Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Китайски капсули за отслабване - 13

• 107 723
  • 753
  •   2
Отговори
# 750
Здравейте!
Както бях споделила , аз започнах да приемам Мейзимакс от 1ви Октомври (поръчах ги от страницата им в Инстаграм) като за тези 30 дни свалих 7кг. и понеже останах много доволна от резултата поръчах втора опаковка,  но от сайта Оригинална Лида - отново същите Лилав Мейзимакс, но от 31ви Октомври до днес не съм свалила нищо... едни 500гр които са плаващи - само това.
И тук идва чуденката- дали хапчетата са с различен състав - въпреки , че на външен вид опаковките са абсолютно еднакви или организма ми ги свикна и не ми действат.
Ако някоя от вас е имала сходна ситуация моля да сподели ☺️☺️☺️

Браво ма вас! Супер резултат! И на мен ми трябват точно толкова и днес поръчах..да видим.
Иначе свалих 17 кг.с 2-3 гладувания по метода на Лидия Ковачева и от тогава не съм върнала килограми. Направо се чувстваш нов човек - жизнен, позитивен. За последните килограми...май ми се иска малко "подкрепа" хаха

# 751
  • София
Моля пуснете нова тема.

# 752
Момичета, само едно мнение срещнах за Редуксин, някой друг ще се включи ли ако е пил хапчетата:
https://lidaoriginalna.com/product/%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%B … 1%83%D0%B4%D0%BE/

Аз вече ги поръчах де, ама да питам. Чудих се дали да поръчам от originalnalida. com или lidaoriginalna.com, бях се насочила към някаква лида, но като прочетох руско чудо и понеже съм русофил и си викам дай да видя братушките какво са направили. хаха

Иначе днес ми е трети ден с редуксин, не знам дали си въобразявам, но апетита е намалял. Засега нямам странични ефекти или поне аз не ги знам, може и да страда тайно черното дробче.
Ще пиша допълнително още впечатления.

# 753
Мнения за черна лида макс ?

Общи условия

Активация на акаунт