Jeep Grand Cherokee WJ крушки

  • 1 420
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли някой да ми каже какви са крушките вътре в купето (над главата, долу в краката, багажник, задни седалки, рег.номер и на вратите) и какви са точно крушките на габаритите и халогенните, че гледам трябва да се сваля бронята, та да не правя двойна работа. Искам да ги подменя с led... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 667
Здравейте, може ли някой да ми каже какви са крушките вътре в купето (над главата, долу в краката, багажник, задни седалки, рег.номер и на вратите) и какви са точно крушките на габаритите и халогенните, че гледам трябва да се сваля бронята, та да не правя двойна работа. Искам да ги подменя с led... Simple Smile
Явно имаш много свободно време и излишни пари, щом си решил да сменяш нормалните крушки с ЛЕД.  ЛЕД-крушките не са достатъчно надеждни, но ако въпреки това решиш да поставяш такива, приготви се през месец-два да ги сменяш с нови.

# 2
  • Мнения: X
Прочети във форума на марката или направо говори с някой кадърен  майстор. Хващал съм се с подобни неща, бая играчка е и не си струва за мен.

# 3
  • Мнения: 3 667
Прочети във форума на марката или направо говори с някой кадърен  майстор. Хващал съм се с подобни неща, бая играчка е и не си струва за мен.
Колега, изобщо не е трудно, светодиодните крушки са "болт он" спрямо оригиналните, проблема е само с тези на мигачите и на стопа, че трябва да се постави и баласт, с който да се изравни консумацията на новите светлини с оригиналните. Виж, ако ставаше дума за Порше или някоя друга премиум марка, филма става голям. Другата причина, поради която не съветвам колежката да пипа светлините е, че светодиодите горят много бързо, поне тези, които се продават по нашите магазини.

Общи условия

Активация на акаунт