♡~ Любов под наем ~♡ Време за щастие ~♡ Тема 67

  • 113 070
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 810
Скрит текст:
Момичета  Hug Hug
Толкова хубаво оформена тема за прекрасен сериал с магнетичен тандем с незабравими преживявания тук. Така интересно и увлекателно написана приказка от Темпи , различни новини за Баръш и Елчин. Не ви ли омръзна едно и също да питате за Гупа и Баръш. Във всяка от няколко теми назад  прекалено внимание за кака, сякаш темата е за Гупсе Озай.
Не ми се обиждайте, но голяма реклама и правите, не го заслужава тя пък и темата , която е  направена за да се споделя и чете за други артисти. Оставете я тази с килата  и мърлявия вид на този който си я гледа и харесва, на нейните фенове.
Извинявам се за поста, не искам да засягам никой. Баръш е с Гупа до като иска, Елчин пък има друг живот. Ако искаха  щяха да са заедно, пука им какво пишат за тях. Всеки си знае как и с кого да бъде.
Хубав ден!


+1  Hug

Аз мрънкам за същото от много време, но  Whistling Затова просто спрях да пиша
Peace PeaceПо същата причина и аз не пиша. Peace
Преди няколко поста сложих новината за Баръш и  Чагатай Улусой, никакъв коментар, само след два- три поста същото се публикува отново. В реала това е някой говори, никой не слуша. Peace

Скрит текст:
Джем Йълмаз с покана към Баръш и Чаатай да снимат в новия му филм? newsm78



Не се четат постове които се публикуват, дъвчи се едно и също от страница в страница. Най-важният обект  Гупа, не че няма какво да се пише за нея, но има по съществени новини. Peace
 Както и да е, след като така се харесва общуването  в темата Темпи  Hug  по сполучливото име ще е ,, Гупа и Баръш ,,
hahaha hahaha  

 

# 31
  • Мнения: 11 965
Интересно, Боре и Чаатай в евентуален общ проект Crazy. Не знам какво би написал Джем Елмаз за тях, но определено ще са балсам за очите на дамите Whistling

И не разбирам кака какво е направила пак Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 940
И според мен би се получил добър проект с тях двамата, за жената не съм сигурна и нямам наблюдения.
Абе, защо вече няма филм с Каванч,  той е много хубав актьор, преди имаше доста филми с него. Последно май го гледах в сериала С Русия в сърцето. Blush

# 33
  • Мнения: 11 965
Тинити, съвсем скоро излезе/ ще излезе нов филм с Къванч- "Давай сине".

Тук има трейлъри и материал за самия филм.http://old.bg-mamma.com/?topic=1019752

Киво, отдавна подбира проектите в които участва.

# 34
  • Мнения: 9 540
Тинити, съвсем скоро излезе/ ще излезе нов филм с Къванч- "Давай сине".

Тук има трейлъри и материал за самия филм.http://old.bg-mamma.com/?topic=1019752

Киво, отдавна подбира проектите в които участва.

Точно този е за 1,5 милиона турски лири  Whistling Whistling

Ели  Hug Hug Турско да стане кака в заглавието на моя тема няма да се появи  Crossing Arms Naughty

# 35
  • Мнения: 11 965
 reverance muhi reverance muhi


Скрит текст:
След няколко дни прекарани плътно у дома, тъй като дъжда не спираше да вали, тати беше на предела на търпението си. Първо мама беше обещала, че ще се върне до ден-два, но се оказа, че леля Есра или баба Тюркян, не разбрах точно, защото бях заета да натикам на тати чорапа в едно шише, нещо пак не е добре и се налага мама да остане още известно време в Истанбул. За мен добре дошло, но за бащата хич, оказа се, че освен да ме гледа САМ с произтичащите задължение- готвене, защото " скъпи Каро трябва да се храни здравословно", да пере, не че се цапам, само по някога... няколко пъти на ден...подробности...да се занимава с мен, да не ме изтърва от поглед, да ме разхожда и гушка нощем, защото две зъбчета точно тогава започват да ме болят много и ставам раздразнителна и мрънкаща и лазеща по нежните чувства на тати и... Да не мислите, че г-жа Деспина не се завърна. Дойде си и като видя какво е, точно на втория час вдигна температура и родителя я изпрати да си ходи, за да не зарази " малката принцеса". Оказа се, че с чичо Синан трябва да работят спешно онлайн и с една дума мазало. Общо взето затворена в кабинета на тати. Той работи, аз също. Всичките играчки си принесох там, тати ми даде даже някакви негови стари рисунки да драскам, но пък аз си намерих нови, които се оказаха някакви " идеи за следващата колекция , Каро, или бяха". Оскубах цветето от саксията за да давам на Гюпсе витамини, може пък да и поникне  ново ухо, но аз не го опитах нито веднъж, само опитах от пръста, но тати ме видя и ми се накара. Аз го  гледах  гледах тъпо, защото пеленета ме стягаше и се чудех как да оправя, но за сметка на това разбрах, че пръст от саксиите не се яде, а тази от градината може ли? И знаете ли кое е най интересното, да си правя кули от разни неща, най вече от шарените кубчета и после като ги бутна да падат с шум, тогава тати започва да страда и ме моли да пазя тишина. Ами добре, но като отидох в банята за да не му преча пак стана лошо. Защото първо развих всичката тоалетна хартия за да и мириша цветенцата, после реших, че трябва да я прибера някъде, и я пренесох във ваната, там пък имаше разни шишета неприбрани, пък защо са на високо? Не че съм дребна, но не можах да ги стигна. И  винаги ми е било любопитно, защо на онова столче тати бърза да пуска капака и се крие там, не че съм успяла да видя нещо. Сега е момента да видя. Тряс! А, там има вода!? Синя! Опс, ами тя е студена. А за пиене става ли?
- Каролин!
- Тати?
- Каро, кога успя да подредиш и тук?- Що, тате, искаш да го правиш по бързо от мен?- И какво търсиш в тоалетната чиния?- Няма да ти кажа? Ти казваш ли какво слагаш там по няколко пъти на ден?- Ела, да те измия . Не знам наистина как Дефне се оправя с теб.- Ами как, никак. То си и личи, бе тате.Възпитание никакво.
Има и още мои нововъведения, например сложих на тати едната чехла да се пере с неговите дрехи, защото я омазах с пюре, наврях във всички шишета и буркани, които стигнах разни работи, като чорапи, кърпи и по дребни работи, нали трябва да си тренирам фината моторика. Само един път успях да избягам боса на дъжда, но пък се подхлъзнах на мократа трева и си ударих дупето, такъв рев му ударих, че тати се смая на каква маймуна да се прави само да млъкна. После пак ми говори дълго и поучително, докато не заспах, пък и аз какво съм виновна, че врата беше отворена. Обаче най интересното е, че опознавайки света и характера на тати, открих нова занимавка. Да водя тати за ръка и да му показвам с пръстче всяко нещо, а той в стремежа си да ми обясни най подробно не усеща кога времето минава и чичо Синан започва да звъни настоятелно и горкия ми тати, тогава ставам добро дете и си стоя мирна в столчето докато двамата работят. Е да, понякога Синоша си говори с мен и прави разни физиономии на монитора, а аз се смея с глас. Но само ако знаете в такъв момент когато родителя е вглъбен в работата си как ми липсва Кориша?
Най после на следваща сутрин, дъжда беше спрял. Тати реши, че с чичо Синан ще работят по късно през деня," защото Каро вече ме подлуди, братле". И така днес отиваме на плажа и ще потърсим някой си Никос. . Каза, че плажа не е далеко и затова ще сме пеша.Омазана подобаващо със защитен крем, с шапка на главата и забележете имам си бански костюм, на рибки, най различни на цвят и памперса не ми се вижда. Тати знае най добре. Той с раницата с моите неща и с бермуди, гол до кръста и Да де, ти пеша, а мен ще ме носиш, на раменете си. Еха, че е хубаво да гледаш отвисоко! А, ето го и самия плаж.
- Каро, искаш ли да вървим по пясъка? Това ритане, да ли означава?- Аха, като не ме виждаш, тате аз какво да правя. Обаче, не разбирам, защо ни гледат така? Особено онези там, дето са седнали на едни дълги столове и пият нещо? Те не знаят ли, че си имаш мама? Обаче баща ми, като се оглеждам така, разбирам, ами ти нямаш голямо шкембе, като някои чичковци тук, и имаш рисунка на ръката и си някак по хубав от другите, но то е защото си моя тати...Айде стига Каро, ти си най хубавото бебе на света, тати е най хубавия, мама е мама...започна точно като Кориша....
- Ммммммммм...
- Искаш да слезеш ли , Каро? Добре. Така само да те обуя, за да не си нараниш крачетата. Вода ли искаш? Ето.- Еха, тате станахме център на внимание. Я как се ни се усмихват. Сякаш тати с дете не са виждали. Я да им пратя моя лош поглед. Така, на ти чашата. Сега да отидем там. - Къде да ходим миличка? До водата? Добре? Дай на тати ръка. Послушно момиче.

 Послушно дете съм, да, но като гледам ти не слушаш тате. Защо телефона ти пак звъни, точно стигнахме до водата. А така, пак Синоша, нали?
- Каро, тати трябва да проведе този разговор с чичо Синан. Аз съм до теб, а ти да не си посмяла да докоснеш водата, разбра ли? Ето това са мидички, събери няколко за мама. Слушам те, братле, но по набързо, с Каро сме на морския бряг...  Да, пращам ти снимка, ако не вярваш... Давай, по същество....
Добре, няма да доближавам водата, но тя сама идва към мен, аз какво да направя? Тате, това ли е мидичка?
Тази шапка ми пречи, но родителя знае, завързал я е , пфу... Ето мидичка за мама, още една, и още една... Тати тук ли си? А пазиш ми сянка, добре.
- Ти самичка ли си тук?
- Ко?- Тази на мен ли говори.
- Мама къде е ?
- Няма...
- Май си се загубила, а?- Не съм, не разбра ли. Мама я няма, а този е тати. Искаш ли мидичка? На!
- Ох!- Какво ти стана пък сега? Хем ми досаждаш, хем не искаш да видиш мидичка. На ти още една да видиш.
- Ааа, дете, не ме удряй така с тези камъчета! - Тази глас ли ми повиши?! На малко непознато дете?
- Татииии...
- Каро, какво стана? Братле, затварям? Защо плачиш миличка? Удари ли се?
- Таааммм....Мамаааа...
- Ама, тя с вас ли е, г-н?- Не, той е с мен, какви тъпи въпроси задава само. Тате, тази да не иска да те сваля?
- Да, защо? Ела, Каро. Тати ще изтрие сълзичките...
- Помислихме с моите приятелки, ей там- тази май харесва тати-  че малко дете само на брега на морето се е загубило. Всъщност вие от Турция ли сте? Защото ми се струвате много познат? - Казах ли?
- Така и не разбрах, г-жо, защо Каролин се разплака? Да не сте и направили нещо?
- Аз ли? По скоро се опита на два пъти да ме удари с камъчета.- Че и лъже на всичкото отгоре, тате. Аз и показвах мидичките.
- Извенете, но тя е само на година и половина и едва ли е способна на такъв екшън, да ви цели с камъни.
Ако искахте да ме заговорите можехте да измислите нещо по оригинално, а не малко дете да ви тероризира. Хубав ден!
Ама, че и го каза, тате. На ти още една мида.
- Каро, това камъче ли беше?- Не мидичка. Усмивка и целувка.- Добре. Добре, сега явно е време за целувки. Ето и една от тати за неговата принцеса.- Тате, тези защо гледат към нас?
 

Последна редакция: вт, 27 фев 2018, 18:37 от Slawena

# 36
  • Мнения: 628
Интересно, Боре и Чаатай в евентуален общ проект Crazy. Не знам какво би написал Джем Елмаз за тях, но определено ще са балсам за очите на дамите Whistling

И не разбирам кака какво е направила пак Mr. Green
поредните измишльотини на турските вестници той “звездата“ баръш с кого ли не го слагаха да играе дори рускините му търсеха партньорка смешно, много смешно сега пък щял да става дизайнер голям талант

# 37
  • Мнения: 9 540
reverance muhi reverance muhi


Скрит текст:
След няколко дни прекарани плътно у дома, тъй като дъжда не спираше да вали, тати беше на предела на търпението си. Първо мама беше обещала, че ще се върне до ден-два, но се оказа, че леля Есра или баба Тюркян, не разбрах точно, защото бях заета да натикам на тати чорапа в едно шише, нещо пак не е добре и се налага мама да остане още известно време в Истанбул. За мен добре дошло, но за бащата хич, оказа се, че освен да ме гледа САМ с произтичащите задължение- готвене, защото " скъпи Каро трябва да се храни здравословно", да пере, не че се цапам, само по някога... няколко пъти на ден...подробности...да се занимава с мен, да не ме изтърва от поглед, да ме разхожда и гушка нощем, защото две зъбчета точно тогава започват да ме болят много и ставам раздразнителна и мрънкаща и лазеща по нежните чувства на тати и... Да не мислите, че г-жа Деспина не се завърна. Дойде си и като видя какво е, точно на втория час вдигна температура и родителя я изпрати да си ходи, за да не зарази " малката принцеса". Оказа се, че с чичо Синан трябва да работят спешно онлайн и с една дума мазало. Общо взето затворена в кабинета на тати. Той работи, аз също. Всичките играчки си принесох там, тати ми даде даже някакви негови стари рисунки да драскам, но пък аз си намерих нови, които се оказаха някакви " идеи за следващата колекция , Каро, или бяха". Оскубах цветето от саксията за да давам на Гюпсе витамини, може пък да и поникне  ново ухо, но аз не го опитах нито веднъж, само опитах от пръста, но тати ме видя и ми се накара. Аз го  гледах  гледах тъпо, защото пеленета ме стягаше и се чудех как да оправя, но за сметка на това разбрах, че пръст от саксиите не се яде, а тази от градината може ли? И знаете ли кое е най интересното, да си правя кули от разни неща, най вече от шарените кубчета и после като ги бутна да падат с шум, тогава тати започва да страда и ме моли да пазя тишина. Ами добре, но като отидох в банята за да му преча пак стана лошо. Защото първо развих всичката тоалетна хартия за да и мириша цветенцата, после реших, че трябва да я прибера някъде, и я пренесох във ваната, там пък имаше разни шишета неприбрани, пък защо са на високо? Не че съм дребна, но не можах да ги стигна. И  винаги ми е било любопитно, защо на онова столче тати бърза да пуска капака и се крие там, не че съм успяла да видя нещо. Сега е момента да видя. Тряс! А, там има вода!? Синя! Опс, ами тя е студена. А за пиене става ли?
- Каролин!
- Тати?
- Каро, кога успя да подредиш и тук?- Що, тате, искаш да го правиш по бързо от мен?- И какво търсиш в тоалетната чиния?- Няма да ти кажа? Ти казваш ли какво слагаш там по няколко пъти на ден?- Ела, да те измия . Не знам наистина как Дефне се оправя с теб.- Ами как, никак. То си и личи, бе тате.Възпитание никакво.
Има и още мои нововъведения, например сложих на тати едната чехла да се пере с неговите дрехи, защото я омазах с пюре, наврях във всички шишета и буркани, които стигнах разни работи, като чорапи, кърпи и по дребни работи, нали трябва да си тренирам фината моторика. Само един път успях да избягам боса на дъжда, но пък се подхлъзнах на мократа трева и си ударих дупето, такъв рев му ударих, че тати се смая на каква маймуна да се прави само да млъкна. После пак ми говори дълго и поучително, докато не заспах, пък и аз какво съм виновна, че врата беше отворена. Обаче най интересното е, че опознавайки света и характера на тати, открих нова занимавка. Да водя тати за ръка и да му показвам с пръстче всяко нещо, а той в стремежа си да ми обясни най подробно не усеща кога времето минава и чичо Синан започва да звъни настоятелно и горкия ми тати, тогава ставам добро дете и си стоя мирна в столчето докато двамата работят. Е да, понякога Синоша си говори с мен и прави разни физиономии на монитора, а аз се смея с глас. Но само ако знаете в такъв момент когато родителя е вглъбен в работата си как ми липсва Кориша?
Най после на следваща сутрин, дъжда беше спрял. Тати реши, че с чичо Синан ще работят по късно през деня," защото Каро вече ме подлуди, братле". И така днес отиваме на плажа и ще потърсим някой си Никос. . Каза, че плажа не е далеко и затова ще сме пеша.Омазана подобаващо със защитен крем, с шапка на главата и забележете имам си бански костюм, на рибки, най различни на цвят и памперса не ми се вижда. Тати знае най добре. Той с раницата с моите неща и с бермуди, гол до кръста и Да де, ти пеша, а мен ще ме носиш, на раменете си. Еха, че е хубаво да гледаш отвисоко! А, ето го и самия плаж.
- Каро, искаш ли да вървим по пясъка? Това ритане, да ли означава?- Аха, като не ме виждаш, тате аз какво да правя. Обаче, не разбирам, защо ни гледат така? Особено онези там, дето са седнали на едни дълги столове и пият нещо? Те не знаят ли, че си имаш мама? Обаче баща ми, като се оглеждам така, разбирам, ами ти нямаш голямо шкембе, като някои чичковци тук, и имаш рисунка на ръката и си някак по хубав от другите, но то е защото си моя тати...Айде стига Каро, ти си най хубавото бебе на света, тати е най хубавия, мама е мама...започна точно като Кориша....
- Ммммммммм...
- Искаш да слезеш ли , Каро? Добре. Така само да те обуя, за да не си нараниш крачетата. Вода ли искаш? Ето.- Еха, тате станахме център на внимание. Я как се ни се усмихват. Сякаш тати с дете не са виждали. Я да им пратя моя лош поглед. Така, на ти чашата. Сега да отидем там. - Къде да ходим миличка? До водата? Добре? Дай на тати ръка. Послушно момиче.

 Послушно дете съм, да, но като гледам ти не слушаш тате. Защо телефона ти пак звъни, точно стигнахме до водата. А така, пак Синоша, нали?
- Каро, тати трябва да проведе този разговор с чичо Синан. Аз съм до теб, а ти да не си посмяла да докоснеш водата, разбра ли? Ето това са мидички, събери няколко за мама. Слушам те, братле, но по набързо, с Каро сме на морския бряг...  Да, пращам ти снимка, ако не вярваш... Давай, по същество....
Добре, няма да доближавам водата, но тя сама идва към мен, аз какво да направя? Тате, това ли е мидичка?
Тази шапка ми пречи, но родителя знае, завързал я е , пфу... Ето мидичка за мама, още една, и още една... Тати тук ли си? А пазиш ми сянка, добре.
- Ти самичка ли си тук?
- Ко?- Тази на мен ли говори.
- Мама къде е ?
- Няма...
- Май си се загубила, а?- Не съм, не разбра ли. Мама я няма, а този е тати. Искаш ли мидичка? На!
- Ох!- Какво ти стана пък сега? Хем ми досаждаш, хем не искаш да видиш мидичка. На ти още една да видиш.
- Ааа, дете, не ме удряй така с тези камъчета! - Тази глас ли ми повиши?! На малко непознато дете?
- Татииии...
- Каро, какво стана? Братле, затварям? Защо плачиш миличка? Удари ли се?
- Таааммм....Мамаааа...
- Ама, тя с вас ли е, г-н?- Не, той е с мен, какви тъпи въпроси задава само. Тате, тази да не иска да те сваля?
- Да, защо? Ела, Каро. Тати ще изтрие сълзичките...
- Помислихме с моите приятелки, ей там- тази май харесва тати-  че малко дете само на брега на морето се е загубило. Всъщност вие от Турция ли сте? Защото ми се струвате много познат? - Казах ли?
- Така и не разбрах, г-жо, защо Каролин се разплака? Да не сте и направили нещо?
- Аз ли? По скоро се опита на два пъти да ме удари с камъчета.- Че и лъже на всичкото отгоре, тате. Аз и показвах мидичките.
- Извенете, но тя е само на година и половина и едва ли е способна на такъв екшън, да ви цели с камъни.
Ако искахте да ме заговорите можехте да измислите нещо по оригинално, а не малко дете да ви тероризира. Хубав ден!
Ама, че и го каза, тате. На ти още една мида.
- Каро, това камъче ли беше?- Не мидичка. Усмивка и целувка.- Добре. Добре, сега явно е време за целувки. Ето и една от тати за неговата принцеса.- Тате, тези защо гледат към нас?
 

Любимото ми дяволче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 11 965
Сами, защо имаш толкова негативно отношение към Баръш? За любимата му разбирам,  но за него newsm78

# 39
  • Мнения: 11 965

Точно този е за 1,5 милиона турски лири  Whistling Whistling



Щом има кой да му ги даде, значи има за какво. Джанъм, Киво ми е първата тръпка и си го следя, макар последния сериал с Туба не го гледах.

# 40
  • Мнения: 9 540

Точно този е за 1,5 милиона турски лири  Whistling Whistling



Щом има кой да му ги даде, значи има за какво. Джанъм, Киво ми е първата тръпка и си го следя, макар последния сериал с Туба не го гледах.

Бенде  Mr. Green Опитах, ама не ми се получи  Whistling Виж филма ще го гледам с кеф - малкият е абсолютен бонбон и в комбинация с Къванч ще ме реваншират за Бушра  Crazy Crazy

# 41
  • Мнения: 12 810
И според мен би се получил добър проект с тях двамата, за жената не съм сигурна и нямам наблюдения.


Гледах я в Кьосем, втори сезон. Симпатична, нежна, но слаба като артистка. Не я харесах. Хистерична ми дойде, може би защото и ролята беше такава-пренебрегнатата  съпруга на Султана. А и партньорките и бяха класи над нея.

Темпи  Joy Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 9 540
И според мен би се получил добър проект с тях двамата, за жената не съм сигурна и нямам наблюдения.


Гледах я в Кьосем, втори сезон. Симпатична, нежна, но слаба като артистка. Не я харесах. Хистерична ми дойде, може би защото и ролята беше такава-пренебрегнатата  съпруга на Султана. А и партньорките и бяха класи над нея.


Лейла не я харесвам и аз, нито визуално, нито като актриса  Whistling Whistling Надявам се новината да излезе поредната лъжа  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 11 965
И една клюкина, не е за мутлу чуфтетУ

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/usta-oyuncu-ferdi-mer … -gecirdi-40755287

Ферди Мертер / дядо Хулюси/ е пострадал у дома, в следствие на което е бил опериран по спешност....

# 44
  • Мнения: 9 540
Жалко за дядката  Tired

Общи условия

Активация на акаунт