Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

ЗОНАТА и ние - 15 Тема

• 30 739
  • 243
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
Проблемът при мен е, че през деня смятам, тегля, разпределям в кутии, отивам с торбите на работа. Но вечер често ми е трудно да сметна всичко, вчера супа, днес чернокоп, утре ще е нещо друго смесено, гледам да балансирам , но вечерното хранене често ми бяга.

# 241
За пръв път ли я спазваш?И от колко време?

# 242
  • Бургас
За пръв път ли я спазваш?И от колко време?
От началото на месеца я спазвам и ми е за първи път. Доволна съм, защото не съм гладна, даже през деня се храня повече от преди. Кг още не съм свалила, на мен ми трябват 3-4 , не повече, за да се харесам и да се чувствам ок. Но и в книгата на Катина пише, че ако правя големи лишения и рязко си сменя начина на хранене, бързо ще се откажа, та затова вътрешно се успокоявам и лежа на тази кълка, че това е правилният път, още малко воля ми трябва. Може би, ако кантарът мръдне малко надолу, ще се амбицирам повече.

# 243
    • в сърцето на едно ангелче
    В Зоната мери обиколките.Когато започнах зоната за пръв път,си купих метър,щото видимо се обезмазнявах и ми се показаха резултатите от тренировките,които година криех под мазнини,въпреки че не бях дебела и въпреки режимите,които спазвах.За месец в зоната,свалих по няколко см от дупе и талия.Килограми не свалих много,то аз и нямах за сваляне,а и мазнините не тежат Wink
    Аз също често вечерям незоново.Обичам месо и сирене и често не ми достига въглехидрата или прекалявам с протеина.
    Когато вечер не измислям въглехидрати,изравнявам с вино- 90мл.за блок Wink

Общи условия

Активация на акаунт