Алое Вера от Форевър

  • 69 417
  • 761
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Agi_ns, ще ти пиша на ЛС.

# 601
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз имам личен опит с киста. Откриха ми я март 2019 в лявата гърда, около 20 мм. Веднага започнах алое бери, по 100 мл сутрин. Заедно с това редувах абета кеър и лициум. Септември бях на консултация. Кистата е намаляла с повече от 60%. Сега продължавам същия прием- алое боровинка, лициум, после абета кеър. Лициума е много силун антиоксидант. Когато има и прием на алое въздействието на добавките се увеличава няколко пъти. Отделно от това берито е изключително полезно за жени.

# 602
  • Мнения: 18
Здравейте,искам да попитам имаме ли представител на продуктите в Дупница?

# 603
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте,искам да попитам имаме ли представител на продуктите в Дупница?

Аз пътувам всяка седмица до Дупница. Какво ти трябва?

# 604
  • Мнения: 6
Niki Jap 656955,

По-скоро на твоята клиентка й е трябвало повече време, за да си реши проблема. 5см киста никак не е малка и определено няма да изчезне за месец като с магическа пръчка. А дори и да е по-малка пак ще трябва време. Та дори противозачатъчни изписват за минимум 3 месеца при кисти.
Това за първи път го чувам, че червените боровинки при хормонални проблеми не се препоръчват. Всъщност точно това алое препоръчваме при подобни женски проблеми. Тези плодове имат също противовъзпалително действие като алоето; източник са на вит. А и рядко срещана форма на вит.Е (много по-ефективна от често срещаната форма токоферол), които допринасят за хормоналния баланс.  Съдържа се и витамин С.

В Лициума също се съдържат витамини А и Е, както и много витамин С (смята се, че е дори повече, отколкото в цитрусите).

А дали  Лициум или Абетакеър е по-скоро въпрос на личен избор. И двете добавки са чудесни. И си трябва търпение и постоянство. Simple Smile

Споделям личен резултат със снимки изследвания и тн. Берито може да е противопоказно при киста на яйчника. По-добре е чистия гел
Добавките кой както иска да опитва. Аз споделям какво е взимала тя и как за около месец се подобри, така че да не влиза за операция. След това имаше друго явление кистите бяха две на левия яйчник, а на десния нямаше. Пълното оправяне стана след 4-5месеца. Явно е бил сериозен хормонален проблем
Историята е дълга, но ако искате ще Ви пратя видео
Междудругото това за кистите и берито е информация от много опитна жена във ФЛП която е разбрала това от д-р Евтимова
В дългосрочен план не е добре постоянния прием на берито. Това не означава, че ще навреди, но в възможно да се случи при някой. Много по-добре е да се дава чистото алое

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 17:34 от Niki Jap 656955

# 605
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Niki Jap 656955

Ние ти благодарим за споделения опит. Всеки такъв е ценен. Но и други хора са споделяли в старата тема с такива проблеми, че с берито са се оправили и  едни са включвали Лициум, други Абетакеър.

abet също е писала как се справя с проблема.

teri_90 също е писала, че няма проблем с хормоните. Simple Smile

Човек трябва да опита.Няма какво да губи, може само да спечели. Simple Smile

# 606
  • Мнения: 3 410
От 2003 г ползвам и познавам продуктите на Форевър, говорила съм с десетки лекари , чела съм много книги на лекари изследвали алоето и такова нещо като Алое с боровинка да вреди на хормоните НЯМА. Напротив, препоръчва се от гинеколозите при хормонани проблеми. Осве това боровинката е само няколко процента от литър алое гел така че практически си пиеш гел от алое . Боровинката е добавена да подсили антиоксидантните качества на алоето. Аз съм за това да си редуваме раличните видове напитки, за да подпомагаме цялостно организма да е във форма. Излекувала съм си кисти на гърдите, на яйчниците все с алое бери, нормализирах си хормоните на щитовидната жлеза с алое бери и мулти мака. Моля дистрибуторите с по-малък опит с продуктите да не ръсят с лекота непроверени твърдения. Може да прочетете за начало книгата на д-р Питър Атертън - Същността на алое вера.

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 19:37 от mama Tin

# 607
  • Мнения: 5 321
Извинявам се за тъпия въпрос, но с какво смесвате Супергрийнс и по колко милилитра течност слагате? Аз ли не правя нещо както трябва, че пакетчето не се разтваря напълно? Наливам студена вода в една чаша, разбърквам с лъжица и пак има неразтворено количество на дъното.

# 608
  • Мнения: 3 410
Аз го изсипвам в поне 400 мл вода в шишенце от минерална вода, затварям с капачката и добре разклащам. Разтваря се напълно

# 609
  • Мнения: 5 321
Благодаря ти. Сега положението е коренно различно и вече може да си пия напитката. А тя дали замества едно хранене като шейка или не това е целта ѝ?
Аз преди малко огледах всички продукти на Форевър в магазина им и се учудих на някои - продават се шейкърът, писалка, комплект от 6 малки стъклени чаши, писалка, три плюшени играчки, спрей бутилка за препарата за почистване, специална бутилка за ARGI+, специална бутилка за Vital 5, друга пластмасова бутилка за пиене, мъжки часовник, тефтер и не помня още какво беше.

# 610
  • Мнения: 2 461
Препоръките са в 240 мл и вода. Също може заедно със шейка - било супер. Друг вариант е в кисело мляко. Скоро ще ги пробвам.

# 611
  • Мнения: 3 410
Благодаря ти. Сега положението е коренно различно и вече може да си пия напитката. А тя дали замества едно хранене като шейка или не това е целта ѝ?
Аз преди малко огледах всички продукти на Форевър в магазина им и се учудих на някои - продават се шейкърът, писалка, комплект от 6 малки стъклени чаши, писалка, три плюшени играчки, спрей бутилка за препарата за почистване, специална бутилка за ARGI+, специална бутилка за Vital 5, друга пластмасова бутилка за пиене, мъжки часовник, тефтер и не помня още какво беше.
Може би разглеждаш не българския сайт, при нас няма толкова много рекламни материали Sad

# 612
  • Мнения: 241
Аз пак да си помрънкам, още няма чесън с мащерка. Мъча се да боря хрема  и леки наченки на настинка с Абсорбент Ц, но не ми се получава. Знае ли се вече кога ще има чесън?

# 613
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Чесън и мащерка ще има към края на април, началото на май.
Добави Прополис, вместо 2 пъти на ден, увеличи на 3-4 на ден. Не е особено приятен за смукане, но ще помогне много. Simple Smile

# 614
  • Мнения: 241
Благодаря Gaburata,ще пробвам!

Общи условия

Активация на акаунт