Лунна диета

  • 67 777
  • 752
  •   1
Отговори
# 630
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Аз започнах от снощи от 17.00 до днес 17.00 , мисля , че не е фатално. Но не мога без да запаля цигара. Blush

# 631
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Аз започнах от снощи от 17.00 до днес 17.00 , мисля , че не е фатално. Но не мога без да запаля цигара. Blush
Тя няма никаква хранителна стойност- пуши си Simple Smile

И аз съм в играта днес. Хапнах скумрийка с доматен сос на обяд и следващото хранене ще ми е утре на обяд.

# 632
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
По календара като гледам се пада всеки понеделник от месеца общо взето.. По-лесно се помни Simple Smile

# 633
  • Мнения: 969
По календара като гледам се пада всеки понеделник от месеца общо взето.. По-лесно се помни Simple Smile
По скоро петък и събота този месец, да не би да гледате календара за 2018г.

# 634
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
за май месец съм пропуснала да кажа Simple Smile))

# 635
  • София
  • Мнения: 11 568
Лунувах успешно само на вода, доволна съм, кантарът не показа много, но пак е добре.

# 636
  • София
  • Мнения: 3 477
Успешно!

# 637
  • Мнения: X
Аз започнах от вчера към 18:00ч. мисля до утре сутрин за пръв път я правя дано изкарам.Мисля по късно едно фрешче да си направя.

# 638
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ха, верно ли днес е фазата.. Не съм се завъртала около календара и ще я пропусна явно Sad

# 639
  • Мнения: 7 737
Вчера лунувах Simple Smile

# 640
  • Мнения: 7 737
Добро утро Simple Smile
Другарчета за днес?
От 14.13 е фазата, ще я правя от сутринта

# 641
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Аз! Ще ми е интересно! На кленов сироп съм и свалям всеки ден по няколко грамчета, ще ми е интересно по Лунно как ще сваля! Simple Smile Дали ще има разлика в темповете.

# 642
  • Мнения: X
И аз се включвам!Утре до колко мислите да я правите?

# 643
  • Мнения: X
Много ми се иска и аз да се включа, но след малко имам спининг тренировка и се опасявам, че както винаги ще съм доста гладна след нея. Ще преценя как ще се чувствам.

# 644
  • София
  • Мнения: 3 477
Аз- от вчера на обяд, погрешка Grinning
ще карам до довечера.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт