Serenay Sarıkaya преди,сега и след FiÇi / Приятели,колеги и личен живот/ Тема 16

  • 82 222
  • 751
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли искате да видите Серенай в ролята на Берген?

Опции:

# 15
  • Мнения: 4 527
Синан , благодаря за фрага със субки!

Серенай на наградите на Техническия университет Йълдъз


# 16
# 17
  • Мнения: 4 484






Хоппп...  newsm19 , новата реклама е на път.
Сероша приключи с Фи-то и превключи на Head and Shoulders.Няма умора това момиче. Grinning












-Развеждам си с Джан Манай...
-Никога няма да се откажа от теб.

 Crossing Arms   А сега де!  Joy Joy



Виждам кръв по полата на Афифе.  Shocked   Озге я предупреди ,че е опасно да излиза на сцената.Дениз този път я подкрепи и насърчи. Джан се опитва да изпълни обещанието си.  ooooh! Хубав фраг,интригуващ. Crazy Надявам се и края  на тази великолепна история за човешката страст да е толкова  красив и естествен,колкото самия развой .

Шопи  Hug,мерси! Grinning
Синан  Hug,благодаря за фрага с превода!
Диди  Hug,много хубава снимка. Heart Eyes

Синан , благодаря за фрага със субки!

Серенай на наградите на Техническия университет Йълдъз






Даниии  Hug,според инфо от преди няколко дни, Серенай трябваше вчера,на 5 март, да получи награда за най-добра актриса на Едитепе Университет.  Заради интензивния работен график в последния ден тя не е успяла да се яви лично и наградата била връчена на друга млада актриса-Дилан Ч.Дениз.Как се случват тия работи!? newsm78 newsm78 Joy
Което предизвика още снощи бурни протести и недоволство срещу организаторите на събитието.

Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 21:23 от vikktory

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 690
Надявам се края на тази великолепна история за човешката страст да е красив и естествен.
newsm12

Надежда всяка тука остави!  Joy
Къде ти! "Фи Чи Пи" и красоти...    smile3555 tooth
Естествено за този сериал
е само и единствено провал!  Joy Joy Joy





# 19
  • Мнения: 4 484
Надявам се края на тази великолепна история за човешката страст да е красив и естествен.
newsm12

Надежда всяка тука остави!  Joy
Къде ти! "Фи Чи Пи" и красоти...    smile3555 tooth
Естествено за този сериал
е само и единствено провал!  Joy Joy Joy

smile3534 Има едни филмирани  hahaha на тема неуспешното Фи , но те са другаде. Joy Joy




Нашите хора почнаха да се сбогуват с Фи и вече тъгуват. Laughing


Последни 2 дни в караваната...Идва края.Наближава времето да се разделим с Озге.



Последната серия...Малко е тъжно.



Дами и господа,последния трейлър... Confused


Лайкчета от двамата партньори. Heart Eyes Heart Eyes







  newsm47

А Фи е най-доброто дизи тр производство, което съм гледала досега. Peace


who are you?
Ники  Hug,връщай се вече! Naughty Laughing

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 00:05 от vikktory

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 690
 Hug


Милото ми Ози!... Най-накрая - край!!!
Мъките свършИха и за Джан Манай!
Крушите си сбирай още в този час
и далеч отлитай, душко с мръсна газ!
newsm18


Crazy Crazy Crazy

smile3544 smile3544 smile3544

Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 17:29 от shoppич

# 21
  • Мнения: 4 484

Сероша казва да чакаме новия рекламен филм и изненади.  
И Америка се разписа. Joy Joy hahaha



