Минималистичен начин на живот

  • 438 400
  • 10 041
  •   1
Отговори
# 5 490
  • Мнения: 8 890
Ние сме в покрайнините на неголям град, но все пак е достатъчно голям, че да е забранено ползването на твърдо гориво. Въздухът е сравнително чист, понася ми много добре.

# 5 491
  • Мнения: 108

В този сайт цените на маслата са завишени. Най-изгодно ще ви е да се регистрирате към Дотера и ще ползвате 25% отстъпка, както и ще трупате точки, с които да си взимате безплатно масла.

# 5 492
  • Мнения: X
Няма как на животните да им е зле от солната лампа. Тя не излъчва нищо, а нагряването на солта йонизира въздуха.
Уж не би трябвало, но попаднах на няколко истории за животни, които стават вяли и неадекватни, спират да се хранят, накратко болни лягат. След махане на солната лампа се оправят. Не ми се рискува.

# 5 493
  • Мнения: 28 384

В този сайт цените на маслата са завишени. Най-изгодно ще ви е да се регистрирате към Дотера и ще ползвате 25% отстъпка, както и ще трупате точки, с които да си взимате безплатно масла.
Маслата ги взимам на чудесна цена, познавам се с майката на девойка от САЩ, която работи за марката! Но пак не са по три-четири лева като тези в нашите магазини. Няма как да предложа на друг, тъй като не съм от Сф, а едва ли някой живее в моя град. Бях на презентация на фирмата в х-л в града ни с американски служители-гости, много добре обясниха нещата и ме спечелиха за клиент. Он гарда и Дивия портокал са неповторими. Див портокал слагам и на някои сладки, няма такъв аромат....! Он гарда лекува хреми, настинки, повишава имунитета...но да не ви отекчавам...
Разбира се имам и солна лампа, и машина за йонизиране, освежаване, дезинфекциране на въздуха, много я мразя, ММ я купи размерите са почти като на 50 литров бойлер! Да не говорим че я тропоса до орхидеите ми и от духането вече не вървят добре....но какво да се прави....!

# 5 494
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
Ще ме убиете, същите масла, български са по 6-8 лева. Да не споменавам, че тази фирма използва български масла (и за Тома Неверни- в САЩ има система за обвързваща тарифна информация. Та такова има издадено за български масла и вносител е доТерра).
Уж за минимализъм говорите.

# 5 495
  • Мнения: 108
Ще ме убиете, същите масла, български са по 6-8 лева. Да не споменавам, че тази фирма използва български масла (и за Тома Неверни- в САЩ има система за обвързваща тарифна информация. Та такова има издадено за български масла и вносител е доТерра).
Уж за минимализъм говорите.
Минимализмът няма нищо общо с цената! Целта е да купиш 1 нещо, но качествено и устойчиво във времето, вместо 5 боклука от китайския магазин (примерно).
Разбира се, че има и евтини масла, но те са с много примеси вътре и освен за ароматизиране, не стават за нищо друго. Дотера са сертифицирани терапевтичен клас масла, които се използват и за лечение, като някои от тях са и за вътрешна употреба. То е все едно да сравнявате ГМО зеленчуци, с тези от градината на баба.

# 5 496
  • Мнения: X
Моля ви се, преди да подхванем въпроса що е то ГМО и вредно ли е, да потърсите снимка на див банан и да го сравним с култивиран такъв.

# 5 497
  • София
  • Мнения: 38 421
Айде стига глупости. Ползвала съм доста български масла от аптеката. И базови, и ароматни. Най-вече за малкия, когато беше с тежкия дерматит. Всички бяха хубави.

# 5 498
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 722
Пробвай пак, дано ти се получи. Мисля, че ясно и точно написах какво суровини използват доТерра, оттам нататък всичко е въпрос на четене с разбиране.

Остави рекламата за някъде другаде, тук се заплаща.

# 5 499
  • Мнения: 28 384
Ще ме убиете, същите масла, български са по 6-8 лева. Да не споменавам, че тази фирма използва български масла (и за Тома Неверни- в САЩ има система за обвързваща тарифна информация. Та такова има издадено за български масла и вносител е доТерра).
Уж за минимализъм говорите.
Че какво лишо има като използва български масла, да дори казаха от кои райони в Б-я се добива лавандулата, държат да е в район без промишленост и замърсяване!
Маслото от лимон е от район в Азия...това е политика на фирмата от райони без промишленост, добър въздух, незамърсена почва.....говорим за истински масла, и аз имам поглед над дестилерия в близко до града село, еми нещата не са същите, ама изобщо не са същите!

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 17:44 от bubanka

# 5 500
  • София
  • Мнения: 38 421
Иначе аз почти не ползвам ароматизатори. Гледам да е чисто, проветрено. Понякога аз си правя - слагам камъчета в стъклен съд и ги пръскам с парфюм.

# 5 501
  • Мнения: 13 753
Лошо няма в това, че използва български масла, значи са хубави Wink Просто няма нужда тук агресивно да ни се рекламира чужда продукция, при положение, че същите въпросни хубави масла ги има във всяка наша аптека и то значително по-евтини. Аз така я разбрах Титина и съм напълно съгласна с нея.

# 5 502
  • Мнения: 28 384
Лошо няма в това, че използва български масла, значи са хубави Wink Просто няма нужда тук агресивно да ни се рекламира чужда продукция, при положение, че същите въпросни хубави масла ги има във всяка наша аптека и то значително по-евтини. Аз така я разбрах Титина и съм напълно съгласна с нея.
Птица, аз изобщо не ги рекламирам, дори изрично казах, че НЕ мога да осигуря, нито съм дистрибутор, нито имам общо с продажбите им...

# 5 503
  • София
  • Мнения: 3 148
Нищо миималистично не виждам в нещо, произведено тук, пропътувало половината свят и после доставено пак до тук (още половината свят), но вече като американско, сертифицирано и готино, така че и аз съм съгласна.
Не ползваме ароматизатори, свещи и лампи, търкалят ми се няколко свещи подарък и ги палим когато няма ток.

# 5 504
  • Мнения: 108
Пробвай пак, дано ти се получи. Мисля, че ясно и точно написах какво суровини използват доТерра, оттам нататък всичко е въпрос на четене с разбиране.

Остави рекламата за някъде другаде, тук се заплаща.

Не държа да привличам клиенти или да агитира някой да ги купува,аз самата съм просто потребител на маслата, не печеля от това. Коментарът ми беше по повод сравнението с евтините масла, че са едни и същи. Еми не са. Да, в България се произвеждат някои от маслата, и?

Общи условия

Активация на акаунт