Извънматочна бременност

  • 2 248
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Zdraveite iskam da popitam na 25.01.18 mi napraviha lateroskopiq i kurtaj ot izvanmatochna bremennost -kolko vreme sled tova se chaka za seks drugo bebe moga li da imam i ot kakvo se poluchava izvan matochnata bremennost
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 20:49 от Tatti

# 1
  • Мнения: 448
Zdraveite iskam da popitam na 25.01.18 mi napraviha lateroskopiq i kurtaj ot izvanmatochna bremennost -kolko vreme sled tova se chaka za seks drugo bebe moga li da imam i ot kakvo se poluchava izvan matochnata bremennost
___________
Пишете на кирилица.

Моя близка миналата година преживя същото и й казаха,че поне 6 месеца трябва да изчакат с  бебеправенето и ще може да си има деца,но при всеки си е индивидуално.Посъветвай се с лекар.Те не ти ли ги обясниха тези неща?

# 2
  • Мнения: 277
Zdraveite iskam da popitam na 25.01.18 mi napraviha lateroskopiq i kurtaj ot izvanmatochna bremennost -kolko vreme sled tova se chaka za seks drugo bebe moga li da imam i ot kakvo se poluchava izvan matochnata bremennost
___________
Пишете на кирилица.

Здравей аз преди 3г. имах лапороскипия и ми кахнаха едната тръба. Казаха ми след 2-3 цикала да опитам пак, тоест след 2-3 месец пробвай отново. При теб къде беше се захванало?

# 3
  • Мнения: 277
За съжаление при мен след 3г. махане на една тръба и другата е запушена и сега правих инвитро и вече ми е 22-и ден след трансфера и ми дойде, но хормона се покачва и май пак имам някаде извън маточна ужас, много е гадно това. Ще чакам още два дни и ако се покачва още сигурно ще ме отварят.

# 4
  • Мнения: 2 173
Извънматочна при инвитро? Възможно ли е? Извинявам се за въпроса...

# 5
  • Мнения: 39 035
Мдааа. Ембриона е подвижен и може да тръгне обратно към тръбите. Случва се изключително рядко, но се случва.

# 6
  • Мнения: 277
За съжаление е възможно, разбирасе сигурно е много рядко и аз като голям карък ми се случва отново. Утре последно ще се мери ЧХГ и ще се реши, аз се надявам само да си е паднало и чхг ми да е намаляло, защото ако ме оперират ще правя нов трансфер след 2-3 месеца.

# 7
  • Мнения: 52
Аз също имах първа бременност-извънматочна във лявата тръба.Направих си лапароскопия и ми я махнаха.Доктора каза че може да започваме отново със опитите между другото при мен стана от почти първия път,но сега незнам шанса сигурно е на 50

Общи условия

Активация на акаунт