Как идва любовта към второто дете?

  • 2 621
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Темата за любовта към децата ми е много интересна. Виаги съм се чудела как така повечето майки казват, че си обичат децата още преди да са се родили. При мен и някои близки приятелки беше различно. Когато се роди Симеон гледах малкото телце и не можех да проумея , нито да почувствам, че е част от мен, беше ми толкова странно, ново и непознато, чудо някакво. Дни наред го наблюдавах напълно объркана. Постепенно почнаха да се проявяват у мен чувства на нежност и обич, които се засилваха с всеки изминал ден, със  всяка усмивка на малкото човече. И сега всеки ден си мисля, че го обожавам, че повече от това не е възможно да го обичам, но се изумявам като усещам и още, и още как прелива сърцето ми. Любовта към  второто ми дете се развива точно по същия начин. И само при мисълта, че може да им се случи нещо лошо се разплаквам, за тях всичко мога да направя, дори да убия! Майчинството ми даде неподозирана сила!

# 16
  • Мнения: 272
Цитат на: sladka hapka
Синът ми беше на 9 години, когато се роди малката (всъщност, на рождения му ден). На него казахме, че тя е подарък за рождения ден и той я прие като подарък и сега си я има за негова. Това за баткото. А аз не мога да си обясня как сме живяли толкова време без нея. Сигурна съм, че я заобичах още като разбрах, че съм бременна, защото много я искахме.

Еееее какво съвпадение и мойта дъщеря се роди на рождения ден на батко си. newsm35 Голям кеф.


От момента ,в който се роди дъщеря ми, я заобичах много.И двамата ги обожавам family
С времето всичко ще си дойде на мястото и двамата ще имат еднакво място в твоето сърце.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Цитат на: Karen
Темата за любовта към децата ми е много интересна. Виаги съм се чудела как така повечето майки казват, че си обичат децата още преди да са се родили. При мен и някои близки приятелки беше различно. Когато се роди Симеон гледах малкото телце и не можех да проумея , нито да почувствам, че е част от мен, беше ми толкова странно, ново и непознато, чудо някакво. Дни наред го наблюдавах напълно объркана. Постепенно почнаха да се проявяват у мен чувства на нежност и обич, които се засилваха с всеки изминал ден, със  всяка усмивка на малкото човече. И сега всеки ден си мисля, че го обожавам, че повече от това не е възможно да го обичам, но се изумявам като усещам и още, и още как прелива сърцето ми. Любовта към  второто ми дете се развива точно по същия начин. И само при мисълта, че може да им се случи нещо лошо се разплаквам, за тях всичко мога да направя, дори да убия! Майчинството ми даде неподозирана сила!

Карен това все дено че аз съм го писала, но сигурно нямаше са го напиша така хубаво.
Сега стоя около леглото на вече порасналата ми щерчица и в мен се прокрадва страхът как ще се чувства тя с появата на бебо.
А иначе не се и съмнявам, че ще обичам и другото си детенце по същия начин.

# 18
  • Мнения: 702
da si priznaia i az dosta se 4ydex po vaprosa koga idva lubovta kam 2 dete S da6teria mi koiato e na 10 godini ni svarzvat neveroiatno silni 4yvstva i vinagi sam si mislela 4e kakvoto i da se sly4i i da imam i drygi deca tia 6te e nomer 1 v sarceto mi Sega sam bremenna po sredata na 2 mesec 2 brak i mislia 4e 6te obi4am ednakvo i 2 deca a lubovta naviarno idva togava kogata vidi6 malkoto sa6testvo pone znaia i sam ybedena 4e s men be6e taka i pak 6te e taka. jelaia ti yspex!

Общи условия

Активация на акаунт