От Инст на HeadandShoulders newsm08  yepyeni reklam filmimiz çok yakında #İzleveGör💙 #BekleneninÖtesineGeç
  https://www.instagram.com/p/BgBEbsvBVr6/?taken-by=headandshoulderstr

 newsm47



Бергюзар Корель и Серенай Сарыкая на концерте...✨06/03/2018
Перевод...
Скрит текст:
Две прекрасные женщины турецкого шоу-бизнеса Бергюзар Корель и Серенай Сарыкая были встречены вчера вечером (06/03/2018) на музыкальном концерте. Обе подошли одновременно, и репортеры попросили их встать позировать вместе и ответить на вопросы, если они не против. Актрисы с легкостью согласились. Вопрос состоял в том, что они появились на концерте без сопровождения... Серенай сказала, что давно хотела прийти и послушать эту группу, и она наконец сделала это. Что касается прогулки в одиночку, она ответила, что сегодня они решили устроить девичник и Бергюзар ее полностью поддержала, сказав, что у них бывают гастроли (вылазки) в одиночку, которые они очень любят... (смеются). Репортеры спросили их, пели ли они на концерте, но актрисы ответили, что пришли только послушать и полюбоваться на любимую группу. На вопрос о любимой группе Бергюзар ответила тоже самое, что она очень любит эту музыку... Журналисты прокомментировали их теплые объятия, и Бергюзар сказала, что она очень любит Серенай и восхищается каждой ее работой, на что Серенай ответила: « И я очень тебя люблю». Бергюзар добавила, что она замечательный человек и большой профессионал, на что Серенай поблагодарила ее, а Бергюзар сказала: «Но это правда, я говорю правду». Репортеры спросили Бергюзар, как проходят ее съемки, и она сказала, что все в порядке, все идет хорошо, и никаких проблем нет. Серенай же ответила, что ее сериал завершился и теперь она будет отдыхать и скорее всего отправится в отпуск. Журналисты спросили ее, скучает ли она по Керему Бурсину, на что Серенай ответила, что он в Америке и она скоро встретится с ним, по поводу покупки квартиры в Америке, она рассмеялась, сказав, что это неправда...


Фи-то свърши и Серенай живна.  Sunglasses Излезли снощи с Бергюзар да послушат някаква любима група.
 Grinning Знаем я Рапунцел,много харесва Берг,а на Халит винаги се е възхищавала. Heart Eyes Още на наградите GQ беше казала,че е голяма чест да получи признание редом с него.





Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 15:49 от vikktory

# 22
  • Мнения: 4 527
Привет, прекрасни!




Вики, тези снимки от унито Йълдъз стари ли са, че не разбрах?
Демек, Серенай  не е получила наградата, защото не е отишла?. Не, че не харесвам  Дилян Чичек, но.....интересно решение. Както й да е!

Много сладки Серенай и Бергюзар! Обаче, Сери някак смутена ми се видя ...или така ми се струва.

Шопич, много се забавлявам с творбите ти! Ейвалла!

# 23
  • Мнения: 4 484
Дани  Hug ,снимките са стари,но сега ги пусна някой.  LaughingОт януари т.г.са-първата награда на Серенай за 2018г. Peace


За Дилан Ч.Д. и наградата не мога да кажа,не съм я гледала никъде.Вечерта след като я връчиха ,в туитъра имаше буря от негодувание. Laughing Ако не бях видяла седмица преди това инфо, че Сероша е спечелила награда ,която ще й бъде връчена на 5 март в 20ч нямаше да повярвам,че такива неща са възможни.Но предвид,че напоследък звездите масово пренебрегват такива церемонии,възможно е организаторите да са предприели такава тактика. Laughing
Права си,че Серенай е по-кротка от обикновено на видеото с Берг.Напоследък  избягва по-дълги разговори с  папараци,освен на официални събития когато обстоятелставата налагат...На галата на Мемовия сериал страшно му се зарадва  Joy Joy ,че я спасява от репортерите.А когато са с Керем,по-често го оставя  той да говори.

Скрит текст:
Hug


Милото ми Ози!... Най-накрая - край!!!
Мъките свършИха и за Джан Манай!
Крушите си сбирай още в този час
и далеч отлитай, душко с мръсна газ!
[/b]
newsm18


Crazy Crazy Crazy
smile3544 smile3544 smile3544
newsm62 love001
 Много ще ми липсва Озан в компанията на Серенай.Имаха великолепна комуникация,синхрон,страст във всяка сцена.Стопиха разликата във възрастта и опита без да усетим.
 smile3503


И финалът дойдее! Confused Confused
Мерт Б от два дни е заредил едни минорни снимки в Инст и сторито.И на него ще му липсва  Фи,свободата да твори без ограничения,облекчения работен режим,непринудената комуникация и пълното удовлетворение от работата.Какво по-хубаво от това и как да не му липсва!?
  

 



А  това го пусна Берак в сторито .Малка хронология от снимки. Party









Последна редакция: ср, 07 мар 2018, 23:04 от vikktory

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 690
Пак съм аз  tooth Ама един въпрос ме зачовърка днес... Whistling Отзарана, та досега...  ooooh!  tooth


Та... Официално днес е последният снимачен ден на неуспешния, преждевременно спрян "Фи" и той официално е битти...  Joy
 Thinking Как така се случи, че снимките на Чачовия сериал започват и те точно днес???  Shocked  Whistling tooth Серенайката ви излиза в почивка за няколко месеца и реклама и гръб точно в този момент определено не са й нужни... newsm47 smile3502 Виж, бившият й партнер обаче, несъмнено трябва да привлече внимание...  Whistling  hahaha tooth Конкуренция не е като да няма и един чужд гръб винаги е добре дошъл... #Silly tooth Пък доколкото прочетох хрониките, явно има и да си връща...  Joy



4470 4470 4470


Crazy Crazy Crazy

smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544



Дани,  Hug прилично ми се получават стихоплетствата понякога, нали?!  Joy

# 25
# 26
  • Мнения: 4 527
Честит ви 8 Март, дами!
Бъдете здрави, красиви и вдъхновяващи!


Шопи, мнооого прилично ти се получават даже! Simple Smile Hands Clap

Вики, благодарско за уточнението! Абе, познато ми се видя ансамбълчето и аксесоарът ....Обаче, напоследък залага на черното в облекльОто за официални случаи нашето слънце.

Диди, много красиво момичето ни на новата реклама на Head & shoulders, нали?




# 27
  • Мнения: 4 484
Честит 8 март,мили момичета!Красиви,щастливи,обичани и ценени! Hug

Я колко са съсредоточени всички! Joy Joy hahaha


Видео от нашия сет.





Сборно видео от архивите на стилиста Яшар Ертем.   newsm53  https://www.instagram.com/p/BgBZqZdFgEn/?taken-by=yasarertemm





И още от архивите на Беррак. #Silly Доста сериали изгледах ,но досега не съм видяла екип толкова щедър на споделяне на спомени на финала  ...Всички се надпреварват  да пускат снимки ,видео,пожелания и благодарности,не мога да им насмогна.Явно им е било много хубаво заедно.





Вики, благодарско за уточнението! Абе, познато ми се видя ансамбълчето и аксесоарът ....Обаче, напоследък залага на черното в облекльОто за официални случаи нашето слънце.

 Peace И  репортерите са го забелязали,зададоха и въпрос за облекльото Laughing -предпочитанията към черното,за фаворитките й в модния бранш и т.н. на премиерата на Меметовия сериал . Joy
Черното й отива,но аз я харесвам най-много в бяло и розово. Laughing А освен че са черни,напоследък дрехите й са и по-затворени. Laughing Ще видим,може Дуру наистина да я е променила,както каза. Whistling

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 22:52 от vikktory

# 28
  • Мнения: 8 770
Дани прекрасна е прекрасна ама тя винаги си е.... Party Party Party



Тази вечер ще се сбогуваме с Фи/Чи ами какво да кажа аз? Добре,че Серенай беше Дуру и работи с толкова качествен екип...Ще ми липсва този и път определено! Peace
Още не съм наваксала с баба се разбрахме да грабна финала и така... Whistling Mr. Green


# 29
  • Мнения: 4 484

Тази вечер ще се сбогуваме с Фи/Чи ами какво да кажа аз? Добре,че Серенай беше Дуру и работи с толкова качествен екип...Ще ми липсва този и път определено! Peace
Още не съм наваксала с баба се разбрахме да грабна финала и така... Whistling Mr. Green



newsm10 newsm10
Диди  Hug, и на мен ще ми липсват не само Серенай,а целия страхотен екип на Фи.  Tired
Много се радвам,че бяха заедно и направиха нещо толкова съдържателно,различно и красиво.



И последните постери на Фи.







От Инста на Мемо... newsm53









И от сторито на Серенай.    newsm53 newsm53








Колко ли снимки има още ,които няма да видим?! Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт