Тибетска гъба/кефир/кефирена гъба 4

  • 88 887
  • 671
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 864
Торбички с цип имам, но как ли ще се придвижат от София до друг град по ЕКОНТ, например? Дали ще оцелеят? А дали ще се получи във флакончетата от Упсарин? Или количеството ще е малко  newsm78

# 121
  • Мнения: 5 405
Флакончето е много малко, трябва да се махне горната част, а пък тогава не се затваря. 😁 Аз пращам в бутилки от минерална вода (330 или 500мл), цената на доставка е една и съща. Simple Smile

# 122
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
В бутилка от минерална вода - малка, добре затворена и залепена с тиксо капачка Simple Smile

# 123
  • Мнения: 5 405
В бутилка от минерална вода - малка, добре затворена и залепена с тиксо капачка Simple Smile
Или бутилките в малки найлонови торбички и тях залепяте в тиксо около капачката. Simple Smile

# 124
  • Мнения: 416
Аз все още спешно търся! Моля, ако могат Izoma или Аня да ми изпратят до Пловдив. Ще бъда изключително благодарна. Може би тук или на ЛС ми кажете дали имате и можете да ми изпратите до Пловдив. Знам, че трябва да е чрез Еконт, но наистина е много важно да имам гъбата.

# 125
  • София
  • Мнения: 1 864
Vessita13 писах на лични съобщения за гъб Hugката

# 126
  • Мнения: 416
Izoma, , отговорих. Благодаря изключително много за отзивчивостта.

# 127
  • Мнения: 80
Аз също искам да получа от кефирената гъба, от Пловдив съм. Ако някой има , нека да ми пише.

# 128
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!
Ако на някоя от вас гъбката е пораснала достатъчно, би ли изпратила и на мен? Благодаря предварително!
Gift Heart

# 129
  • Мнения: 416
Izoma, , взех гъбката и сега домашното сварено кисело мляко се охлажда. След малко започвам процедурата. Много хубаво си подготвила и инструкциите, беше голямо удоволствие да отворя пратката. Детайлите имат толкова голямо значеие Simple Smile. Още един път - благодаря сърдечно!

# 130
  • Мнения: 80
Весита, тъй като си от Пловдив, аз също,ще може ли да ми дадеш от твоята, когато си я отгледаш? Моля обади ми се, когато стане време.

# 131
  • Мнения: 416
Весита, тъй като си от Пловдив, аз също,ще може ли да ми дадеш от твоята, когато си я отгледаш? Моля обади ми се, когато стане време.

Здравей! Ще ти дам, разбира се, когато се увеличи. Тъй като аз никога досега не съм имала и правила, не зная кога ще се развие, но щом имам резултат ще пиша Simple Smile

# 132
  • Мнения: 80
OK, не бързам, мога да почакам!

# 133
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
Здравейте, ако някой може и на мен да ми прати от Тибетската кефирена гъба ще съм му много благодарна, защото отдавна търся! Благодаря, живи и здрави!

# 134
  • София
  • Мнения: 5 546
Здравейте дами, четох темата и имам въпрос:
Някой от вас има ли идея как се приготвя Ряженка?
Кефира само аз горе -долу го пия в къщи, никой друг от домашните не го харесва, затова и не правя.
Иначе съм пила руски оригинален в Русия, и сега в момента съм в друга държава, където се произвежда и пие , но някак това не е точно моята напитка.
Затова питам дали Ряженката може да се прави в къщи и евентуално как става?

Общи условия

Активация на акаунт