Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 244
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Не вярвам да успее, ползваме тия от Лидл, тях ги сменяме на седмица-две.

# 151
  • Мнения: 2 288
Не вярвам да успее, ползваме тия от Лидл, тях ги сменяме на седмица-две.

Оффтоп,
Какви са тези немухлясващи гъби от лидл?

# 152
  • Мнения: 68 627
Като мухлясат ... и ги хвърля...Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 153
  • Мнения: 46 508
Обикновени от Била на Clever ползваме и също не са мухлясвали като ги държахме в шкаф. Но не е удобно. Не сме много внимателни, пипа се с мокри ръце и все имаше вадички по вратичката.

От 1-2 години сме с дозатор на принципа на този, показан от Tintina и е много по-удобен.
Скрит текст:

# 154
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Grinning Тета е права, имах предвид, че са достатъчно евтини и се разкапват много бързо, та не успяват да мухлясат.

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте, моля споделете в какво държите хляба си? Досега вкъщи хляба го държим в един панер, но съм хвърлила око на тази кутия за хляб от Икеа. Харесва ми,че капака е и дъска.

https://m.ikea.com/se/sv/catalog/products/art/10346845/

Давам линк от чуждестрана Икеа, сега виждам, че в бг вече не се предлага.

# 156
  • Мнения: 68 627
В чекмедже....малко.

# 157
  • Мнения: 3 067
Здравейте, моля споделете в какво държите хляба си? Досега вкъщи хляба го държим в един панер, но съм хвърлила око на тази кутия за хляб от Икеа. Харесва ми,че капака е и дъска.

https://m.ikea.com/se/sv/catalog/products/art/10346845/

Давам линк от чуждестрана Икеа, сега виждам, че в бг вече не се предлага.
Предлага се. Вчера я видях в магазина.

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 5 999
В торба в хладилника.

# 159
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
В шкафа със зърнените закуски. В България имахме кутия за хляб и не ми беше удобно. Да не говорим, че и самата кутия прашасваше.

# 160
  • София
  • Мнения: 13 073
Имахме кутия и не ми беше удобна. Сега държа хляба в платнена торба и после в щайгичка от Юск и в шкафа за хляб и зърнени храни.

# 161
  • Мнения: 463

Аз си държа хляба в кутия за хляб brabantia. Много съм доволна: кутията е красива, имам и кутии за съхранение на продукти в същия дизайн. Същевременно хлябът в кутията ми е увит в памучна кърпа. До сега не съм имала проблем с мухал.

# 162
  • Мнения: 13 187
Хляб държа в хладилника в хартиена торба или във фризера, нарязан. След като постои няколко минути на стайна температура се размразява и е мек, както преди замразяването.

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Здравейте, моля споделете в какво държите хляба си? Досега вкъщи хляба го държим в един панер, но съм хвърлила око на тази кутия за хляб от Икеа. Харесва ми,че капака е и дъска.

https://m.ikea.com/se/sv/catalog/products/art/10346845/

Давам линк от чуждестрана Икеа, сега виждам, че в бг вече не се предлага.
Предлага се. Вчера я видях в магазина.

Явно на сайта я няма. Аз трябва онлайн да я поръчам.

Тези, които имахте кутия и не ви беше удобно, моля споделете какво не ви беше удобно? Не съм имала досега кутия, а ми е много мерак за тази дървената. Искам хляба да е прибран, на тази ми харесва, че капака е дъска, което значи, че няма да вадя всеки път друга дъска за рязане. Ядем хляб от хлебопекарна та, като правя такъв почти всеки втори ден.

# 164
  • Мнения: 68 627
Не съм имала кутия, но например трохи навсякъде около нея...брррр
Също къде ще стои - цвъкната върху плота не бих я сложила.

Общи условия

Активация на акаунт