Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 705
И ние решавахме всичко по ред, не сме избирали и не сме пропускали нищо. Но е добре да вземете новите книжки и да се готвите по тях.

# 706
  • В полите на Витоша :)
И ние решавахме всичко по ред, не сме избирали и не сме пропускали нищо. Но е добре да вземете новите книжки и да се готвите по тях.

Новите книжки са с друг тип задачи ли?

# 707
Но те са само примерин упражнения, мисля, че на изпита не дават от тези книги. Ние се подготвяме допълнително с психолог.

# 708

Новите книжки са с друг тип задачи ли?
ДА!

# 709
  • в страната на чудесата
Но те са само примерин упражнения, мисля, че на изпита не дават от тези книги. Ние се подготвяме допълнително с психолог.
Това за лицея ли? Струва ми се прекалено усилие за резултата след това...

# 710
Това за лицея ли? Струва ми се прекалено усилие за резултата след това...

няма напразни усилия!!

# 711
В последната книжка са включени задачи, които са се падали последните години на изпита.

Общи условия

Активация на акаунт