Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 март 2018, 12:40 ч.

1 АЕГ - тема 2

• 60 779
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • София
... Трудно ли им е със занията си от 8-ми клас да се справят с английския по предметите?...
Синът ми нямаше проблем с това, че материалът е на АЕ.

# 451
  • София
Скиорче,откъде да разбера за това мероприятие?Не откривам нищо в нета.Ще е много полезно за бъдещи гимназисти като нас

# 452
  • София
Скиорче,откъде да разбера за това мероприятие?Не откривам нищо в нета.Ще е много полезно за бъдещи гимназисти като нас

Ще попитам дали ще има и тази година и ще пиша!

# 453
  • София

За съжаление, тази година няма организация за подобно мероприятие, въпреки, че не липсва интерес. Sad
Аз имам преки впечатления само от 8 клас на 1 АЕГ и все още не се чувствам съвсем веща по повечето въпроси, засягащи обучението в горните класове. Ти питай каквото те интересува, пък дано да се включат и други родители с информация.

# 454
  • София
Аз съм с шестокласник и се оглеждаме в евентуалните избори за догодина.Пълен хаос е в главата на кандидат-гимназиста.Та се надявам с подобни мероприятия да просветне и избере истинското влечение.Досега изборът е категорично-езикова,а дилемата между испански и английски...Всякаква информация, плюсове,минуси првпоръки и съвети са добре дошли Simple Smile Интересувам се какви извънкласни занимания се предлагат в училището?

# 455
  • София
Аз съм с шестокласник и се оглеждаме в евентуалните избори за догодина.Пълен хаос е в главата на кандидат-гимназиста.Та се надявам с подобни мероприятия да просветне и избере истинското влечение.Досега изборът е категорично-езикова,а дилемата между испански и английски...Всякаква информация, плюсове,минуси првпоръки и съвети са добре дошли Simple Smile Интересувам се какви извънкласни занимания се предлагат в училището?

Извънкласни занимания да искаш, има ги на сайта на училището.
https://www.fels-sofia.org/bg/%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D0% … 1%D1%82%D0%B8-213

Оркестъра е страхотен!

https://www.fels-sofia.org/bg/%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B5-200

Общи условия

Активация на акаунт