112 ОУ "Стоян Заимов"

  • 13 482
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Миналата година бяха 18,тази са 23.

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile Може ли да дадете повече информация.  Къде се намират филиали те, в които се състоят заниманията в подготвителна група? И също така от колко до колко часа са 1_ва и 2 ра смяна?
Благодаря Simple Smile

# 17
  • Мнения: 368
Здравейте Simple Smile Може ли да дадете повече информация.  Къде се намират филиали те, в които се състоят заниманията в подготвителна група? И също така от колко до колко часа са 1_ва и 2 ра смяна?
Благодаря Simple Smile

Филиала,в който е моята дъщеря и и в който преподава г-жа Елица Чакринова е точно с/у СМГ. Много е хубаво,имат две стаи-една класна и една за игра. Само те са там. Учат английски език. Само първа смяна сме,но на родителските срещи,г-жата винаги пита дали искаме да се сменим втория срок втора.Другият е в пряката преди моста Чавдар. Само класна стая имат. Учат предимно немски. Мисля,че и там се сменят.

# 18
  • Мнения: 368
Сутрин приемат децата от 8ч.,като най-късно в 9ч.трябва да са се събрали всички деца. Взимаме ги към 12:30ч. За втората смяна,нямам представа.

# 19
  • Мнения: 3
Благодаря Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
Какъв е точния адрес на филиала, които е близо до СМГ?

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте! Имате ли впечатления от г-жа Русева от 112-ОУ . Дъщеря ми през септември ще е 1-ви клас и ми препоръчаха този преподавател.

Преди една година бяхме в това училище и въпросната госпожа се наложи да замества класният на дъщеря ми. Имах пререкания големи с госпожата и ми се стори доста злобна и отмъстителна жена. Понеже на мен нищо не може да ми направи си изкарваше гнева и злобата върху детето ми. А спорът беше, заради тежките чанти на децата. Моето лично мнение е, че повече е кариеристка, но не в добрия смисъл на думата. Дъщеря ми не се е впечатлила от нейните часове, когато е замествала (в смисъл да ги прави приятни и интересни за децата, за да може да ги мотивира да учат). Учителката им от занималнята Ралица Кочева много добре обясняваше и им правеше часовете интересни и забавни.

# 22
  • София
  • Мнения: 795
Малко да повдигна темата.
Накой има ли иформация кои госпожи ще вземат първи клас през 2020/2021?
Предполагам в момента преподават на 4ти клас?

# 23
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Във филиала на Чаталджа също се изучава аглийски,Немския език беше допълнителен,но не се събраха бройката деца.Там са две смени.Първа и втора.От 8.00 до 8.30 се събират първата смяна до 12.00 - 12.30 трябва да се вземат.Втората са от 13.00 до 17.00.На първа смяна е госпожа Ангелова.Страхотна е.Има подход към децата и успява да подбуди интереса им.Моето дете е там и страшно много напредна.Втората смяна е госпожа Василева.Заместваше нашата известно време и мога да кажа,че също е много добра и с отношение и към децата и работата си.

Аз се интересувам кои учители ще поемат бъдещите първокласници?И мнение за тях.

# 24
  • София
  • Мнения: 53
Може ли инфо за госпожите, които сега са класни на 4 клас и би трябвало да поемат през учебната 2020/2021 първокласници. Какво ви е впечатлението като цяло от училището? - преподаватели, материална обезпеченост, извънкласни работи.... всичко, за което се сещате. БЛАГОДАРЯ предварително на отзовалите се Simple Smile

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 28
Здравейте, може ли да дадете информация за периода 5-7 клас? Искам да преместя моето дете в това училище след 4 клас, но нямам информация за този период и съм в голяма чуденка. Сега учи в кварталното училище и е при много добра госпожа, но след 4 клас нещата стават много зле и ми се иска да я преместя в по-добра среда. Моля, ако някой има иформация да сподели!

# 26
  • Мнения: 3
Някой/я може ли да сподели мнение за г-жа Весела Цветкова в 112-то ОУ?

# 27
  • Мнения: 49
Здравейте,
интересува ме подготвителната група на 112СУ.
Тази година сина ми ще кандидатства там, разбрах ,че са две групи.Искам да получа инфо за групите и госпожите.Като локация разбрах къде са,но нещо повече за госпожите и какви смени учат.Колкото повече,толкова по-добре.Ние ли избираме къде да бъде?

# 28
  • София
  • Мнения: 2 265
А как се кандидатства за 1 клас. Има ли изпити? Друго? Кога се подават документи?

# 29
  • Мнения: 3
Здравейте, може ли да споделите по-актуална информация за училището? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт