WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 059
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 613
Не трябва да сме учудени. В едно старо интервю Меси каза, че Аржентина не е подготвена за Световното в Русия и, че в отбора има напрежение. Ето, то даде "резултат"....

# 346
  • София
  • Мнения: 30 139
Не трябва да сме учудени. В едно старо интервю Меси каза, че Аржентина не е подготвена за Световното в Русия и, че в отбора има напрежение. Ето, то даде "резултат"....
Изобщо не съм изненадана даже. Фактът, че той се отказа веднъж от нац. отбор, ми говори, че има нещо вътре в отбора. Отделно се чуват слухове за небивалици от сорта, че този откраднал жената на онзи и затова не е извикан в отбора. Започнат ли да се пренасят такива търкания в съблекалнята, значи нещата няма да се получат.

# 347
  • Мнения: 1 613
Така е...Доста критикуван е както от аржентинските фенове, така и от някои национали, които изобщо не го искат в отбора...

# 348
  • София
  • Мнения: 27 160
Истинско крушение за Меси. Меси няма сърце за Аржентина, той не е и никога няма да бъде по-велик от Марадона.
Сампаоли незабавно трябва да бъде уволнен. Как може да не вземеш Икарди и да държиш на скамейката Банега идея си нямам ей богу. Пълен дебил.
Жалка Аржентина, жалко само за великите им фенове.

Браво на балканските лъвчета. Модрич и Ракитич са истинска наслада за окото.

# 349
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Не виждам причина Бразилия да не вземе мача си с Коста Рика днес, и то с разлика. Осва ако нещо не се налеят с гипс крехките им душевности. Абе все пак смятам, че ще мушнат 3-4 шайби.  Бразилия - Коста Рика 4:0

Нигерия-Исландия е труден за прогнозиране, защото Исландия показва напоследък не лош футбол, но пък нигерийците са съвсем нетипичен съперник за тях. И България някога имаше добър състав, а пък как само ни отупаха Йекини и компания (0:3). Абе гледат ми се голове: Исландия-Нигерия 3:2

Сърбия - Швейцария ще е емоционален мач, в който швейцарците ще нападат повече. Сърбите ще сбъркат много, ако подходят с дефанзивна тактика. Равен резултат.

 Сърбия - Швейцария 1:1

Вчера французите удушиха Перу с коприна. Дешан лека полека ще налучка съсатва, като мисля, че трябва да остави Погба да почива и да пуска Дембеле и Жиру едновременно. Макар че е много вероятно да остави да почиват всички в последния мач.

Дания си взе нужното от действащия азиатски шампион (да, Австралия е шампион на Азия, колкото и щуро да звучи). Ще идат до осминафиналите викингите, ама за повече, с двама футболисти и половина, не бива да се надяват.

# 350
  • София
  • Мнения: 11 470
Донт крй фор ми Аржебтина, изпя великата Мадона преди време. Адио, Буенос Айрес пък добавяме ние, тъй като на практика Исландия има много по-големи шансове да продължи. Нигерия са здрави физически, но какво да кажем за викингите? Още по-здрави. Нигерия няма техника и кой знае какви играчи на това първенство. Равен само ще съхрани илюзията за Аржентина. Последният мач евро отборите ще направят каквото е необходимо (Исландия - Хърватия).

Вчера беше ужасен мач. Може би най-ужасният официален мач, който съм гледал на гаучосите. Меси разтриваше главата си още по време на химна. Прекалено огромни очаквания от него, треньорът е кръгла нула, вратарят им - по две. Обичам Барселона, Меси за мен е най-гениталният футболист, но е недопустимо да се реди състав, да се определя кой да се вика или не в националния. Това обърква всички футболисти.

 Напълно заслужено отпадане на Аржентина. Исландия няма да стигне кой знае колко далеко обаче...

# 351
  • София
  • Мнения: 1 096
Аз даже спечелих едни добри пари от вчерашния мач.  Grinning Заложих, че Хърватите ще победят с повече от 2 гола разлика ( между приятели). Закономерното стана. Много слаб отбор на Аржентина, не проумявам защо се наложи Игуаин и Дибала да търкат скамейката 2 мача и да ги вкарат, когато ножа е опрял до кокал. За мен имаше проблем с треньора, абсолютно неадекватен ми се видя. Напълно неподготвен вратар... но, аз лично го очаквах. Много силно ядро имат хърватите и се надявам да стигнат най-малко 1/4 финал.

# 352
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
На мен ми беше мъчно за Меси,харесвам го това момче...
Днес:
Нигерия Исландия 1:2
Бразилия К.Рика 2:0
Сърбия Шв 2:0

# 353
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Много харесвам Меси и аз, и ми е кофти за Аржентина, не очаквах да отпаднат още от групите.
Но ето, факт.

# 354
  • Мнения: 20
Много харесвам Меси и аз, и ми е кофти за Аржентина, не очаквах да отпаднат още от групите.
Но ето, факт.

Все още има шанс. Все пак и нас ни отписваха през '93 за мача срещу Франция.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 096
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...

# 356
  • София
  • Мнения: 30 139
И аз харесвам Меси, гениален е, но според мен целият състав на Аржентина е сбъркан ..... начело с треньора. Трябва да се прави голяма чистка след първенството. Дори Аржентина да прескочи груповата фаза, те нямат никакъв шанс напред, затова предпочитам исландците да са на тяхно място, за да покажат още един мач желание за победа и издържливост. Peace

****
.......
Вчера беше ужасен мач. Може би най-ужасният официален мач, който съм гледал на гаучосите. Меси разтриваше главата си още по време на химна. Прекалено огромни очаквания от него, треньорът е кръгла нула, вратарят им - по две. Обичам Барселона, Меси за мен е най-гениталният футболист, но е недопустимо да се реди състав, да се определя кой да се вика или не в националния. Това обърква всички футболисти.

.....
Точно.

# 357
  • Мнения: 20
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...
Права сте, но вярвам, че Нигерия ще победи Исландия и после Аржентина със своя нов треньор могат да победят тях и така да се стигне до финалите, но все пак ме съмнява, че мога да бъда сигурен в моите твърдения.

# 358
  • София
  • Мнения: 27 160
Ами то обществена тайна е, че Меси реди състава и не се понасят с Дибала и пр. и пр.
И тук е ролята на треньора. С тези лагери в отбора на Аржентина им трябва много силна фигура за треньор, някой който Аржентина уважава. А не този татуиран сводник. В отбора на Аржентина цари тотална анархия, атмосферата е отровена отдавна. Не мисля, че дори и слабата Нигерия ще победят.

# 359
  • София
  • Мнения: 1 096
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...
Права сте, но вярвам, че Нигерия ще победи Исландия и после Аржентина със своя нов треньор могат да победят тях и така да се стигне до финалите, но все пак ме съмнява, че мога да бъда сигурен в моите твърдения.

Много разбити ми се виждат вече, а и не вярвам Нигерия да победят Исландия, дори и да го направят, трябва да е с доста голяма голова разлика.

Общи условия

Активация на акаунт