Туристическа виза за САЩ /Тема 2/

  • 41 612
  • 807
  •   1
Отговори
# 750
  • ново
  • Мнения: 5 957
J1 виза ме се удължава. Всеки път се кандидатства отново. Александър, с проба става. Няма универсален отговор.

# 751
  • Мнения: 555
Току що излязоха интервюта за 26, 27 и 31 януари. Успех!

# 752
  • Мнения: X
Здравейте, въпроса ми е следния … виждам , че във формуляра за визи трябва да се попълни образувание, значи аз съм приета в университет , но прекъснах  пиша това което съм завършила или ?

# 753
  • София
  • Мнения: 2 686
nas_nina, много благодаря за информацията за датите! Успех!

Аз за съжаление съм успяла да си блокирам достъпа за 72 часа (suspicious activity имало), така че внимавайте с проверяването.

От кол центъра ми казаха, че не трябва да се рифрешва и проверява твърде често, уви от там нищо не могат да направят (то си го и пише в съобщението). Мислех, че ще мога на мъжото да направя профил, ама не можело, щото всички сме овързани.. Та положението е Now we wait Simple Smile

# 754
  • Сф
  • Мнения: 4 763
Да, пишеш последната завършена степен на образОвание.

Здравейте, въпроса ми е следния … виждам , че във формуляра за визи трябва да се попълни образувание, значи аз съм приета в университет , но прекъснах  пиша това което съм завършила или ?

# 755
  • Мнения: 4 097
Здравейте,
нова съм в темата ви, чак сега я откривам, а САЩ ни е семейна мечта.
Връщам се и да чета назад.

# 756
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Въпросът ми не е точно за визите, но все пак да попитам има ли кафене/заведение в близост до Американското посолство, където можем да чакаме човек, който е на интервю и което да работи от 9:00ч. или по-рано? Торти Чочко ми излиза, че работи от 8, но дали е така.

# 757
  • Сф
  • Мнения: 4 763
По Богатица надолу е Хепи.

# 758
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Пише, че отваря в 11:00ч. и не ни върши работа.

# 759
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 066
Срещу Хепито по диагонал има едно кафе. Работи от рано сутрин.

# 760
  • Мнения: 475
Едно време беше пълно с малки кафенета под всеки блок в околностите. Сега не знам как е.

# 761
  • Мнения: 40
Здравейте,
Включвам се и аз в темата, тъй като възнамерявам да пъутвам в Сащ с цел туризъм.
Подала съм докумнетите и сега се опитвам да си запазя час за интервю, но както вече разбрахме това става доста трудно и в момента няма свободни часове.
Имам два въпроса които бих искала да попитам, някой знае ли дали през уикендите има смисъл да се влиза да се проверя за свободни часове за интервю? И другото което ме вълнува е при евентуално пътуване, какъв е срока на престой там с виза B2?

Благодаря предварително за вашите коментари..

# 762
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Имам два въпроса които бих искала да попитам, някой знае ли дали през уикендите има смисъл да се влиза да се проверя за свободни часове за интервю? И другото което ме вълнува е при евентуално пътуване, какъв е срока на престой там с виза B2?
Максималният престой е 6 м. При влизане в САЩ имиграционните слагат печат колко ви е максималноят разрешен престой.

# 763
  • Sofia
  • Мнения: 4 700
Не съм сигурна, но или слагат само първия път, или вече не слагат, или … и аз не знам. На нас ни сложиха само първия път, за шест месеца.

# 764
  • Мнения: 287
Здравейте, сега седнахме с майка ми да попълваме документите за туристическа Виза.
Видях, че трябва първо да плати в Изипей, така че тя сега тръгва да плати таксата тук близко до супермаркета.
После трябвя да я снимам, ще я накарам да застане на стената и с телефона дали ще стане?

Общи условия

Активация на акаунт