Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Алое Вера от Форевър

• 53 503
  • 704
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
Зизу, сподели какъв е резултатът след време, дали има някакво подобрение и развитие. Simple Smile

# 691
  • в моя свят
Зизу, сподели какъв е резултатът след време, дали има някакво подобрение и развитие. Simple Smile
Здравейте,
бях обещала да се включа с отзив. Има доста голямо подобрение за две седмици, като засега болката я няма. Пие форевър муув, маже се с алое лосиона и контратубекс. Засега ръката е в покой и се надяваме да не възвърнат симптомите при движение и по-усилена работа. Казват, че процеса е необратим, но ако не прогресира според мен ще е чудесно. Поздрави.

# 692
Здравейте, откъде мога да поръчам продукт на Форевър?

# 693
  • на 90 км от морето
Здравейте, откъде мога да поръчам продукт на Форевър?

От партньор на компанията. Най-добре, ако намерите такъв във вашия град, за да не плащате допълнителна доставка.
Или в зависимост от сумата, може да станете партьор и вие самата. Зависи кое ще бъде по-изгодно за вас.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 07:27 от bubanka

# 694
Здравейте! Аз пак влизам с въпрос. Има ли продукти на Форевър, които биха могли да подпомогнат спирането на антидепресанти, в това число и предотвратяването на паник атаки със страх и високо кръвно? Трябва положително да повлиаят на нервната и психичната система.
А отделно и един друг въпрос кой продукт се отразява добре на проблем с храносмилателната система/запек,лениви черва,гадене/?
Благодаря Ви!

# 695
  • Варна
Здравейте! Аз пак влизам с въпрос. Има ли продукти на Форевър, които биха могли да подпомогнат спирането на антидепресанти, в това число и предотвратяването на паник атаки със страх и високо кръвно? Трябва положително да повлиаят на нервната и психичната система.
А отделно и един друг въпрос кой продукт се отразява добре на проблем с храносмилателната система/запек,лениви черва,гадене/?
Благодаря Ви!

Здравей, ще започна от по-лесния въпрос за ленивите черва.
Препоръчвам алое с праскови, пробиотика Актив ПРО-Б и може да се добавят фибрите. Съответно трябва да се обърне внимание и на цялостния хранителен режим. Повече вода, повече плодове и зеленчуци и по-малко сухи храни.

Що се отнася до спирането на антидепресантите - пак прием на алое, омега мастни киселини, защото те са важни за нервната система и пчелен прашец, който е страшно богат на витамини от групата В и съдържа всички аминокиселини, а тези вещества са много важни за нервната система. Маслото от лавандула също зная, че действа успокояващо, така че и то може да се включи.

# 696
  • в моя свят
Към коментара на Габурата ще включа пчелно млечице, чувала съм добри отзиви точно за нервната система. Може да се помисли и за програмата Клийн 9, за да се детоксикира тялото.

# 697
Благодаря Ви!

Аз бих ви препоръчала всичко написано в предните два поста, плюс Нейчър мин. Липсата на минерали в организма води до редица проблеми, вкл. паник атаки. И ако имате възможност пийте алоето плюс няколко добавки едновременно. Очевидно организма има доста дефицити. Друго, което бих препоръчала е да намерите психолог, с който да проработите страха, който провокира паник атаките. Ако говорите руски, веднага мога да ви препоръчам!
Успех!

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 14:25 от Bistra G

# 698
Благодаря ви за помощта.

# 699
  • Враца
Здравейте, пия Алое от около 3 месеца вече. В началото се чувствах добре, но последния месец започнах да вдигам високо кръвно. Искам да попитам дали се е случвало на някой и възможно ли е да е от алоето. Спирах го за няколко дни и се нормализира, като започнах отново пак се вдигна!

# 700
Здравейте, пия Алое от около 3 месеца вече. В началото се чувствах добре, но последния месец започнах да вдигам високо кръвно. Искам да попитам дали се е случвало на някой и възможно ли е да е от алоето. Спирах го за няколко дни и се нормализира, като започнах отново пак се вдигна!
А нещо ново да сте включили като храна или пък стрес да имате повече?
Аз лично досега съм нямала случай да се вдига кръвното налягане от пиене на алое.

# 701
  • Враца
А нещо ново да сте включили като храна или пък стрес да имате повече?
Аз лично досега съм нямала случай да се вдига кръвното налягане от пиене на алое.

Ами нищо друго не съм променила. Не пия никакви лекарства или други хранителни добавки. Единствено гелът от алое. Сега си мисля да го спра за известно време и да си взема чесън и мащерка. Поне да го изключа като причина?

# 702
Аз пия алое всекидневно вече от 9 месеца, по 60- 70 мл сутрин на гладно.Преди не можех да пия с боровинка на гладно, дразнеше ми стомаха, сега свикнах.Не мисля, че от алоето се вдига кръвно, даже при мен си е ниско, както преди 110/70. Аз забелязах обаче,че взе да ми капе доста косата и се чудя дали може да е от алоето. Пия и дейли витамини по 2 и вечер смуча по 1 прополис.
Чесъна с мащерка и аз ги харесвам много, но пак ги няма в наличност от месец и не се знае ще има ли скоро. От комбинацията алое + другите добавки съм свалила 5-6 килограма за този период, като си ям нормално както преди и нямам никакава физическа активност, понеже работя по цял ден от компютъра от нас.

# 703
  • Варна
Аз също не съм чула до сега някой да е вдигнал кръвно от алоето.
А да капе косата от него, пък ми звучи абсурдно. Simple Smile
sladuranata_f , по-скоро може да е сезонен косопад. Има периоди, в които косата капе повече.
Ако това продължи, заложи на Фрийдъм и протеин. Скоро слушах една дама, която си е приемала също много витамини и минерали, но накрая като е започнала протеиновия шейк, косопадът е спрял. Просто са й липсвали протеини.

# 704
  • София

Здравей, аз последните дни вдигам кръвно и косата ми капе дори. Но всичко е от стрес. Алое пия вече четири години. От него съм видяля само добро. Никой около мен не е споделил да има нещо странично и негативно от алоето.

Общи условия

Активация на акаунт