Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Китайски капсули за отслабване - 13

• 99 940
  • 712
  •   1
Отговори
# 705
Аз използвам Клийн 9 , за сега съм доста доволна

# 706
Здравейте,приключих с първото шишенце Лида след 30 дена прием имам 7 кг надолу. Ефекти,предъхване на устата,безсъние,световъртеж. Чудя се дали да си взема втора опаковка или да не си рискувам здравето.
Добре е, че мислите за здравето си.
А знаете ли какво има точно в шишенцето и защо са тези странични ефекти?

# 707
Здравейте, аз пих Евеслим с бяла бреза 2 пъти с месец пауза между двете и ефекта е чудесен. От 78 стигнах до 68 с регулирано хранене разбира се, както и тренировки. Ползвах го като помощ, защото след хранене имах нужда от нещо сладко, а с ползването на таблетките успявах да се наям с малко и да нямам нужда да ям друго.
Имах страничните ефекти, които са отбелязани като прилив на енергия, силно сърцебиене, както и затруднения със съня.
След като ги спрях качих 2кг от това, че постепенно пак си позволих повече сладко, но със малко повече желание пак ги свалих. При мен Евеслим помогна, аз съм доволна от комбинацията на таблетките със спорт и нормална диета.

# 708
Някой наясно ли е как действа мекзимакс на черния дроб и бъбреците ?

# 709
Мнения за оригинална лида, знам че най-силна е лида слим стронг, но не ми се дават 50 лева, мисля да пробвам с тази за 20.Някой да е пил на скоро ?

# 710
  • Sofiq
Мнения за оригинална лида, знам че най-силна е лида слим стронг, но не ми се дават 50 лева, мисля да пробвам с тази за 20.Някой да е пил на скоро ?

Предполагам визираш новата формула на блистерите. Много по-слаба е от лида слим стронг. Според мен си вземи като имаш възможност от нея и не си давай парите за тази на блистер.

# 711
  • Пловдив
Здравейте, някой пробвал ли е черната лида?

# 712
A Eve slim към китайските капсули ли спадат? Вредят ли на бъбреци и черен дроб? Преди време бях пробвала и наистина абсолютно нишо не ми се ядеше, но ме хвана страх да продължа да ги пия. Може би едно-две изпих. 😀

Общи условия

Активация на акаунт