д-р Здравко Минев,Селена,Пловдив

  • 16 690
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Аз също искам да кажа, че съм доволна от него. След като загубих второто си дете в края на осмия месец, раждане секцио, той бе единственият лекар в града, който ме окуражи да започвам опити без да чакам 2 години, окуражи ме че в трето и четвърто секцио няма нищо страшно, вдъхна ми увереност, че другия път всичко ще е наред ... Да, даде ми от написаните предварително рецепти, на които задраска почти всичко освен витамините за бременни ...

# 16
  • Мнения: 171
А някой пил ли е тази добавка Dhea,която ми изписа?Не съм изследвана dhea-s.

# 17
  • Мнения: 48
Моля за актуални  мнения за др.Минев.Нещо май претупва нещата.

# 18
  • Мнения: 870
Не претупва. Има огромен опит, знае много, мисли и работи бързо.

# 19
  • Мнения: 5
Моля за актуални  мнения за др.Минев.Нещо май претупва нещата.


Аз също искам вашите мнения за него тъй като малко се обърках Grin

Преди години в Германия ми потвърдиха СПКЯ, след което се върнах в БГ и веднага отидох при него по препоръка на близка, че той е един от най-добрите. Минев потвърди на 100% това което ми казаха в Германия това беше преди около 5 години. В днешно време след като вече съм омъжена и решихме пак да отида при него и объркана диагноза вместо СПКЯ един лекар ме стресна, че имам Ендометриоза, но пък Минев ме успокой, че е единствено и само Възпаление на яйчниците. След два месеца лежене на дивана д-р. Минев ме вдигна на крака, НО прегледа минава много бързо, обеснение получаваш от тук от там и обличането и събличането е по-бавно от прегледа. Изписа ми Дуфастон и Фемара ( за стимулация на овулацията). Пусна ми кръвни изследвания, хормони, но Само Андрогенен профил. Спермограма, Ендокринолог, Хормонална пълна картина и такива неща няма все още, а иска от следващият месец да ми прави стимулация с инжекции... Умирам от страх, че мразя инжекции:laughing:
И се чудя дали да не го сменя, дали да продължа, дали да бъда по махала и настоятелна... Но със сигурно претупва нещата и не обръща достатъчно индивидуално внимание към пациентките си. Имам чувството, че има норма на ден която трябва да стигне като пари и затова така...

# 20
  • Мнения: 3
Днес бях на преглед при д-р Минев. Държа да споделя впечатлението си от него, защото заради глупостите написани тук, аз изгубих 2 години да обикалям при други лекари и не отидох при него. Тук прочетох, че не обръщал внимание на пациентите си и затова преди 2 години се отказах от посещение при него. Днес отидох при него за първи път. Направи ми пълен преглед, взе ми цитонамазка, седна, обясни ми какво ми е положението /за операция на миомни възли съм/. Каза, че ще е много трудна операцията, но не изяви желание, както другите лекари да извадят всичко и да приключат с мен. Каза, че трябва да запази всичко, защото нямам деца. Даде ми лекарства, повтори ми няколко пъти как да ги пия. По никакъв начин не съм усетила, че някой бърза да ме изгони от кабинета или липса на лекарско внимание. Аз не съм отишла там на кафе, а за преглед. Ако бях отишла при него преди 2 години, щях да съм забравила за този проблем. Затова, който иска да отиде при него за преглед, да не се влияе от негативни мнения. Прекалено много лекари обиколих за тези 2 години и видях как се претупват прегледи.

# 21
  • Мнения: 9
Днес бях на преглед при д-р Минев. Държа да споделя впечатлението си от него, защото заради глупостите написани тук, аз изгубих 2 години да обикалям при други лекари и не отидох при него. Тук прочетох, че не обръщал внимание на пациентите си и затова преди 2 години се отказах от посещение при него. Днес отидох при него за първи път. Направи ми пълен преглед, взе ми цитонамазка, седна, обясни ми какво ми е положението /за операция на миомни възли съм/. Каза, че ще е много трудна операцията, но не изяви желание, както другите лекари да извадят всичко и да приключат с мен. Каза, че трябва да запази всичко, защото нямам деца. Даде ми лекарства, повтори ми няколко пъти как да ги пия. По никакъв начин не съм усетила, че някой бърза да ме изгони от кабинета или липса на лекарско внимание. Аз не съм отишла там на кафе, а за преглед. Ако бях отишла при него преди 2 години, щях да съм забравила за този проблем. Затова, който иска да отиде при него за преглед, да не се влияе от негативни мнения. Прекалено много лекари обиколих за тези 2 години и видях как се претупват прегледи.
Здравей, аз съм нова в групата, искам да попитам относно миомните възли. Август бях на преглед при гинеколог на преглед каза, че всичко е наред. Декември бях при друг лекар понеже планираме второ дете с мъжа ми и исках да ми изчисли овулация, но при прегледа установи, че имам малък миомен възел около 1 см. Така и не разбрах къде е разположен, но ми каза това да не  мепритеснява и да започнем бебеправене. Да, но аз все пак съм притеснена понеже съм и с цервикална недостатъчност и рисковете се увеличават. Та сега искам и второ мнение за въпросния възел... Всичко по темата, което можеш да споделиш ще ми е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт