Здравословни китайски продукти на фирма „Нова ера“

  • 16 971
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 343
Някой от вас употребявал ли продуктите на „Нова ера“ такива като Боров прашец, бамбук  вижте ги тук в линка  https://www.facebook.com/borovprashecibambuk/. Искам да се допитам до вас дали помагат и дали  ефикасни или всичко е лъжа?

# 1
  • Мнения: 6
Със сигурност помагат ! За 3 месеца се справих с гастрит и СДЧ. Виждам ефекта и върху мои близки, които също ползват тези продукти. Ако те интересуват повече подробности ми пиши на лични.

# 2
  • Мнения: 1 343
Доста са скъпи..., и все още се замислям!

# 3
  • Мнения: 6
Напълно те разбирам. Аз започнсх да ги пия, тъй като ми бяха подарени от близка, която е дистрибутор на тази фирма. В началото не мога да кажа, че имах очаквания, нито съм ги пила редовно. След известно време установих доста положителни промени, които с времето се затвърдиха. Сега задължително си купувам по 1 опаковка на месец (достатъчни са за мен и мъжът ми). За мен си заслужава, понеже от вече една година не ми се е налагало да си купувам каквито и да било лекарства (антибиотици, антиациди, болкоуспокояващи, имуностимулатори и др.). Ако целта ти е да си поддържаш здравето и да си засилиш имунитета една опаковка може да ти стига за повече от месец. Определено продуктите си заслужават!

# 4
  • Мнения: 46
Здравейте! При моето момиченце,което е на 3г3месеца: 2дни на градина 2седмици вкъщи и няма кой да я гледа, моя годишен болничен свърши. Постоянно все някой пуска детето си с остатъчна кашлица и моята вечерта с хъркащи носле. Тази година е била здрава дали има 1месец-май не!. Какво ще ме посъветвате за продуктите на нова ера. Ако наистина спира да боледува и са толкова добри-включвам се. Как действат ? С натрупване ли са? Видимо подобряване на състоянието имат ли? Всякаква информация и примери са ми необходими,в нета нямам възможност да чета много много,затова моля за отзиви

# 5
  • Мнения: 6
Здравейте!

Определено приема дори на малки дози ще повлияе много добре на детенцето ви. Младия организъм приема и усвоява много по-бързо продукта, тъй като натрупаните "отрови" са в пъти по-малко от тези във възръстния организъм. Щом детето е над 3 години може спокойно да му давате по 2-3 таблетки на ден (да ги сдъвква!). С течение на времето имунитета ще се засили, в началото ще усетите как дори да се разболее ще боледува много по-леко, в последствие ще придобие устойчивост срещу вирусите и настинките. Продукта действа с натрупване, ще е необходимо време, но ще си заслужава резултата.
  Казвам това на базата на наблюдения върху дете на 4год. и дете на 12 год. И двете сдъвкват по няколко таблетки боров прашец на ден в продължение на вече една година- резултат - нямат нито един кариес ( въпреки големите количества сладко, които приемат); в началото "боледуването" се изразяваше в лека кашлица, която отшумява за ден-два или лека хрема, вече не мога да кажа, че лесно ги хващат вируси или каквото и да било, просто имунитета им се повиши.
   Имам същите наблюдения и върху себе си, макар че приемам и бамбук и прашец с друга цел. Но определено вирусите ме подминават, въпреки че работя с хора и непрекъснато съм в контакт с някой болен. В този ред на мисли ви съветвам вие също да приемате боров прашец. С течение на времето ще разберете всичките му ползи за организма.
   Надявам се да съм била полезна. Изказвам мнение на база наблюдение, има и много други проблеми които се повлияват от продукта, но те са друга тема и ако ви интересува може да ми пишете на лични.
   Лека вечер!

# 6
  • Мнения: 1 343
Този боров прашец добиват по много сложен начин! Там има технология, която е скъпа и си позволяват я само китайците. Това са техните продукти Нова ера! Но ако ли просто купите някъде, ефектът е нулев....

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 395
Здравейте , взех боров прашец на нова ера ,но бих искала да ви попитам не ви ли притеснява това ,че е от Китай? Някой знае ли от къде се добива точно и дали има сертификати за чистота? На мен лично ми мирише на стърготини

# 8
  • Мнения: 1 343
Здравейте , взех боров прашец на нова ера ,но бих искала да ви попитам не ви ли притеснява това ,че е от Китай? Някой знае ли от къде се добива точно и дали има сертификати за чистота? На мен лично ми мирише на стърготини
Той е много чист, гледала съм много клипове, как го получават. Много е скъп процес....намери в.нета и гледай...

# 9
  • Мнения: 6
Здравейте , взех боров прашец на нова ера ,но бих искала да ви попитам не ви ли притеснява това ,че е от Китай? Някой знае ли от къде се добива точно и дали има сертификати за чистота? На мен лично ми мирише на стърготини

Здравейте, продуктът наистина е изключително чист, природен и се произвежда на много високо технологично ниво. За да бъдат напълно усвоени от клетката, размера на хранителните частици трябва да бъде не по-голям от 7 нано метра. Размера на частиците до които се разпада боровият прашец е 3 нанометра - това става благодарение на високата технологичност на обработка, която напълно запазва хранителните стойности на прашеца и му позволява да се усвоява на 100% от клетките.
Задължителната, официална цена на Боров прашец ("Нова Ера" - оригинал) е 40лв. Всяка цена по-висока от тази е нереална и е единствено с цел печалба. Внимавайте къде, от кого и какво купувате.

# 10
  • София
  • Мнения: 499
Притеснява ли ви съдържанието на тестостерон ?

Общи условия

Активация на акаунт