WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 036
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 30 132
Не знам какво да кажа за мача на Германия. Това все едно беше отбор от случайно събрани играчи, които нямаха идея какво правят. Защитата беше толкова тромава, че мексиканците с 3-4 подавания се извеждаха на чисти позиции с/у Нойер. Пускаш Нойер, който 413 дни няма изиграна и една минута, Йозил е почти постоянно контузен от м. януари насам. На скамейката стои вратар, който прави цял сезон като титуляр и то не къде да е, а в Испания, Ройс и той дряма сред резервите до 80-та минута.
Думи нямам.

Едно голямо браво на мексиканците за сърцатата игра, за борбеността, за желанието, за всичко. Липсва им завършващият удар и немците трябва да са им благодарни, защото спокойно можеха да отнесат още 1-2 гола като за "добре дошли".

Днес чакам да видя играта на шведите, защото явно тази група от най-лесната ще се превърне в най-интересната.

Не искам да си помислям какво ще стане, ако шведите вземат, че измъкнат точка от немците и стане такава въртележка, че Бундестимът да си отпътува още след груповата фаза. ooooh!

За другите мачове: красив гол на Каутиньо, не много добра игра на Неймар. Сърбите си взеха мача, макар и трудно.

.....Тагешпиегел публикува преди всеки мач много готина снимка с по 3  характеристики на съперниците. Не знам как да поствам снимки,но поне линк мога да давам (ако четете на немски и ви е интерсно).
...
Пусни линк, моля те, за да не ровя.

# 256
  • Мнения: 1 326
Мда, Германия не е това, което беше. Дано се поокопитят... С Лам си отиде и спойката в отбора. (За мен ще си остане един от най-добрите за всички времена).
А Неймар май за Оскар се бори с тоя папагалски перчем и тия изпълнения по тревата.
Жалко, че не мога да гледам повечето мачове.
Лек ден!

# 257
  • Мнения: 2 054
Бразилците ме разочароваха. Уж класни играчи всички, играят в най-силните вътрешни първенства в света, пък нещо не се сработиха ли, не знам.
От видяното до тук най-добри са Португалия, Мексико, Аржентина /въпреки равенството/ и Испания.

Очаквам да видя и белгийците днес с ллюбимите ми Тибо Куртоа и Еден Азар.

Хубав ден!

# 258
  • София
  • Мнения: 11 470
 Бразилия играха както се очакваше, но само първите 20 минути. Последва неспортсменско подценяване, след което обаче се видя, че бразилците, когато са под напрежение, не се справят по същия блестящ начин. Евала на швейцарците, че запазиха такова хладнокръвие...

# 259
  • София
  • Мнения: 27 160
Не знам какво да кажа за мача на Германия. Това все едно беше отбор от случайно събрани играчи, които нямаха идея какво правят. Защитата беше толкова тромава, че мексиканците с 3-4 подавания се извеждаха на чисти позиции с/у Нойер. Пускаш Нойер, който 413 дни няма изиграна и една минута, Йозил е почти постоянно контузен от м. януари насам. На скамейката стои вратар, който прави цял сезон като титуляр и то не къде да е, а в Испания, Ройс и той дряма сред резервите до 80-та минута.
Думи нямам.

Половината титуляри на Йоги с/у Мехико са неизлекувани или пропуснали големи периоди от сезоните поради травми, смятай. Simple Smile Но ги държи упорито човека. Йоги не го търси когато Германия трябва да обръща загубен мач. Той е най-силен когато всичко върви добре и отбора му поведе в резултата.

# 260
  • Мнения: X
Много куц мач между Швеция - Южна Корея. Дано второто полувреме двата отбора предложат повече интрига. Стискам палци на шведите в този мач по обясними причини.

# 261
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Моите прогнози за днес
Швеция Ю.Корея 2:0
Белгия Панама 3:0
Тунис Англия 1:4
1ят мач е много скучен,което всъщност ми вдъхва надежда за Германия. Хареса ми една снимка от таблоидите- Manuel Neuer с наведена глава и отчаяна поза и отдолу надпис: горе главата,момче
Любопитни са ми англичаните. Дано по-късно се порадваме на интересни мачове

# 262
  • София
  • Мнения: 11 470
 Не гледах Швеция и Южна Корея, но не харесвам и двата отбора. Сега обаче интригата се заплита, тъй като Швеция и Мексико са с равен брой точки и голова разлика. Интересни се очертават следващите 2 мача от тази група, в които Мексико играе срещу Южна Корея и трябва да гонят задължителна победа, но същото важи и за азиатците, за да съхранят шансове, а Германия е срещу Швеция, които според мен и  равен ще ги устрои срещу немците....

