WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 016
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 240
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Бразилия!

Каквото и да си говорим, за мене Бразилия и Англия, дори и когато са безобразно слаби, са солта и пипера на първенствата. И без тях става, но не е същото.

# 241
  • София
  • Мнения: 1 096
Кефи ме как храните Льов, все едно не ги направи Световни шампиони и не бяха супер последователни в големите си турнири. Един мач няма да ги пречупи, по-скоро ще им е за урок, за не подценяват никого. Бяха слаби, но както казах, моментното им състояние не е перфектно, няма ги опорите като Лам и Швайни, ред е и на младите да се покажат, а големи футболисти, се коват в големи турнири.
Доволна съм, че Нойер е в чудесна форма,макар и без игрови минути за Байерн и наистина пази чудесно. беше си половин защита, както винаги.

# 242
  • Мнения: 1 945
Бразилия-  красота !
това е истинска футболна нация
от всички хлапета по улиците , до върховете .
Неймар е като развълнуван деригент с тази шантава прическа

# 243
  • Мнения: 1 994
При резултат 0:0 отборите получават ли точка?

# 244
  • sf
  • Мнения: 10 139
Разбира се, това си е реми.

# 245
  • Мнения: 1 994
Разбира се, това си е реми.
Спомням си, че заради нулевите равенства на Италия преди години и стимулиране вкарване на голове, се коментираше  нулево равенство да не носи точка. Явно нещо се бъркам.

# 246
  • Мнения: 4 393
Много съм разочарована от Германия. Дано безидейната игра се ограничи само в първия им мач и от следващия да почнат да мачкат, та чак до финала. А дано!

# 247
  • sf
  • Мнения: 10 139
Разбира се, това си е реми.
Спомням си, че заради нулевите равенства на Италия преди години и стимулиране вкарване на голове, се коментираше  нулево равенство да не носи точка. Явно нещо се бъркам.

Може да са имали такава идея, но засега си е една точка.

# 248
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Бразилия взе точка. Швейцария също. Изгубиха сърбите, че така победата им от по-рано днес рязко се обезцени - остава им да играят вместо един - два плей-офа  за излизане от групата.

Хубав мач беше.

# 249
  • София
  • Мнения: 27 157
Би ли казал кой е голмайстора , който  кометираха медиите че било скандално как Льов не го повикал за нац отбор.

Лирой Сане от Ман Сити. Той не е типичен голмайстор, но няма спиране по левия фланг, а и голове вкарва. Иначе можеше да вземе един Сандро Вагнер от Байерн.

Lucy_lu,
а на ЕП защо суша?
Да, направи ги световни, но те имаха егати и поколението след 2006 г. насам.
2010 г. полуфинал / 2014 г. титла / 2018 г. дървото  Wink

На ЕП един финал само.

за Германия в исторически план всичко под финал се води за провал.
Стилът им е отвратителен. Аз титкитаката ми е едно от най-противните неща за гледане във футбола, а Германия на Льов играеше повече тикитака отколкото Испания в най-силните си години 2010/2012 г.

# 250
  • София
  • Мнения: 27 157
Много здрав мач между кариоки и швайци. Хареса ми. Днес след скуката на Сърбия и Коста Рика много емоции и драми на Германия - Мехико и Бразилия - Швейцария.

за късния мач и поредната изненада:
1-то полувреме имаха сериозно предимство селесао, но типично за Тите се пазиха и гледаха ако могат да бият с 1-0, макс 2-0. Но Швейцария е много грамотен отбор и няма как да им прости подобно поведение. След като стана 1-1 имаше едни 30 минути в които лично за мен швейцарците контролираха мача, стояха по-добре на терена и дори в големи периоди пресираха бразилците в тяхната половина. А и швайците имат много технични футболисти, които могат да владеят топката.
Последните 10 минути обаче бразилците имаха 2, 3 много добри шанса, но няма и шанс. Но всичките им положения дойдоха след центрирания. Нямаше типични комбинации на скорост или на двоен пас, ек на ек. Много слаб мач Неймар. Той изобщо игра ли?

# 251
  • Берлин
  • Мнения: 4 478
Diavolo, +1
На мен ми харесва,когато някой се напъне и спре фаворитите. Харесвам и равни мачове до 75-тата минута - след това се вижда кой колко може и на кой колко му стиска. Искам да гледам красив,интелигентен футбол и мъже с топки на терена. Уморявам се от претенции и хора,отдадени на камери, театър или прическите си.
Пп. Мъжът ми гледа 2-та мача днес с мен (Германия по принуда,Бразилия от любопитство). Май има шанс да догледам световното безразводно хихи

# 252
  • AMS
  • Мнения: 6 414
 Един добър сайт с добра информация
 и видеo от мачовете >>>




# 253
  • София
  • Мнения: 27 157
Кой е очаквал след първите мачове, Германия, Бразилия и Аржентина да не могат да спечелят вкупом мачовете си?  Shocked Ако някой го беше казал това предварително сигурно щяхме да го помислим за луд.
Да добавим и измъчената победа за Франция с 2:1 след ВАР и луд късмет с рикошет.
Както и очаквах това СП ще е изключително изравнено и много трудно ще могат да се правят сигурни прогнози.
До тук най-много ми харесаха като игра следните отбори:
Испания, Мексико и Португалия. Испанците имат проблеми със защитата, Мексико трудно могат да поддържат едно и също темпо, а и не са гранд, нямат този манталитет, а Португалия също са с проблеми в защита и въпреки това тези три отбора се открояват ярко на фона на фона на останалите.
Остава да видим Белгия и Англия.

# 254
  • Мнения: 25
Неймар много го блъскаха и ритаха - все се търкаляше по земята. Добре, че не получи някоя контузия. Бразилците играха много по-добре, но просто нямаха късмет. И доста свалиха темпото.

Общи условия

Активация на акаунт