Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тибетска гъба/кефир/кефирена гъба 4

• 55 749
  • 546
  •   1
Отговори
# 540
Здравейте !
Някой има ли кефирена гъба за подаряване?
От Пловдив съм предпочитам лично предаване но може и по куриер !

# 541
Здравейте, и аз бих искал да пробвам тази напитка, която е толкова полезна за здравето. Ако има някой  повече кефирена гъба моля да ми подари. Благодаря !

# 542
  • София
Здравейте, и аз бих искал да пробвам тази напитка, която е толкова полезна за здравето. Ако има някой  повече кефирена гъба моля да ми подари. Благодаря !
Мога да пратя по Еконт, ако ви устройва, пишете ми на лични.

# 543
Здравейте, след злочестата съдба на мойта Гъбка да попитам някой има ли за даване? За Русе става на въпрос. Ако е удобно и по Еконт/Спиди също съм навит Simple Smile

# 544
  • София
Здравейте, след злочестата съдба на мойта Гъбка да попитам някой има ли за даване? За Русе става на въпрос. Ако е удобно и по Еконт/Спиди също съм навит Simple Smile
Мога да пратя по Еконт до края на седмицата, пишете на лични, ако искате.

# 545
  • София
Здравейте! Търся кефирени зърна. Моля, ако някой има за даване да ми пише. В София съм, може и с куриер. Hands Pray

Последна редакция: нд, 08 ное 2020, 18:14 от fascinating

# 546
Здравейте, аз също се включвам  молба - ако някой има възможност да ми подари тази гъба. Досега никога не съм я ползвала, но поради болест в семейството ми я препоръчаха и я търся. Аз съм от София, мога да дойда до всяко място в или около града.
Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт