WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 100 055
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 990
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Стига де.  Да не прекаляваме.

Пристрастието си е хубаво нещо, но явно гледаме различни мачове. Дузпата си е безспорна.

Мбапе и 4:1. Това беше май.

# 991
  • Мнения: 1 086
егати финала 4:2,. Тоя финал ми напомня повече на кеч, отколкото на спортна борба. прекалено резултативен Simple Smile)

# 992
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Пожелах си многолов мач и го получих.

# 993
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Пристрастието си е хубаво нещо, но явно гледаме различни мачове. Дузпата си е безспорна.
И фала при първия гол ли?
Реален резултат 2:2 - Хърватия - Франция.
При такъв резултат всичко става, дори и при 3:2.
Подарен им е гол на французите, каквото и да си говорим.

# 994
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Ако им е подарен - подарен е фал. Такива имаше и за Хърватите. Голът хърватите в случая си го мушнаха сами.

# 995
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Така е, но ако няма фал - няма и гол.

# 996
  • Мнения: 1 086
аз се моля хърватите да вкарат още един гол, за да си тръгнат с чест и гордост. а съдията ще си го псуваме!

# 997
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Мачът не е свършил.

Французите са царе в това да вършат глупости накрая.

# 998
  • Мнения: 1 086
коментаторът постоянно повтаря, че това бил най най финалът за последните десетилетия. много е възхитен. Май изпитва някаква симпатия към хърватите като ъндърдогс.

# 999
  • София
  • Мнения: 30 139
Балкански отбор няма как да пробие на финал на СП. Хърватите започнаха мача при 2:0 за франсетата. Ние бяхме също потърпевши 1994г. с/у Италия.

# 1 000
  • Мнения: 14 623
Все си мисля, че няма как да пуснат хърватите да станат шампиони. Примерно, финал България- Бразилия, и ние да победим, дори и заслужено.
Стискам си палци де, за хърватите.
Aбсолютно!Не гледам футбол,днес поглеждам по изключение заради хърватите.От самото начало си мисля,че няма да допуснат източноевропейци да спечелят.

# 1 001
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Е, това беше.

Купата пътува за Париж. Заслужено за най-стабилния и безжалостен отбор тука.

Хърватите загубиха с чест. Видя се че умората и късата резервна скамейка няма с какво да се компенсират. Стигнаха върха си и няма за какво да съжаляват.

Тези, за които съжалявам, са белгийците.

# 1 002
  • София
  • Мнения: 30 139
Французите не ме впечатлиха с игра. Чакат, ситнят на едно място и гледат в съдията да свирне нещо, че да изкарат късмет.
Слаба игра на Субашич.

Да им е честита (не)заслужената титла!

# 1 003
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Чак такива крайни мнения не толерирам аз, но за мен истинския победител е Хърватска - победителят на хората, на зрителите, на феновете. Много отпаднаха - видя се, но и изпълненията със съдията ги скапаха психически. Реално наистина мача започна при 2:0 за Франция. Да, Франция показаха класа, стабилност и упоритост, бързина, ефективност и точни удари-това им помогна много. Имат и доста добра резервна скамейка, абе с една дума - честита да им е титлата.

# 1 004
  • София
  • Мнения: 27 160
Франция - световен шампион!
Въпреки, че като цяло не ги харесвам кой знае колко много, добрата и системна работа в множеството академии и центрове, особено този в Клерфонтен рано или късно щеше да пожъне своите плодове. Смело може да се каже, че Франция е най-голямата сила на национално ниво с две световни титли + един финал и с една ЕП + финал за 20 г. Нито един друг отбор няма такива постижения. Французите бълват талант след талант и имат поне два и половина много силни отбори, които могат да сформират. Отборът им е клинично ефективен и страхотно подготвен кондиционно. Ако имаха в средата на терена класически играч тип Модрич, Йозил или Азар, нямаше смисъл да се играе срещу тях.

Големи адмирации за хърватските герои, това което постигнаха надмина и най-смелите мечти и жалко за Белгия, които попаднаха в грешния поток, иначе сега те щяха да са на финала.

Последна редакция: нд, 15 юли 2018, 20:17 от Diavolo

Общи условия

Активация на акаунт