# 263
  • AMS
  • Мнения: 6 414



 Швеция - Южна Корея
            1 - 0
 Белгия открива резултата срещу Панама
 в 48-ма минута.

 Интересна статия >>>

 
 Мръсната тайна на първата световна титла на Аржентина

Последна редакция: пн, 18 юни 2018, 20:52 от *** Diva ***

# 264
  • София
  • Мнения: 30 132
Скрит текст:
Не знам какво да кажа за мача на Германия. Това все едно беше отбор от случайно събрани играчи, които нямаха идея какво правят. Защитата беше толкова тромава, че мексиканците с 3-4 подавания се извеждаха на чисти позиции с/у Нойер. Пускаш Нойер, който 413 дни няма изиграна и една минута, Йозил е почти постоянно контузен от м. януари насам. На скамейката стои вратар, който прави цял сезон като титуляр и то не къде да е, а в Испания, Ройс и той дряма сред резервите до 80-та минута.
Думи нямам.

Половината титуляри на Йоги с/у Мехико са неизлекувани или пропуснали големи периоди от сезоните поради травми, смятай. Simple Smile Но ги държи упорито човека.
Скрит текст:
Йоги не го търси когато Германия трябва да обръща загубен мач. Той е най-силен когато всичко върви добре и отбора му поведе в резултата.
Ето това не мога да го разбера. Ако Германия не прескочи груповата фаза, за мен трябва да се мисли за тотално подмладяване на отбора, както направиха испанците.

Засега скучни мачове. Швеция не са кой знае каква сила, германците може и да изкарат късмет.

# 265
  • AMS
  • Мнения: 6 414


 Белгия 3 -  Панама 0


 hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

# 266
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Белгия си взе своето срещу семплата селекция на Панама.

Ей, дойде и мача на англичаните. Те са като бик на корида- всички знаем, че е обречен, ама всички му симпатизират.

Много зелена репрезентация е събрал Саутгейт. Не крия, че са ми слабост, макар че от десетилетие поне насам играят като напук.

Нека да е 2:0 за англичаните. Ако някой иска да печели от тото - да пише обратното на моите прогнози.

# 267
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Англичаните победиха - с много мъка, но абсолютно заслужено. Вярно, че навършиха толкова глупости, колкото само те умеят. Лингард и Йънг нямаха ни едно точно отиграване, Уокър и той. Скъсаха нервите на привържениците си, но това отдавна е традиция при тях.

Това, което показа Тунис не е геройство, а антифутбол. Голът им беше случаен и подарен. Освен това нищо, кръгла нула: глуха отбрана, симулации, номерца, туткане - убиха играта цяло полувреме, и заслужено сами си изядоха времето, в което евентуално да върнат гола. Разбирам, че точката им трябва, ама толкова мотаене и хитруване не бива. Съдията не направи нищо, че да пресече некоректните прояви.

Реферите днес бяха според мен най-слабите от началото. Замбиецът на Белгия и Панама тоже беше слабичък, но му се случи лесен мач. Салвадорецът - също.

Та можеше да се свирнат една-две дузпи за самбистките похвати срещу Кейн. Вдигаха смешни засади и на двата отбора. Никакъв усет за темпо, допускаше мотаене с безкрайни уточнения и подреждания преди всеки корнер или фаул.

# 268
  • София
  • Мнения: 30 132
Днес не се случи нищо изненадващо и красиво. Прилични мачове с очакван резултат.

# 269
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
За мен мачовете днес бяха загубено време,а последният даже и мач не беше. Англичаните ми се видяха безидейни и някак тромави. Мъжът ми погледа няколко минути и ме пита кои точно са англичаните. Щото нали оная тема за глобалното затопляне. И утре прогнозирам скука,дано поляците ме опровергаят.

Общи условия

Активация на акаунт