WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 075
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 300
  • Другата България
  • Мнения: 37 269
Аз анализи няма да правя , гадно ми е да чета многото от вас любителки на Сенегал , Нигерия и Египет .
Laughing И защо? Всеки си има предпочитания, харесва различен стил на игра, различни отбори. Чак пък гадно.... Stop
А ако наистина ти е толкова гадно, просто е - не чети. Аз лично нямам против предпочитанията на никой, чета всичко и то с интерес, защото не мога да гледам редовно, ако мога - надничам тук.

# 301
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Сравнително големият брой дузпи е обясним с наличието на ВАР. Две дузпи бяха дадени след видео преглед, което не е много, но по-важното е, че съдиите свирват по-смело дузпа, защото знаят, че ако сгрешат, може да ги поправят на момента.

Автоголовете са случайна величина и не са плод на никаква тенденция. Просто така се случва.

Португалия-Мароко... Не съм виждал португалците да "натискат" съперника си от европейското през 2004. Тогавашният им отбор беше къмто два пъти по-силен от сегашния, но остана в подножието на върха. Елините им откраднаха титлата с игра, която сегашният португалски отбор копира почти 1:1. Е, то няма и как, сега нямат изпълнители от класата на Фиго, Пощига, Руй Коща, Маниш, та се налага да са по-прагматични, та чак цинични. Между другото, направи ми впечатление, че мароканците в мача с Иран ползваха богат арсенал от мръсни номерца, провокации, закачки. Не изключвам някой горещ потругало-бразилец да се подаде и да направи живота на Крищияну труден. Сигурен съм, че мароканците ще пробват и това.

Испанците могат да не бият Иран само ако се приспят със собствената си тики-така.

# 302
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Португалците водят, но ходят по ръба на бръснача.

С 2 удара в рамката и още 5 покрай нея Мароко беше близо до изравняване. Можеше да им свирнат една дузпа в 31 минута  - португалският защитник връхлетя връз мароканец, а буквално в ответната атака за абсолютно същата проява на Бенатиа прозвуча сигнал, та Крищияну получи възможност да стреля, но улучи стената.

Моята лична статистика гласи, че обикновено ако ритнеш във вратата 4-5 пъти, задължително влиза. Е, случва се понякога да не влезе и след 15 удара, друг път влиза и от половин, но общо-взето 4 стигат.

Мароко потвърждава, че отборите от неговата черга изглеждат много по-приятно, и дори и да губят, го правят с чест, когато играят отворен, атакуващ футбол. Ако запазят играта от първата част и най-вече ако обуздаят нервите си, най-вероятно ще изравнят. Психолог им требе на тия момчета, много лесно губят контрол. Бъркат лесни топки, правят тъпи фаулове.

Мачът е динамичен и се чудя кой от двата отбора ще се умори пръв, ако, разбира се, темпото се запази. Мароканците са добри "бегачи" на средни разстояния, но това не е лека атлетика.

# 303
  • София
  • Мнения: 1 096
Мароко играят доста стегнато и като цяло се противопоставят успешно на Португалия. Прави впечатление, че фаворитите сдухват и взимат Х с клизма. Особено поляците вчера, направо бяха направени за смях.

Затова е интересно световното, никога не можеш да си сигурен какво ще стане, защото е достатъчен 1 картон или 1 грешно движение да обърка цялата схема на отбора.

# 304
  • Мнения: 1 614
Руснаците са силно мотивирани,играят на свой терен все пак.Ще им е трудно ,но и 1/8 си е постижение на база слабата игра на предни световни...От сърце им желая успех и голяма доза късмет !! Ще стискаме палци да стигнат по-далеч !! И аз съм за балканските отбори,дай боже и Сърбия да върви успешно занапред !!

# 305
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз мисля , че купата ще oстане в Европейска страна , за мен Белгия са " the  dark horse " , залагам и на Германия  да са сред фаворитите.
Разбира се бих се радвала ако Русия  стигне далеч- все пак те са още по-силно мотивирани поради факта , че са на " собствен " терен.

# 306
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Според мен,още е рано за финална прогноза. Нека поне "се затворят" групите.
Мароканците направиха не лош мач. Португалия не беше по-добра от някои от спряганите за аутсайдери. Донякъде харесвам футболиста Роналдо, гади ми се обаче от самовлюбения циркаджия.
И Мароко не заслужаваха да загубят.
...
Много грозни постове от някакво лице,назовало се "василена". Не ми се цитира. Моля модератор да обърне внимание.
...
И днес съм Vamos,España. Интригата е жива в тази група

# 307
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ако можеше да се вземе мач с половин гол, Португалия щеше да го направи. Много пестеливо, много, но това си им е фирмен стил от поне 2 години насам. На европейското някак им се получи, но не вярвам да стане пак. Лошата новина за тях е, че ако Иран довечера измъкне точка, или изгуби минимално, но с гол, мачът помежду им става тежък за португалците - няма да им стига равен.

Мароканците играха добре, ама не могат да вкарват. Изпуснаха си шансовете, двуцифрено число пъти. Да се сърдят на себе си. Биха барем 8 шута над вратата, като ръгбисти.

В тая група се получава така, че победителите могат да си "изберат" съперник, най-вероятно измежду Русия и Уругвай. Изглежда, че изборът ще бъде направен от испанците, но кого ще препочетат - не знам. Аз бих избрал Уругвай - руснаците са вдъхновени, и току-виж създали ядове.

# 308
  • София
  • Мнения: 27 167
За Португалия, Уругвай е по-неприятния отбор като начин на игра.
А за Испания е Русия.

Изборът си е техен, да видим.  Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 30 142
....

Мароканците играха добре, ама не могат да вкарват. Изпуснаха си шансовете, двуцифрено число пъти. Да се сърдят на себе си. Биха барем 8 шута над вратата, като ръгбисти.

....
Същата работа като мексиканците. Толкова чисти позиции и само един гол. Ако имаха централен нападател от класата на Меси, Роналдо, Салах ...., германците можеха да приключат мача и с по-голяма голова разлика пасив.

# 310
  • Мнения: 2 054
Много слаба игра за Диего Коста днес. Само седи в центъра на наказателното поле и почти не се движи,  рядко се затичва. Трябва да е аут второто полувреме. 

# 311
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Абе...замириса тоя мач

# 312
  • София
  • Мнения: 27 167
Не автобус ами цял танкер са паркирали иранците.  Shocked

Иранците са в ролята на 300-те спартанци бранещи се отчаяно срещу ксерските орди.  Laughing

# 313
  • София
  • Мнения: 30 142
Испанците ще си вземат своето, но изобщо не им е лесно, както очаквах.

# 314
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Те си го взеха,ама на косъм. И резултатът Испания Португалия пак е хикс. Това ми е най- интересната група

Общи условия

Активация на акаунт