WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 042
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 105
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
3:3 е с коефициент над 20, но не вярвам чак да се стигне дотам. Аз по-скоро бих сложил 5 лева, че Испания ще вземе мача. Коефициентът за това в момента е към 4.75!

П.П. След изравнителния гол на испанците коефициентите се завъртяха наопаки: победа за португалия вече е 6, колкото е и за 3:3.

Ла Фурия демонстрира класа. На ония екскурзианти от Мароко и подобни тям трябва такса да им събират за нагледните уроци, които ще са в следвашите кръгове.

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 22:18 от Куркума

# 106
  • Мнения: 1 945
Гледате ли ?
Очите ми не смогват да следят топката, а тези великолепни мъже атлети
изораха земята

# 107
  • София
  • Мнения: 30 132
Явно това ще е първенството на последната минута.

3:3 е с коефициент над 20, но не вярвам чак да се стигне дотам. Аз по-скоро бих сложил 5 лева, че Испания ще вземе мача. Коефициентът за това в момента е към 4.75!
....
И аз не вярвах, ама ......

# 108
  • DE
  • Мнения: 9 068
Роналдо Shocked

# 109
  • София
  • Мнения: 30 132
Не съм фен на Роналдо, но е лидер на португалците, факт.

# 110
  • Мнения: 1 945
Майко мила , какъв е този извънземен човек Кристиано
целунат със звезда на челото .
Носи със себе си някаква ауара и атмосфера на победител
която заразява всичко наоколо

# 111
  • София
  • Мнения: 30 132
При Кристиано специално е много, много труд.

Харесвам де Хеа, но това не беше най-добрият му мач. И Пике прави фал почти на линията на наказателното и то в последните минути.

# 112
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
За равенството познах (+- няколко гола,но кой ги брои). Роналдо - Златна топка и Оскар в едно. Ммм добър е и по двете направления. Най-якият мач дотук!! Изкефих се на макс

# 113
  • Мнения: 2 054
Великолепен Роналдо! С какъв хъс играе за отбора си!  МноУ як мач!

# 114
  • Бургас
  • Мнения: 16 097
Страхотен мач се получи!
Браво и на двата отбора!

# 115
  • София
  • Мнения: 30 132
Красив гол на Начо.

# 116
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Моля за препоръки къде онлайн бих могла да гледам мачовете (дори с малко забавяне). В САЩ съм (има ли ограничения?)

# 117
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Крищияну е великолепен, дума да няма, но мнението ми е, че испанците сами се натикаха в ситуацията да треперят. След гола на Начо ритнаха към вратата само веднъж. Глупава грешка и на Пике. Смените на Йеро не бяха основателни, освен тази на Давид Силва, който не беше на ниво. Отличен Диего Коста, изобщо винаги на испанците им се получва добре, когато имат таран.

Както и да е - първото място в групата ще се реши по броя удари, които иберийските отбори успеят да нанесат върху боксовите круши Иран и Мароко. То и не е и особено важно - става въпрос за избор между Русия и Уругвай, което е едно и също, макар че аз все пак бих избегнал урусите.

Важно е да отбележим отличното съдийство в четирите мача до момента. Реферите са  добре подготвени и авторитетни. Поздравления за шефа на съдиите във ФИФА Колина.

# 118
  • Мнения: 4 303
Моля за препоръки къде онлайн бих могла да гледам мачовете (дори с малко забавяне). В САЩ съм (има ли ограничения?)
https://www.sportal.bg/bnt/wc_live.php?str=21
Дали няма да стане от тук?
В момента коментират мача.

# 119
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Куркума, +1

Общи условия

Активация на акаунт