WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 043
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 11 470
Смятам, че довечера между Белгия и Англия ще е голяма борба. Защото разпределението на двата осминафинални потока е повече от интересно, и който стане първи в групата може да спечели доста:

В Първия (горен) поток са отборите и битките между Уругвай -Португалия, Франция-Аржентина, Бразилия - Мексико и вторият от групата на Англия/Белгия срещу първия от групата на Колумбия. Тези отбори излъчват единият финалист.

В долния поток са отборите и битките между  Хърватия-Дания, Швеция-Швейцария, Испания - Русия и първият от групата на Англия и Белгия срещу втория от групата на Колумбия. Тези отбори излъчват другия финалист.

Е как да не искаш да си във втория поток....

# 556
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз мисля, че Англия ще предпочетат да паднат довечера. Въпреки че съм за тях и аз предпочитам да паднат. Иначе ще им е сложно.
Днешните прогнози:
Япония-Полша 2:1
Сенегал-Колумбия 1:1
Англия-Белгия 2:3
Панама-Тунис 1:3

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 14:48 от tzvety26

# 557
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 766
Ronald, грешка -
горен поток - първия от група G ще играе с втория от група Н
долен поток - втория от група G  срещу първия от група Н

https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0 … ;/m/030q7;br;fp;1

Затова и по-горе писах, че Англия трябва да падне от Белгия тази вечер, долния поток е по-добър вариант, горе е Бразилия.

# 558
  • Мнения: 1 326
Абсолютно не съм съгласна с мнението,че германците са галеници ...
Тогава как успяха при условията, които имат, потенциала, опита, традициите, историята, качествата да стигнат това ниво. Точно като разглезени деца, които имат всичко и не знаят какво да правят.

# 559
  • София
  • Мнения: 30 132
Абсолютно не съм съгласна с мнението,че германците са галеници ...
Тогава как успяха при условията, които имат, потенциала, опита, традициите, историята, качествата да стигнат това ниво. Точно като разглезени деца, които имат всичко и не знаят какво да правят.

Същото се случи и с отбора на Франция, ако помниш. Идва един момент, в който подмладяването и обиграването на един състав е задължително и това обикнобено отнема поне един цикъл на първенствата. За доста от футболистите това е/ беше последното световно първенство. Грешката е, че Льов не се усети навреме, а очакваше, че ще изкрета и този цикъл с познатите играчи, а после ще търси кардинални промени. Е, сгреши и си го призна. Всеки греши, човешко е. Ще си изстрадат загубата, ще дойде нов треньор вероятно, ще подмлади състава, ще го обиграе и още на другото световно първенство ще са готови за подвизи. Очаквам да "жертват" европейското, но няма как иначе.

За отбора на Аржентина важи същото.

# 560
  • Мнения: 1 086
Абсолютно не съм съгласна с мнението,че германците са галеници и тн. Живея в Германия и познавам тези хора. Може да са скучни и роботизирани,но са работливи и знаят,че нищо в този живот не е даром,а за него се иска труд,време и упоритост. На едно от първите места за избора ми да съм тук слагам-безкрайно много правила,които се спазват. Просто се спазват. Знам,че са си взели поуките всички замесени в провала. И съм 100% сигурна,че Германия ще се върне по-силна от всякога.
Пп.Повтарям,че сърцето ми е за Испания.
Прогнозата ми за днес:
Англия Белгия 1:2
Панама Тунис 1:1
Сенегал Колумбия 1:1
Япония Полша 1:2
Не очаквам никакви изненади днес. Да идва по-бързо събота. Там ми е надеждата за истински футбол (да се разкудкудякат малко французите,да видя шоуто на Марадона....и ударението слагам на уругвайците,дано и Роналдо не ми прецака залога Simple Smile

абсолютно съм съгласна с теб мишенце и черното лаленце. нищо лигаво няма в немците. самата им история е много тежка, те са наистина бачкатори, и са много самокритични, изискват много от себе си такава им е културата. има мързеливи и лигави европейски нации, но немците не са сред тях. за съдбата няма да подхващам даже.


Лигави и галени са швейцарците, например, които са хем селяни с провинциално мислене, хем богати, хем непострадали от войните. там никой не ще да се пъне за каквото и да е, защото така или иначе имат висок стандарт.

Тъй като Германия няма да играе, аз още страдам, но ще подкрепям Хърватска и Белгия, бих подкрепяла и Испания, но малко са ми мърди напоследък. Португалия и тя ми е симпатична. Японците са ми симпатични много, но нямат традиции във футбола.
Не понасям франсетата а с датчаните ми направиха много лошо впечатление, защото за мен това 0:0 не беше феърплей.
Англичаните също не мога никога да ги харесам, много са ми анти. Латиноси не харесвам, циганеят ми като подход. Аржентина много тъпо игра и много грубо и нечестно...това е горе долу. 

# 561
  • София
  • Мнения: 11 470
Ronald, грешка -
горен поток - първия от група G ще играе с втория от група Н
долен поток - втория от група G  срещу първия от група Н

https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0 … ;/m/030q7;br;fp;1

Затова и по-горе писах, че Англия трябва да падне от Белгия тази вечер, долния поток е по-добър вариант, горе е Бразилия.
Прави сте....значи довечера топката горката, ще я спукат от ританье - Белгия да не вкара, за да не са първи, Англия да ... си вкара!? Grinning

# 562
  • София
  • Мнения: 30 132
Скрит текст:
Ronald, грешка -
горен поток - първия от група G ще играе с втория от група Н
долен поток - втория от група G  срещу първия от група Н

https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0 … ;/m/030q7;br;fp;1

Затова и по-горе писах, че Англия трябва да падне от Белгия тази вечер, долния поток е по-добър вариант, горе е Бразилия.
Прави сте....значи довечера топката горката, ще я спукат от ританье - Белгия да не вкара, за да не са първи, Англия да ... си вкара!? Grinning
Joy hahaha Joy

Нищо чудно.

# 563
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Те във това " да си вкарат " са майстори ... тихо да не ме чуе ММ , че нали уж съм за тях . Sunglasses
Да ви кажа Белгия ми е по-на сърцето , щото никой не ги взима за " голяма " сила каквато всъщност СА.
И Швеция ме радват. Искам купата да си остане в Европа. Sunglasses

# 564
  • Мнения: 1 086
и аз искам европейска купа! (Е, без англия, франция, дания...то не останаха Simple Smile)))

# 565
  • Мнения: 11 541
Ronald, грешка -
горен поток - първия от група G ще играе с втория от група Н
долен поток - втория от група G  срещу първия от група Н

https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0 … ;/m/030q7;br;fp;1

Затова и по-горе писах, че Англия трябва да падне от Белгия тази вечер, долния поток е по-добър вариант, горе е Бразилия.
Прави сте....значи довечера топката горката, ще я спукат от ританье - Белгия да не вкара, за да не са първи, Англия да ... си вкара!? Grinning
То и за това се иска талант.  tooth

# 566
  • София
  • Мнения: 5 605
Хахахахах! Последните коментари са супер! Simple Smile

# 567
  • София
  • Мнения: 27 160
Англия - Белгия 0-0 с 9 жълти картони и цъкане на топката в двете половини  Grinning
Аз друг сценарий не виждам. Дано ни опровергаят и да изиграят един вълнуващ мач, но още от сега знае, че и двата отбора ще са с резервите.

# 568
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Значи Англичаните подават на Белгийците , а ония обратно -да им върнат жеста 😂 И така 90 Мин +5 😂

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 21:15 от her_76

# 569
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 766
Равен не може, англичаните са с много добра голова разлика. Само загуба ги оправя. Автогола е идеална алтернатива.

Общи условия

Активация на акаунт