Лунна диета

  • 67 726
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 998
Има ли лунатички 😉 Никой не се обажда, а какво пълнолуние е! Аз съм заредила едно шише с кленов сироп, лимон и джинджифил и ще карам на него до довечера. И поне два чая.

# 571
  • София
  • Мнения: 3 474
Тук съм от вчера (вчера хапнах лек обяд и се настроих). Засега съм супер.
Аз съм заредила каната с гореща вода. Ще пусна парче джинджър за разкош. През деня съм ОК да не  ям, вечер е зор, когато се съберем на масата, но снощи устисках.
Tony, не е ли много сладък кленовият сироп?
На мен като ми прималява понякога слагам мааалко мед в чая.
Успешно лунуване!

# 572
  • Мнения: 998
Сладък е, но аз слагам няколко лъжици в 1.5 л. шише с вода. Чисто психологически ми е по-лесно така. Успех и на теб!

# 573
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
И аз лунувам днес , но незнам дали ще устискам .Два дена карам само на плодове и ми е замаляло.Иначе съм се заредила с чай , вода и мисля по някое време да си направя един фреш от портокали.

# 574
  • Мнения: 31
 И аз мисля чак утре сутрин да ям. Не мисля, че ще е толкова трудно.

Искам да питам момичетата, които от по-дълго спазват фазите, след постигане на желаното тегло как го задържат. На мен ми остават около 10 килограма да сваля и след това ще работя за задържане, което ми се струва по-трудно.

# 575
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
И аз лунувам, само на вода и билков чай без добавки. Хапнах лека вечеря в 17 и съм на линия. Фастовете от средата на деня са ми много по-лесни от тези, които започват посред нощите.

# 576
  • София
  • Мнения: 616
И аз лунувам, мислех да вечерям салата довечера, но ако не ми стане лошо може и чак в четв да закусвам Simple Smile

# 577
  • Мнения: 52
И аз лунувам, вчера към 16.00 часа хапнах, за сега пия много вода и чай с мед и динджифил.  Не съм гладна, мисля, че ще изкарам без проблем, а довечера ще хапна едно мюсли с мляко.

редактирам се, мюслито отпадна, пих таратор към 19.30 ч. Сега вече си лягам, закусвам обикновено към 10.00 ч.

Последна редакция: ср, 20 фев 2019, 21:46 от adjenda

# 578
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Успях да устискам вчера.За вечеря изядох едно киви. Свалени -0,50 кг

# 579
  • Мнения: 3 266
Знам, че не е ок да правя диетата докато кърмя. Но все пак според вас дали не мога да я правя в по-лек вариант? Примерно с малко фреш и пасирани зеленчукови супи?

# 580
  • София
  • Мнения: 3 474
Знам, че не е ок да правя диетата докато кърмя. Но все пак според вас дали не мога да я правя в по-лек вариант? Примерно с малко фреш и пасирани зеленчукови супи?

По- добре кърми бебето. ❤ Има време да отслабваш. То има значение и колко голямо е бебето, де (ако вече яде всичко... нашето "бебе" вече е на 2,5 г, ама още си иска "ам, ам" и снахичка си го кърми, иначе яде всичко).
Ако много, ама много ти е важно- пий фрешове, чайове,  яж ядки, плодове, супи, салати- просто за 24 часа не яж "твърди" храни.

# 581
  • Мнения: 427
За първи пробвам диетата с цел изхвърляне на задържана вода в организма. Пих чай и изцедени сокове. Очаквах сякаш повече. Neutral Face Повече урина ли се отделя по време на лунуването? При мен си беше както обикновено, даже и по - малко. Не знам дали има значение, че бях пред цикъл.

# 582
  • Мнения: 3 266
Знам, че не е ок да правя диетата докато кърмя. Но все пак според вас дали не мога да я правя в по-лек вариант? Примерно с малко фреш и пасирани зеленчукови супи?
Ами не ми е много важно, но съм суетна. Имам 4 кг отгоре. Бебето е на почти 2 месеца. Искам да кърмя дълго време. Браво на снаха Ви и на Вас, че я наричате "снахичка".

# 583
  • Мнения: 31
Знам, че не е ок да правя диетата докато кърмя. Но все пак според вас дали не мога да я правя в по-лек вариант? Примерно с малко фреш и пасирани зеленчукови супи?
Ами не ми е много важно, но съм суетна. Имам 4 кг отгоре. Бебето е на почти 2 месеца. Искам да кърмя дълго време. Браво на снаха Ви и на Вас, че я наричате "снахичка".
4 килограма не са изобщо много и съм чувала, че кърменето спомагало за свалянето на килограми, така че спокойно. Аз след бременността имах за сваляне 30 килограма и лека полека ги свалих, но докато кърмех не пазех никакви диети. Сега като се оправи и времето ще излизате с бебето на разходки и ще изразходваш и повече енергия.

# 584
  • София
  • Мнения: 3 474
Има ли ентусиасти днес?
Аз съм на линия от сутринта. Фазата започва от 13 ч.

Общи условия

Активация на акаунт