Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 69 187
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010


Здравейте Енгинки.
Успешен ден, но и ние да си спомним 12 март 2014.


# 91
  • Мнения: 20 905




И една въздушна целувчица. Hug

# 92
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Започна новата работна седмица,дните си вървят бързо, а до излъчването на филма по кината остават 11 дни.Бях чела някъде в руските форуми ,че турски жени са казали, че трейлъра на филма не е излъчван по телевизиите и, че няма никъде сложни афиши.Ако е вярно каква е тактиката на Чаан Ирмак за промотирането на филма.




Лек и хубав ден момичета, дано днес разберем, кога ще бъде гала- вечерта на филма.
Марианка Hug,пускай асистентите на разузнаване!

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 09:09 от mari52

# 93
  • Мнения: 20 905


"Ако любовта е достатъчно силна, очакването става щастие."
Симон дьо Бовоар /френска писателка и философ/

# 94
  • София
  • Мнения: 1 001
Спомен за "Мръсни пари и любов"

# 95
  • Мнения: 20 905


Тройно ще гледаме. Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 2 293
Добър ден момичета.
Аз се позагубих  малко, ама като съм сложила по няколко дини под мишница, така ще е. И си мисля, че ще свърша всичката работа на света, но всичко допълнително е "добре дошло."
На вас желая слънчев и усмихнат следобед.
Ако искат може да ни пуснат някоя нова снимчица на Енгин.
 
Благодаря на Марианка за всички новини  smile3525 и на Теменужка Христова за преводите  smile3525.

А в понеделник сме с Мустафа Булут.



                             Hug Hug Hug Hug Hug

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010


Навсякъде феновете отбелязват началото на КПА.
Комисар Йомер стана любимец на всички и тази роля донесе световно признание за таланта на Енгин.

# 98
  • Мнения: 3 243


Нова снимка от ,,Поверявам ти децата''

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010


Нова снимка от ,,Поверявам ти децата''

Ох, какво ни чака.
Енгин така ще ни го поднесе, че ще сме онемели.
И отново думите на Чаан:
Това е филм за ехото, довеждащо до психично разстройство, и за изцелението. Филм-надежда. Завършвам го с фразата, че и в най-тъжния филм има надежда.

А освен всичко друго, правехме доста сложни неща. Много тежко товарех Енгин и чисто физически. Приковах босите му крака с вериги, привързах го към едно устройство и го карах да лети, направо го тормозех, целият беше натъртен, но винаги доволен.

# 100
  • Мнения: 23 177


Момичета  Two Hearts

Както се казваше в онова стихотворение за България - "Земя като една човешка длан" - ходих, свърших каквото имах и се върнах.
Пътьом видях щъркел /бяха два/, но за съжаление въобще не можах да ги снимам за доказателство. Мога да кажа, че бяха в Български извор.
Интересно защо няма ТВ реклама за филма
  Thinking
Вече трябва да е ясно и къде ще го дават - брой киносалони, градове и прочие.
Вече ми изглежда не малко, а много несериозно отношението към този очакван филм. Да видим докъде ще стигнат...

# 101
  • Мнения: 23 177




Старо/ново от Дубровник - все е нещо за нас.

# 102
  • Мнения: 20 905




Старо/ново от Дубровник - все е нещо за нас.
smile3525

Аз не съм ги виждала....

Смях, а ние се тревожим.Енгин е "бетон".Каквото си реши и това е. Thinking

Той си е свършил работата и е доволен.Следващите процеси на други... newsm78А така ли е. newsm78

# 103
  • Мнения: 2 293


Момичета  Two Hearts

Както се казваше в онова стихотворение за България - "Земя като една човешка длан" - ходих, свърших каквото имах и се върнах.
Пътьом видях щъркел /бяха два/, но за съжаление въобще не можах да ги снимам за доказателство. Мога да кажа, че бяха в Български извор.
Интересно защо няма ТВ реклама за филма
  Thinking
Вече трябва да е ясно и къде ще го дават - брой киносалони, градове и прочие.
Вече ми изглежда не малко, а много несериозно отношението към този очакван филм. Да видим докъде ще стигнат...


А може би, точно защото е толкова очакван искат да оставят и малко на въображението на зрителя. Тайно, мистериозно и после "бум", да ни свали по очи на земята.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 34 010




Марта_49, благодаря за новите снимки.
Градовете от които можеше да се закупят билети, бяха дадени - слагах ги в темата.
Трябва да ги потърся.
harmonia_dd, така е, за него професия, за нас емоции...

Общи условия

Активация на акаунт