WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 037
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 330
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз хванах последните 5 минути на мача, не бях много концентрирана, но ми се стори, че съдията пренебрегна сериозно нарушение в полза на Австралия. Дано греша.
Сега искам Франция да падне. Драснете 2-3 реда какво се случва.

Diavolo, ми то като гледам, май никой не е цъфнал и вързал. Разочароващо е първенството дотук

# 331
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Сега искам Франция да падне. Драснете 2-3 реда какво се случва.
Laughing Аууу, скандализираш Василена, пак ще ни се кара. И аз съм за Перу. Embarassed
То разлика в цвета май няма много - много. Grinning

# 332
  • sf
  • Мнения: 10 142
Какъв Камерун, с Перу играят! 🤣

# 333
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
 Embarassed Може ли да не ми се караш, моля!
Грешка, знам, че са Перу, след нощна съм, нормално е да не съм много адекватна.
Отивам да се срамувам пред ТВ - то.

# 334
  • sf
  • Мнения: 10 142
Емотиконката със смеещото се със сълзи човече, на караница ли ти прилича?
Егати, човек да не каже нещо.

# 335
  • Другата България
  • Мнения: 37 230
Емотиконката със смеещото се със сълзи човече, на караница ли ти прилича?
Егати, човек да не каже нещо.
newsm78 На старата версия съм, виждам едно квадратче, не емотиконка.
Сори, мир? Peace

# 336
  • sf
  • Мнения: 10 142
Разбира се , то остава и да се караме 😁
Надявам се Франция да паднат 😂

# 337
  • София
  • Мнения: 30 132
Как ще стане "избирането" на противник, като последните мачове в групите са в един и същи ден и час?
В някои групи има вероятност равен мач да класира и двата отбора, които играят един с/у друг в последния мач и да не се напъват много.
'
В други групи ще се знае кой е на първо място напр. в група "А" руснаците са първи и ще се изправят с/у втория от група "В" т.е. по-добре е в група "В" да си първи, за да играеш с/у втория. Peace

# 338
  • Мнения: 1 613
Полузащитникът на Русия Алан Дзагоев почти сигурно ще бъде готов за осминафиналите на Мондиал 2018....Не знам дали да се радвам обаче, Черишев се справя много добре !! Стана ми любимец !!



# 339
  • София
  • Мнения: 27 160
И да се оправи ще е резерва. Няма как да изкараш Черишев в момента.

# 340
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Аржентина въобще не бяха на ниво днес. Не успяха да реализират добра атака и да поведат в резултата. Меси беше доста безидеен и безучастен. Като цяло допускаха доста грешки, не бяха никак убедителни. Това не е Аржентина от предните първенства.
Хърватия доста добре играха, направо ги заковаха с това 3:0. Доста борбено и надъхано преследваха победата, бяха упорити и усилията им записаха феноменална победа. Голът на Модрич беше страхотно изпълнен, премерен и прецизен, заблуди защитата добре и потърси друго решение, но то се оказа най-правилното и най-доброто.

# 341
  • Мнения: 1 945
Сега искам Франция да падне. Драснете 2-3 реда какво се случва.
Laughing Аууу, скандализираш Василена, пак ще ни се кара. И аз съм за Перу. Embarassed
То разлика в цвета май няма много - много. Grinning
Не ме занимавай с танаганайски отбори и танганайски любителки .


Аз казах ли кой е добър А  и за кой отбор и отбори съм .??Но за да го видиш се изисква интелект, логика и сърце .

Хърватия : Аржентина = 3:0

Когато фактите говорят и боговете мълчат

# 342
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Аржентина се изложи. Случва се да загубиш, ама дори не можаха да загубят с чест. Отървах и по-голяма разлика. Подаваха си спорни топки, ритаха като магарета, в отбрана държаха някаква баскетболна зона, ама хлабаво като в махалата. Имат нелоши шансове да си тръгнат от Мондиала още в групите, стига Исландия и Нигерия да не им направят услуга с някой хикс.

Ако се вгледаме по-внимателно в аржентинския отбор, щяхме да видим, че днешният им провал е имал индикации от по-рано. Те преодоляха квалификационния цикъл с превелика клизма, за малко да бъдат изместени от Еквадор и Чили. Отбраната им е съставена от смешници. От Фильол насам поне вратари имаха, а сега и това нямат. А само като погледне човек нататуираното омускулено петле, дето им е треньор...
Няма да плачем за теб, Аржентина, ако си тръгнете още след един мач. Това е най-слабата продукция от аржентински отбор, която някога съм виждал.

Хърватите си играха така, както знаят и могат - пасове на празно и перспективно пространство, скорост, сила, импровизация, хладнокръвие. Па имаха и ден, в който всичко се получаваше. На тоя Мондиал  никой нищо не иска от тях, и това ако не е подарък за психиката им! Браво!

Това беше интересен, и може би най-твърдия мач от началото на първенството.

# 343
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Куркума,както винаги перфектен анализ. Пълен резил. А Меси просто си стоеше там...по време на химните казах на мъжа ми,че прогнозата ми за мача е грешна,защото аржентинците изглеждаха обречени и като лузери. Жалко. Треньорът да се откаже от треньорска кариера,а вратарят да си стои пред телевизора вкъщи - ще е по-полезен. И да,в този вид Аржентина няма място в следващата фаза.
Хрумва ми още нещо-провалът на Меси ще катализира ли Роналдо и компания за спринт към финала...
А този П.Василев откъде се появи пак и постоянен коментатор ли ще е? Май няма да експериментирам повече с мачове по БНТ...

# 344
  • София
  • Мнения: 30 132
Във футбола има една приказка "добрият вратар е половин отбор", днес вратарят на Аржентина доказа, че и обратното е вярно. В отбора на Аржентина се усеща напрежение и то не от вчера, а още преди първенството. За мен този отбор трябва да се гради от основи и то от друг треньор.

......А Меси просто си стоеше там........
Меси е доказателство затова, че футболът е отборна игра и е от голямо значение кой играе до теб. Едно е да играе в Барселона с Дениз Суарес, Ракитич, Пике. Тер Щеген и компания, друго е да се опитваш да разгадаваш замисъла на съотборниците си когато такъв липсва. Изключително демотивиран Меси в нац. отбор. Вероятно не трябжваше да се връща след отказването.

Хърватите си играха тяхната игра и заслужено спечелиха.

Другите мачове не бяха толкова интересни.

Очаквам днес мачовете на бразилците и Исландия.

Общи условия

Активация на акаунт