Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 254
  • 742
  •   1
Отговори
# 165
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Трохи в и под кутията,  прах по капака, лятото ми миришеше на спарено. Сега ми е скрит в шкафа, вадим целия дори и за една филийка и пак го прибираме. А иначе ровехме в самата кутия и трохите се сипеха навсякъде.

# 166
  • Мнения: 9 645
Здравейте, моля споделете в какво държите хляба си? Досега вкъщи хляба го държим в един панер, но съм хвърлила око на тази кутия за хляб от Икеа. Харесва ми,че капака е и дъска.

https://m.ikea.com/se/sv/catalog/products/art/10346845/

Давам линк от чуждестрана Икеа, сега виждам, че в бг вече не се предлага.
Предлага се. Вчера я видях в магазина.

Явно на сайта я няма. Аз трябва онлайн да я поръчам.

Тези, които имахте кутия и не ви беше удобно, моля споделете какво не ви беше удобно? Не съм имала досега кутия, а ми е много мерак за тази дървената. Искам хляба да е прибран, на тази ми харесва, че капака е дъска, което значи, че няма да вадя всеки път друга дъска за рязане. Ядем хляб от хлебопекарна та, като правя такъв почти всеки втори ден.

Заповядай
http://www.ikea.bg/cooking/Food-storage-and-organizing/Jars-and- … g-67800/10414453/

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Благодаря, върнали са я в асортимента, хаха и като ново.

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 6 005
Кутията заема излишно място.
Хлябът в хладилника се съхранява перфектно. И нашият е от домашна хлебопекарна.

# 169
  • Мнения: 191
Ако не сте купили все още Икейската, вижте на каква попаднах, много по-красива и удобна според мен Wink


# 170
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Това е панер за хляб, не кутия. Не разбирам целта на тази вещ, освен за сервиране, когато имаш гости например.

# 171
  • Мнения: 3 067
Благодаря, върнали са я в асортимента, хаха и като ново.
Обемна ми се струва, иначе е симпатична. Много хляб може да побере, а ние много хляб не ядем, та по-скоро ще ни е излишна.

# 172
  • Мнения: 1 410
При вас как е подредбта на тавите и тенджерите, моите са една върху друга, но когато ми се налага да взема средната трябва да сваля горните и това искам да го избегна Simple Smile

# 173
  • софия
  • Мнения: 4 180
и аз имах същия проблем доскоро и много се ядосвах като трябваше да разбутам всички тави, за да взема една. реших въпроса като си направих няколко рафтчета, така че на всяко да има по една тавичка, тоест с рафтчетата разделям тавичките. Не знам дали го обясних ясно  newsm78

# 174
  • Мнения: 1 410
и аз имах същия проблем доскоро и много се ядосвах като трябваше да разбутам всички тави, за да взема една. реших въпроса като си направих няколко рафтчета, така че на всяко да има по една тавичка, тоест с рафтчетата разделям тавичките. Не знам дали го обясних ясно  newsm78
Рафтчетата от какво ги направи

# 175
  • Мнения: 1 660
А не заемат  ли много място така?При мен са в две чекмеджета и са пак тава във тава, но ако си направя рафтче за всяка тава ще замине много място, особено имам една висока.

# 176
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ами не, те са тънички,колкото да ги разделят. Сега не съм в нас, но след няколко дни ще ги снимам. от дървени дъски се правят, тънички в моя случай.

# 177
  • Мнения: 1 410
Да ще се радвам на снимки, а с тенджерите как процедирате. В моя случай пак са една в друга Sad

# 178
  • Мнения: 68 629
И моите тенджери са една в друго - как да бъдат другояче? То така е и логично. Не мисля, че се натоварваме толкова, за да извадим една тенджера...та точно този въпрос ми е малко странен.
Може да си ги подредите и една до друга...

# 179
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
От както заживяхме в нов дом и нямах много посуда, установих, че повече от две тенджери (малка и голяма), две тави различен размер и няколко йени, са ми напълно достатъчни. Бях се заринала с всевъзможни размери. А сега ми е подредено и не е нужно нещо да седи в нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт