Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 367

  • 69 218
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 243








Татко Мустафа и малката Нар!

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 16:21 от mari52

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Дългоочакваните актьори на филма "Поверявам ти децата", ще се срещнат с обществеността в Бурса в ТЦ Kent Meydanı Avm на 23 март.
Значи ще присъстват първо в Бурса на премиерата на филма.

# 347
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



И Мустафа очаква като нас пролетта. Heart Eyes
Цитат
Дългоочакваните актьори на филма "Поверявам ти децата", ще се срещнат с обществеността в Бурса в ТЦ Kent Meydanı Avm на 23 март.
А на 21 март, в Истанбул? newsm78

# 348
  • Мнения: 23 197

Момичета, благодаря за новините и всичко което слагате. И продължавайте да го правите.
От мен задачка-закачка. Кой е правил снимката? Съжалявам, че не е в спойлер - но на телефона няма такава опция.

# 349
  • Мнения: 20 905

Цитат
Кой е правил снимката?
Който пита. Grinning

# 350
  • Мнения: 23 197

Цитат
Кой е правил снимката?
Който пита. Grinning
Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 20 905


Страхотен Мустафа. Heart Eyes

# 352
  • Мнения: 3 243




Уникални са и зад кадър!

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


mari52, точно и аз приготвих целувката.
Керем прави селфи.

# 354
  • Мнения: 3 243
Марианка Hug колкото повече  толкова по добре!



Красота!

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 23:30 от mari52

# 355
  • Мнения: 20 905



ОНАЗИ ЛЮБОВ НЕСБЪДНАТА
цял живот по петите ми ходи.
Като кост ми засяда на гърлото-
да я преглътна не мога.

............................................
.............................................
Златина Великова

# 356
  • Мнения: 2 293


mari52, точно и аз приготвих целувката.
Керем прави селфи.






Уникални са и зад кадър!

Марианка  smile3525, Мари  smile3525
Страхотни са.

Допълвам се. Нали съм глупава и хич ме няма в съвременните технологии, но на 21.03, когато е Галата на филма ще има ли директна връзка и дали ние ще имаме линк или както му се казва там, за да можем да видим всичко директно. Май много тъпи въпроси задавам, ама...да си попитам.

Последна редакция: пн, 19 мар 2018, 21:47 от kami999

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031



Допълвам се. Нали съм глупава и хич ме няма в съвременните технологии, но на 21.03, когато е Галата на филма ще има ли директна връзка и дали ние ще имаме линк или както му се казва там, за да можем да видим всичко директно. Май много тъпи въпроси задавам, ама...да си попитам.

По принцип на гала вечерите има тв-та. Но те направиха пресконференция за тях и пресата.
А тв като излъчване на живо - няма. Но Авшар филм, нещо ще са измислили.
А иначе, феновете ще пускат и видеа и снимки - материал ще има. Снимки с фенове.
Същото се отнася и за Бурса, Адана и още един град беше/сега ми изкочи от главата.
Ще има какво да се гледа. После Аржентина, после кратки проекти, после сериал...


# 358
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 630




По принцип на гала вечерите има тв-та. Но те направиха пресконференция за тях и пресата.
А тв като излъчване на живо - няма. Но Авшар филм, нещо ще са измислили.
А иначе, феновете ще пускат и видеа и снимки - материал ще има. Снимки с фенове.
Същото се отнася и за Бурса, Адана и още един град беше/сега ми изкочи от главата.
Ще има какво да се гледа. После Аржентина, после кратки проекти, после сериал...





Ох,Марианче,от твоите уста в божиите уши!
Здравейте,сладурки!Радвам се на това приятно раздвижване около нашия човек.Добре обмислена кампания за представянето на филма от страна на Avshar.Възлагам големи надежди да бъде представен по фестивали филма.А как ще дочакаме до есента?!?!?!Завиждам на аржентинките за късмета им!Ако е обявен предварително ден,час и място на пристигане,сигурна съм,че ще се изсипят фенове и от съседни държави.Те са толкова упорити!

# 359
  • Мнения: 3 243


Момичета,да не забравим.....!



Лека нощ момичета,до утре!

Общи условия

Активация на акаунт