WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 99 918
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 30 107
Ами то обществена тайна е, че Меси реди състава и не се понасят с Дибала и пр. и пр.
И тук е ролята на треньора. С тези лагери в отбора на Аржентина им трябва много силна фигура за треньор, някой който Аржентина уважава. А не този татуиран сводник. В отбора на Аржентина цари тотална анархия, атмосферата е отровена отдавна. Не мисля, че дори и слабата Нигерия ще победят.
+1

# 361
  • Мнения: 20
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...
Права сте, но вярвам, че Нигерия ще победи Исландия и после Аржентина със своя нов треньор могат да победят тях и така да се стигне до финалите, но все пак ме съмнява, че мога да бъда сигурен в моите твърдения.

Много разбити ми се виждат вече, а и не вярвам Нигерия да победят Исландия, дори и да го направят, трябва да е с доста голяма голова разлика.
Сигурен съм, че от ФИФА ще направят всичко възможно Меси да види финали, защото ако се случи отпадането, то зрителският интерес ще падне на половина заради липсата на Меси. Фифа се пази от липса на пари, защото щом няма пари-Инфантино е тъжен.

# 362
  • Другата България
  • Мнения: 37 138
Че какво могат да направят от ФИФА Меси да види финали?
Той пак ще го гледа, ама по ТВ..... Sunglasses

# 363
  • София
  • Мнения: 30 107
Скрит текст:
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...
Права сте, но вярвам, че Нигерия ще победи Исландия и после Аржентина със своя нов треньор могат да победят тях и така да се стигне до финалите, но все пак ме съмнява, че мога да бъда сигурен в моите твърдения.

Много разбити ми се виждат вече, а и не вярвам Нигерия да победят Исландия, дори и да го направят, трябва да е с доста голяма голова разлика.
Сигурен съм, че от ФИФА ще направят всичко възможно Меси да види финали, защото ако се случи отпадането, то зрителският интерес ще падне на половина заради липсата на Меси. Фифа се пази от липса на пари, защото щом няма пари-Инфантино е тъжен.
Хубаво Меси да види финали, но във футбола, за да си на финал, трябва да побеждаваш т.е. да се вкарват голове, а Аржентина с тази безидейна игра не ги виждам изобщо на финал.

# 364
  • Мнения: 20
Скрит текст:
Тоя шанс е толкова минимален, че нямам думи... на хартия го има, но трябва да имат късмет като на 6 пъти удрян от мълния и оцелял...
Права сте, но вярвам, че Нигерия ще победи Исландия и после Аржентина със своя нов треньор могат да победят тях и така да се стигне до финалите, но все пак ме съмнява, че мога да бъда сигурен в моите твърдения.

Много разбити ми се виждат вече, а и не вярвам Нигерия да победят Исландия, дори и да го направят, трябва да е с доста голяма голова разлика.
Сигурен съм, че от ФИФА ще направят всичко възможно Меси да види финали, защото ако се случи отпадането, то зрителският интерес ще падне на половина заради липсата на Меси. Фифа се пази от липса на пари, защото щом няма пари-Инфантино е тъжен.
Хубаво Меси да види финали, но във футбола, за да си на финал, трябва да побеждаваш т.е. да се вкарват голове, а Аржентина с тази безидейна игра не ги виждам изобщо на финал.
Затова съществуват автоголовете😁

# 365
  • Другата България
  • Мнения: 37 138
За Бразилия съм. Малшанс дотук....

# 366
  • София
  • Мнения: 11 464
Неймар как играе, пак ли кифлее?

# 367
  • Другата България
  • Мнения: 37 138
 Grinning Ами аз съм лаик, но дотук една греда от него и още 1-2 изпуснати положения.
Много добра защита на Коста Рика.
Едит - това през второто полувреме.

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 16:18 от Merri_An

# 368
  • Мнения: 20
Паулиньо и Коутиньо играят много добре помежду си. Фагнер може да предостави изненади и Неимар трябва да топли скамейката.Много добри спасявания на Навас.

# 369
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Неймар как играе, пак ли кифлее?
Никакъв го няма. Дотук един хубав пас няма,да не говорим как отиграва получена топка. 100 пропуска и нищо. Пропилени шансове само. Но поне е подстриган хахах
Като цяло 2то полувреме е по-добре,но с тази игра...абе и Бразилия не блести хич

# 370
  • Другата България
  • Мнения: 37 138
Много пропуски на Неймар, така е. Но пък и вратарят е добър, да се отбележи. Grinning
Пак едит - отменена дузпа за Бразилия. newsm78
Като че ли имаше задържане на Неймар? Thinking
Нямаше, правилно решение на съдията, симулация, определено.

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 17:11 от Merri_An

# 371
  • София
  • Мнения: 27 132
Grinning Ами аз съм лаик, но дотук една греда от него и още 1-2 изпуснати положения.
Много добра защита на Коста Рика.
Едит - това през второто полувреме.

Неймар не може да нацели една греда, къде ти. Wink
гредата бе на Габриел Жезус.

# 372
  • София
  • Мнения: 27 132
Браво на съдията, че отмени дузпата. Това щеше да е скандала дузпа, а Неймар за пореден път доказа, че е скапан симулент. Тотално безличен на терена, проваля отбора си.

# 373
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Без Меймар Бразиля имаше някакъв шанс. Това момче съсипа всичко, до което се/не се докосна. Защо на треньора не му стиска да го извади?

# 374
  • София
  • Мнения: 27 132
Ето два линка със световния отзвук след снощната шокираща загуба на Аржентина.

отклик в социалните мрежи (туитър главно)
https://tribuna.com/worldcup/en/news/2785325/

медиите в Аржентина атакуват Меси
https://tribuna.com/worldcup/en/news/2786110/

Общи условия

Активация на акаунт