WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 012
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 27 157
Относно коментаторите на БНТ. Според мен нивото е ниско и винаги е било ниско.
И в студията плямпат глупости. Не викат и точните хора, които наистина могат да направят качествен анализ. Не познават добре отборите, историята и ситуациите.
Пример за професионално отношение към работата си имат в Диема само.

# 166
  • София
  • Мнения: 30 121
Скрит текст:
Аз не бързам да критикувам Дешан въпреки че да извади Гризман при 1-1 за мен е безумие. Отбора е млад, има си собствен почерк и Дешан го гради този отбор, има бъдеще определено. Въпросът е дали Дешан ще обере тези плодове или един Зидан...? Wink
Според мен Франция подходиха икономично. Отбора е дошъл за 7 мача и се пестеше. Освен това бяха сигурни, че ще вземат своето с индивидуална класа. А и обикновено Франция играят по-силно в директните елиминации. Отбора трудно набира скорост, видя се и на Еврото преди 2 г. Единствения голям минус в този отбор, който не е от днес и вчера е че нямат класически плеймейкър, който да връзва играта в средата на терена и да прави разликата. При толкова много звезди и супер технични футболисти този проблем наистина се набива на очи.
Много добър мач на озитата, които винаги са си корав отбор. Трябваше обаче да влезе Кейхил последните 10 минути.
Юмтити направи уникална глупост. На втори пореден голям форум някой от много църни в отбора прави такава глупост след Погба на ЕВРО 2016.
За мен Франция все още не е готова за титла. Млади са момчетата, имат потенциал, но им трябва време. Юмтити играе колебливо не само в национала, все още се чудя на Барса, че преподписаха. И там като хване топката, човек изтръпва какво ще му дойде наум да направи.

Исландия са симпатичен отбор.

# 167
  • Мнения: 25
В голяма дилема съм - не мога да понасям Роналдо, а Серхио Рамос е пълен урод и чист престъпник, който не играе футбол, а гледа с мръсни номера да контузи другите. Поради тези причини не подкрепям нито Испания, нито Португалия.

# 168
  • София
  • Мнения: 30 121
В голяма дилема съм - не мога да понасям Роналдо, а Серхио Рамос е пълен урод и чист престъпник, който не играе футбол, а гледа с мръсни номера да контузи другите. Поради тези причини не подкрепям нито Испания, нито Португалия.
Ако визираш контузията на Мо Салах, да, не беше приятно, но аз вече казах, че за Реал тази купа беше задължителна и на всяка цена, с всички средства. (не съм фен на Реал)

Знае ли се, дали Салах изобщо ще играе на първенството т.е. възстановен ли е?

На Роналдо не може да му се отрече, че е лидер и играе с хъс.

п.с. Като гледам Каспър Шмайхел и се сещам за баща му, какво европейско първенство изигра (когато станаха шампиони).

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 19:31 от missence

# 169
  • Мнения: 25
Не само Салах, Рамос е контузвал и много други играчи и винаги това е целта му. Оказа се, че на финала на шампионската лига Рамос е ударил с лакът в слепоочието вратаря на Ливърпул и човекът е имал сътресение на мозъка, поради което дойдоха и онези два безумни гола. След мача е отишъл на почивка и получил много силно главоболие - отишъл на лекар и са установили контузията. Ако погленете внимателно ситуацията ясно се вижда какво е направил този мръсник Рамос.

# 170
  • София
  • Мнения: 30 121
Да повторя, че не съм фен на Реал М, но това е футбол- контактен спорт. Ясно, че трябва да има феърплей, ясно, че не трябва да има грубости, но понякога се случва. Какво да кажат нахапаните от Суарез напр. Laughing

Защо съдиите на първенството сякаш се страхуват да отсъждат повече от една дузпа за един и същ отбор?

# 171
  • sf
  • Мнения: 10 137
Колкото и хора да е ухапал Суарез, надали са стигали до болница 😂

# 172
  • Мнения: 11 540
Какво става днес? Лидерите в групите си се излагат, а аутсайдерите играят като за Световно.  #Crazy

# 173
  • София
  • Мнения: 30 121
Колкото и хора да е ухапал Суарез, надали са стигали до болница 😂
Не се знае. Simple Smile Не защитавам Рамос, но трофеят на ШЛ е голямо постижение и всеки се бори със зъби и нокти. Въпреки всичко се надявам да видим Салах дори и за кратко на терена в Русия.

Какво става днес? Лидерите в групите си се излагат, а аутсайдерите играят като за Световно.  #Crazy
Имам чувството, че големите отбори пазят сили.

# 174
  • Мнения: 11 540
Хм, ама те докато ги пазят да не стане така да хващат самолета на обратно.

# 175
  • София
  • Мнения: 30 121
Хм, ама те докато ги пазят да не стане така да хващат самолета на обратно.
И това го има. Laughing

Утре чакам да видя Германия какво ще покажат.

# 176
  • София
  • Мнения: 27 157
Знае ли се, дали Салах изобщо ще играе на първенството т.е. възстановен ли е?

Да, ок е. Би трябвало да играе втория мач, който е решителен за фараоните. Вярвам, че ще играе.

Перу направиха безумни пропуски. Абсолютно нереален резултат е това 1-0 за динамита.

# 177
  • София
  • Мнения: 30 121
Знае ли се, дали Салах изобщо ще играе на първенството т.е. възстановен ли е?

Да, ок е. Би трябвало да играе втория мач, който е решителен за фараоните. Вярвам, че ще играе.

Перу направиха безумни пропуски. Абсолютно нереален резултат е това 1-0 за динамита.

Супер, че е възстановен. Надявам се да го видим в игра. Чудя се, защо не го пусна в първия мач? Помислих, че е заради контузията.

На Перу им липсва опит. Не може на такъв форум да биеш така дузпа и то при резултат 0:0, макар че историята помни и по-фрапантни изцепки.

# 178
  • София
  • Мнения: 27 157
Виж, не е на 100% но е готов. Той още срещу Уругвай се очакваше да влезе последните 20/25 минути, но треньора и предвид добрия резултат (0-0) го съхрани, ама в края загубиха. Тренира наравно с другите, така че няма никакви причини да не играе, още повече, че цял Египет е вперил очи в своята месия. Контузията така или иначе не му е страшна и дори да има някакво усложнение има време да се възстановия за новия сезон в Англия. Така че за мен на 99% ще е титуляр с/у Русия. Simple Smile

# 179
  • София
  • Мнения: 11 466
Така е, исландците са може би ннай-хомогенният състав, само вратарят носи фамилия Шрам Simple Smile)

Куркурма, пишеш откровени неточности, днес и в трите мача, имаше под 10% (ок. 5%, за да бъдем точни) празни места. 40% празни места, човече!? WTF? Както и да е, сторило ти се е да речем или нямаш понятие от реалния капацитет на стадиона.

Да затворим тая тема и да отворим болезнената тема за Аржентина и Перу......ай, ай, ай - на миналото световно - за цялото световно - имаше една 1 изпусната дузпа (Бензема) , а само днес - цели 2...  Много ме е яд и за Перу, и за Аржентина.

Надявам се довечера поне Хърватия да продъни нигерийците:)))

Общи условия

Активация на акаунт