Раждане Стара Загора

  • 49 867
  • 579
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 9
А евентуално, ако ме отреже Grin   някой друг да ми препоръчате Wink

# 151
  • Мнения: 423
А евентуално, ако ме отреже Grin   някой друг да ми препоръчате Wink

Аз препоръчвам и др. Иванова. Те са в един център с др. Иванов. На моето секцио бяха двамата и съю изключително доволна. Преди време на моя приятелка др. Бузалов й прави секциото. С него уговорката беше за 2-3 прегледа преди раждането. Обаче нямам идея дали все още изражда.

# 152
  • Мнения: 9
Hands PrayHands Pray
А евентуално, ако ме отреже Grin   някой друг да ми препоръчате Wink

Аз препоръчвам и др. Иванова. Те са в един център с др. Иванов. На моето секцио бяха двамата и съю изключително доволна. Преди време на моя приятелка др. Бузалов й прави секциото. С него уговорката беше за 2-3 прегледа преди раждането. Обаче нямам идея дали все още изражда.

На мен Бузалов ми прави лапароскопия по спешност преди 2 години, но и аз не знам дали изражда.
Благодаря много за информацията, дано един от тримата да се съгласи да ми изроди бебчето. Hands Pray

# 153
  • Мнения: 2 250
Аз останах много доволна от Василев и Янев, през цялото време ми говореха и разсейваха ,явно да не се шашкам ,че бях с високо кръвно като ме вкараха в операционната. Анестезиолога и той ми вдъхна супер спокойствие, изобщо съм очарована от целия екип в Тракия,акушерките бяха много мили,едната ноенатоложка, която се грижи за бебетата беше страшна сладурка. Бях супер шашната как да го подхвана малкия човек щото никога не бях държала толкова малко бебе, тя все ми се смееше и казваше "спокойно бе миличка,той не е стъклен"😁

Иванова и тя е много мила женичка,останах с впечатлението, че не оперира сама ,защото 2 пъти се е случвало докато съм на преглед да чакам Иванов да се уговори с нея за някакви операции. Така че и с нея да се направи уговорка има голяма вероятност  двамата да са оператори

# 154
  • Мнения: 10
А евентуално, ако ме отреже Grin   някой друг да ми препоръчате Wink

Аз препоръчвам и др. Иванова. Те са в един център с др. Иванов. На моето секцио бяха двамата и съю изключително доволна. Преди време на моя приятелка др. Бузалов й прави секциото. С него уговорката беше за 2-3 прегледа преди раждането. Обаче нямам идея дали все още изражда.

Бягай на далеч от Иванова освен ако не искаш да плачеш после

# 155
  • Мнения: 40
Каква е цената за секцио в Тракия?Има ли значение спинална или пълна упойка?Или е въпрос на предпочитание
Какви са условията в болницата и колко е престоят

# 156
  • Мнения: 2 250
900 лв секцио ,по принцип предпочитат спиналната до колкото схванах,но и не съм питала защото така или иначе аз не исках да чуя за пълна упойка. Престоят е  5 дни условията са нормални,по 2 пъти на ден минаваше санитарка да почисти ,храната не беше нещо уау,но се преживява.

# 157
  • Мнения: 40
След колко време ти дават бебето да е при теб

# 158
  • Мнения: 2 250
Секциото ми беше в 13 на обяд, към 15 ми го донесоха да го видя за около час. После на другия ден сутринта ме преместиха от реанимация в обикновена стая и ми дадоха бебето за постоянно при мен.

# 159
  • Мнения: 40
Секциото ми беше в 13 на обяд, към 15 ми го донесоха да го видя за около час. После на другия ден сутринта ме преместиха от реанимация в обикновена стая и ми дадоха бебето за постоянно при мен.
А тази цена включва ли избор на екип секциото ви с каква упойка беше

# 160
  • Мнения: 2 250
Не знам при избор на екип как стоят нещата. По принцип трябваше да раждам нормално, имах уговорка с Иванов само в много краен случай да съм секцио,затова и нямах събран екип. Обаче нещата се закучиха ,бебчо отказа да тръгне да излиза след 5 часа на окситоци,а ми изтекоха водите,та се наложи да ме срежат.

# 161
  • Мнения: 423
Секциото ми беше в 13 на обяд, към 15 ми го донесоха да го видя за около час. После на другия ден сутринта ме преместиха от реанимация в обикновена стая и ми дадоха бебето за постоянно при мен.
А тази цена включва ли избор на екип секциото ви с каква упойка беше

Да, цената с избор на екип е същата. Аз имах уговорка с др. Иванов и платих толкова. Момичето, с което бяхме в една стая беше със спешно секцио и тя толкова плати.

# 162
  • Мнения: 4 144
Здравейте! Flowers Hibiscus Предстои ми раждане в Окръжна болница Стара Загора. Следи ме д-р Дянкова, държа раждането да е нормално (надявам се) и да бъде при нея. Последните няколко пъти й задавам въпроси, свързани с това, но тя все ми казва, че няма проблем да е с нея, но трябва екип, а има още доста време и като наближи ще коментираме. Дали някоя мама би могла да ми отговори на следните въпроси:
-каква е цената на избор на екип, ръководен от нея
-какво е необходимо да се носи в болницата за бебето, освен памперси и мокри кърпи, тъй като само това разбрах от списъка им. Няма ли да ми трябват дрехи за новороденото, ако да, колко долу горе, както и някаква козметика-за измиване, подсичане..
-какви са условията в болницата спрямо родилките, има ли магазин наблизо, от който да си закупя вода и храна или оттам осигуряват някакви
-след колко време долу горе е изписването, предвид ситуацията последните месеци, дали има свиждане.
Като цяло всякаква информация, свързана с пребиваването там ще ми бъде изключително много полезна. Благодаря предварително на отзовалите се! Бъдете здрави Flowers Hibiscus

# 163
  • Мнения: 2 352
Мога само на част от въпросите да отговаря.
За бебето имат дрехи в отделението, не е нужно да носиш. Освен за изписването, разбира се. Козметика също не е необходимо.
Храна по принцип предлагат, но определено не е вкусна. Не че ми беше до ядене, но на мен ми носиха. Да знаеш, че трябва да си носиш и прибори и чаша. Условията сега са доста по-добри от преди. Баня и тоалетна има на 2 стаи, преди беше на целия етаж една. В двора на болницата има една лафка, Билла също е на близо. Ако всичко е наред с теб ако с бебето при нормално раждане изписват след 3 нощувки, а при секцио- 4 нощувки.

# 164
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен. На 10.08 ми предстои секцио в Тракия. Някоя от вас, ако е раждала там скоро би ли ми казала какво трябва да си нося, че моята "любима" докторка (Пиперкова)  не ми каза абсолютно нищо, а само се изнервяше, че и задавам разни въпроси. И също така, при вас пускаха ли татковците на свиждане или направо на изписването?
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт