Какво време предпочитате да остане в случай ,че отпадне смяната.

  • 49 684
  • 1 126
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 556
 Моля да не заключвате темата, защото въпроса е различен от този, ЗА И ПРОТИВ смяната.

# 1
  • Мнения: 54 343
ЛЯТНО!

Последна редакция: пн, 19 фев 2018, 22:10 от Tatti

# 2
  • Мнения: 18 493
Ако въобще има промяна е  астрономически или лятно ,та ще е астрономическо,лятното е изкуствено.
Не  ме бърка,не завися от това.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Все тая. Ще свикнем.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Зимното, което е нормалното.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 468
И аз предпочитам зимното.

# 6
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Аз предпочитам лятното  Peace

# 7
  • Мнения: 3 157
А какво значение има,какво предпочитаме-така или иначе ще остане зимното,ако решат.

# 8
  • Мнения: 4 518
А какво значение има,какво предпочитаме-така или иначе ще остане зимното,ако решат.
Защо, не мисля, че е сигурно, че ако махат нещо, то ще остане зимното. В Турция примерно си седят на лятното.

# 9
  • Мнения: 3 651
Зимното е астрономическото затова гласувах за зимното часово време. Изглежда ми по естествено от лятното.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Естествено, че зимното. Човек е устроен да се събужда по светло, а не да ляга, когато се стъмни. В този смисъл категорично не считам за нормално слънцето да изгрява в 9 сутринта, както би било през зимата, ако останем на лятно часово време. А вечер така или иначе би се стъмнявало рано, дали в 17 или в 18 часа не виждам какво значение има! никой не си ляга нито в 17, нито в 18. И тези, които искат лятното съм убедена, че още на първата зима ще запеят друга песен.

# 11
  • Мнения: 54 343
Изобщо не ми пречи да ставам в тъмно. Нито да спя на светло.
И без това работя на смени и за първа ставам в 4.
Дали ще ми измислят време, че да е светло в 4?

# 12
  • София
  • Мнения: 28 468
Естествено, че зимното. Човек е устроен да се събужда по светло, а не да ляга, когато се стъмни. В този смисъл категорично не считам за нормално слънцето да изгрява в 9 сутринта, както би било през зимата, ако останем на лятно часово време. А вечер така или иначе би се стъмнявало рано, дали в 17 или в 18 часа не виждам какво значение има! никой не си ляга нито в 17, нито в 18. И тези, които искат лятното съм убедена, че още на първата зима ще запеят друга песен.
Представям си учениците как биха се чувствали сутрин. Поне по-малките.

# 13
  • Мнения: X
Против смяната и ЗА зимното
Прегледах другата тема, големи смехории пише в нея

Не може да се сравнява временна смяна на времето заради пътуване и постоянна такава, променяща целия дневен ритъм

Живея на север, с бели нощи лятото и къси дни зимата
Не виждам смисъл от лятното време нито тук, нито в БГ

# 14
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
И тези, които искат лятното съм убедена, че още на първата зима ще запеят друга песен.

Е, много ясно. Всеки гледа от собствената си камбанария. Само че аз мога да кажа същото за поддръжниците на зимното време през първото лято.
Та да задам логичния въпрос, който не ми дава мира: След като е очевадно, че лятното време е кофти през зимата, а зимното - през лятото защо продължава толкова категорично да се държи на отпадането на смяната?

Общи условия

Активация на акаунт