Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 67 556
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



"Съвършенството у някого никога не е случайно. Качеството на живота на човека е правопропорционално на отдадеността му към важното, същественото, истинското."
Ошо, духовен учител

Момичета,  Hug

Приятна събота.

# 46
  • Мнения: 23 104


Добро утро момичета  Two Hearts
Денят ще е прекрасен - нека и настроението ни да е такова!
Като за начало да пием по кафе, а после каквито задачи имаме - яваш, яваш да си ги свършим...
Аз обаче вчера на моите сложих отметката, така че днес съм от релаксиращите активно.


Скрит текст:

Вече можем да направим и първото раздвижване за деня - знаете с танца на любимите ми пожарникари...
Ама можете и измясто да си правите движенията, докато си пийвате кафенцето... 
newsm03

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


https://twitter.com/scheherazed/status/972387688283299840

Рейтингът на "Фатмагюл" в Испания за снощи, петък - 9 март:
Гледан от 630 000 зрители, с дял 4,1%.

# 48
  • Мнения: 23 104


Мариянка  Two Hearts Радвам се за интереса към "Фатмагюл" - сериал с кауза, сериал за размисъл, сериал "лекарство", сериал надежда...
Прекрасни образи направиха Енгин и Берен.

Всъщност Берен Саат за мен си остава единствено и само "Фатмагюл". В този проект имаше възможност да покаже една доста голяма палитра на емоции на героинята си, както и своето актьорско майсторство.

За Енгин си знаете - няма нужда да се повтарям. Ама защо пък не?
Актьор, който ме накара да разбера чувствата, същността  и да повярвам безпрекословно в чистотата и искреността на героя му.  
Но за да бъде Керим това което виждат всички в него - "виновникът" е Енгин.
Не ми се мисли, как би се развила историята на Фатмагюл като цяло, ако Енгин беше играл Мустафа Налчалъ...


С когото и да играе Енгин - винаги му се получава. Образ, екранна двойка, история...
И не мога да премълча разочарованието ми от една бивша екранна партньорка, която заяви, че не иска да играе с него в продължението на текущ нейн проект. "Ако той участва - аз напускам" - що за самочувствие, гордост и липса на такт...
Но както и да е. Минало-заминало.

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 11:26 от Марта_49

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


Керем като малък.
Поне за проектите с Енгин, в каста на героите му като малък, винаги са избирали деца, с които има прилика.

# 50
  • Мнения: 20 905


" Най-много страдания в живота ни причиняват не тези, които мразим, а тези, които обичаме."
Фридрих Шилер, немски поет, историк и драматург.
Цитат
"Ако той участва - аз напускам" - що за самочувствие, гордост и липса на такт...
Ами той не участва и тя, въпреко това, пак не участва. Thinking

Кой знае, дали въобще го е казала.... Thinking

Имам предвид, лоялността на пресата - пример с ДжД. ooooh!

# 51
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета и от мен! Hug Hug Hug
Днес ,до сега сте били ,великолепната тройка,както винаги налице Марианка HugМарта Hug
и  harmonia_dd Hug.
Слънчевото и хубаво време навън е само за разходка.Очакваме датата на гала вечерта на  филма,
новини и задължително снимка, но може и да не получим до гала вечерта, та Енгин да ни изненада
с нова визия.




Как хубаво се грижеше за ,,Незабравката'' в затвора.В нея той виждаше любимата си Фатмагюл.
Тя всеки ден му вдъхваше надежда за живот.Той даже не знаеше как се казва това цвете, което
Фатмагюл му подари при влизането в затвора.
Момичета, лек и хубав ден ви пожелавам!

# 52
  • Мнения: 23 104

Как хубаво се грижеше за ,,Незабравката'' в затвора.В нея той виждаше любимата си Фатмагюл.
Тя всеки ден му вдъхваше надежда за живот.Той даже не знаеше как се казва това цвете, което
Фатмагюл му подари при влизането в затвора.
Момичета, лек и хубав ден ви пожелавам!

Незабравка, маргаритки, рози, теменужка... Винаги дарявани с любов...


# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


Днес, все още нищо откъм новини и снимки.
Да видим този асистент ще прихване ли нещо... Търси...


# 54
  • Мнения: 23 104


Дали Йешим няма да е професионален фотограф или снимането ѝ ще е хоби Thinking
Това може би са нейни фотографии на стената.
Определено нашият човек ще опита да се потопи в забрава чрез алкохол и същевременно ще гледа направените в онзи ден снимки. Чудих се какво е това до него в леглото  /освен лаптопа/ - явно е фотоапарата ѝ.
Пак се размислих на клавиатура.



Мариянка  Two Hearts браво на твоя асистент. Чакаме...
Моят днес е като мен - пълен релакс и мързел...



# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/202 … sskom-yazyke.html

Ето какво намерих при рускините - за "Поверявам ти децата".
Нещо, което не сме чели до момента - дали е така, ще разберем след като видим филма:


Режисьорът Чаан Ърмак каза: "Ако едно докосване на човек ранява и изцелява, възможно е да има по-красив свят." Главният герой на филма е Керем, чиято роля изпълнява Енгин Акюрек, работи като декоратор, има спокоен, добре адаптиран живот, любима жена, те се готвят за сватба. Но един ден целият му свят рухва - попадат в автомобилна катастрофа. Керем оцелява, а годеницата му не. Изпада в депресия, търсейки спасение/покой, пристига в малко селце. Въпреки това, започват да се случват странни неща, Керем нощем чува детски гласове, молейки се за помощ ...

# 56
  • Мнения: 20 905


http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/202 … sskom-yazyke.html

Ето какво намерих при рускините - за "Поверявам ти децата".
Нещо, което не сме чели до момента - дали е така, ще разберем след като видим филма:


Режисьорът Чаан Ърмак каза: "Ако едно докосване на човек ранява и изцелява, възможно е да има по-красив свят." Главният герой на филма е Керем, чиято роля изпълнява Енгин Акюрек, работи като декоратор, има спокоен, добре адаптиран живот, любима жена, те се готвят за сватба. Но един ден целият му свят рухва - попадат в автомобилна катастрофа. Керем оцелява, а годеницата му не. Изпада в депресия, търсейки спасение/покой, пристига в малко селце. Въпреки това, започват да се случват странни неща, Керем нощем чува детски гласове, молейки се за помощ ...
smile3525



Загадки... Thinking

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


Чаан каза: Лошите неща, които ни се случват, могат да станат причина за нещо ново. Всички хора на изкуството и творчески личности вероятно са преживели нещо траввмиращо в миналото и затова изпитват необходимост да разкажат за него. Това е нещо като успокоение.
Знаем, той не е женен. Може да е изживял нещо подобно, не задължително той, негов приятел, или близка и оттам идеята. Знаем, че не ходи и за първи път в Ассос... В повечето филми, които е създал, историите имат прототипи в реала докоснали го по един или друг начин.

# 58
  • Мнения: 23 104


Едни гледат Керим, други Йомер - ние си чакаме Керем... newsm03

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 33 935


Марта, забрави Даахан.
В Латинска Америка през уикенда дават "До живот".

https://twitter.com/RickyVillegasB/status/972494068017258501

Ето какво ще гледат сега.

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 17:31 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт