WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 99 947
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Южна Африка,ох!Дори японците са си мигранти на острова.

# 1 081
  • Мнения: 1 086
Ами тогава САЩ и Австралия какво да правят? Това са си държави, създадени от мигранти. Ах!

Правилно правят, че не играят! Всъщност, не си съвсем права, държавата не е създадена от мигранти, а от  заселници, но как да е. темата е друга.

# 1 082
  • Мнения: 1 945
Прочетох мненията на някои пишещи съфорумки /предполагам и майки/с претенции за расово превъзходство, които имат претенции към цветнокожите играчи в тима на Франция. Пожелавам им техните деца са толкова успешни и щедри, колкото това 19 годишно момче.
http://terminal3.bg/mbape-darjava-vsichkite-si-prihodi-ot-svetov … lagotvoritelnost/
Това предполагам е към мен . Не ме впечатляват евтини трикове . Знам и разбирам от хора, психология и пиар . Знам и кои футболисти са най големите дараители . Не е този аритист . Учете децата си , ако се занимават със футбол на достойнство , симулациите , да падаш за дузпа дотолкова отблъскват ,
че и камата е отвратен от този на снимката и казва че неговата грандомания няма да го отведе далеч .
Великите футболисти имат чест , последователно в продължение на много години са на върха Този няма да е от тях .

# 1 083
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Баш мигранти са си,защото идват от съществуващи и до днес страни.Както и Южна Африка,че дори и Япония.
Заселник е някой,който отива на място където никога не е имало хора,а в Америките е имало доста цивилизации,както и в Австралия.

# 1 084
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
И аз не съм очарована от самочувствието на Мбапе. Да, добър е, но много има още да му уври главата, ако изобщо стане.

# 1 085
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Забравяте,че е на 19 години.От 17 годишен е звезда.На тази възраст няма някой,който да не мисли,че морето му е до колене.
Ще се научи,когато му дойде времето.Все пак не е като да няма защо да се фръцка,вторият в света най-скъп транфер е,наистина добър футболист.
Зидан например е доста по-голям от него,когато печели световното,но е бил същия - просто говори по-трудно пред камера.Е това не му пречи днес да е един от най-известните футболисти и един от малкото бивши футболисти,станали треньори ,които да са и успешни.

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 17:11 от BeautifulM

# 1 086
  • Мнения: 5 090
И аз не съм очарована от самочувствието на Мбапе. Да, добър е, но много има още да му уври главата, ако изобщо стане.

Рабраха всички вече,че не харесваш французите. Ама айде сега няма да се радва момчето,че недай Боже да реши някой,че има голямо самочувствие. А и скромността,сама по себе си, е добро качество,но...когато нямаш други такива.

# 1 087
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
 Grinning Дали ще е възможно да цитираш мое мнение, в което казвам, че не харесвам французите?
То не, че ги харесвам де, но не това е причината за мненията ми в темата.
Или такова, в което казвам, че "момчето" не може да се радва?
Нищо не му пречи и да е малко скромен, наред с другото.

# 1 088
  • Мнения: 1 086
Баш мигранти са си,защото идват от съществуващи и до днес страни.Както и Южна Африка,че дори и Япония.
Заселник е някой,който отива на място където никога не е имало хора,а в Америките е имало доста цивилизации,както и в Австралия.

Хора е имало, но не и държави!

За Мбапе, аз много му симпатизирам, просто е малък. момчето е на 19.

Василена,  Стоичков не е критерий за коректно поведение или скромност. Всъщност, доста от великите футболисти са "печки", но пък май никой не е българин сред тях. Те са си велики за нас, де.

# 1 089
  • Мнения: 5 090
Ами казваш го с всичките си постове. А и младежът ...защо пък трябва да е скромен? Прави нещо добре,постига резултати,радва се( както му харесва на него).

# 1 090
  • Мнения: 1 945
Ако трябва да се дава за пример някой като човек и футболист,
то това е Лука Модрич .

Преминал през ужаса на война, през бедност ,..и с прекрасно семейство .

Той не е един от тези суперзвезди, чиято работа на терена привлича вниманието и играта, чието присъствие потиска другите десет мъже, които носят фланелка със същия цвят като неговия. Той е върховният лидер, именно защото не прави всичко за себе си. Няма да го намерите да се търкаля наоколо, сякаш току-що е стъпил на противопехотна мина, или е разкъсал ризата си, когато е вкарал, или е стоял там, изглеждайки вцепенен, когато нещата не вървят както трябва.
https://offnews.bg/izvan-terena/luka-modrich-vojna-futbol-i-nesh … -parv-684387.html
Тук на 5 г е сниман в документален филм съвсем случайно с камера  как пасе кози .
https://www.sportal.bg/bnt/wc_news.php?news=735407

# 1 091
  • Другата България
  • Мнения: 37 147
Ами казваш го с всичките си постове. А и младежът ...защо пък трябва да е скромен? Прави нещо добре,постига резултати,радва се( както му харесва на него).
Тоест, ти четеш м/у редовете? Недей, не винаги такова четене е вярно.
Не харесвам явното толериране и бутане на който и да е отбор от съдия, това не харесвам. Не харесвам театрални постановки от определени играчи /въпреки младостта си Мбапе и това го е понаучил/, което не означава, че не харесвам отбора. Не харесвам превъзнасяне по някой или нещо на цената на омаловажаване на друг някой или нещо.
И смятам да спра дотук, защото пък и не съм длъжна да ти се обяснявам. Laughing Sunglasses
Младежът да прави каквото си иска, казах моето мнение какво е. Никого не задължавам с него все пак.

# 1 092
  • Мнения: 5 090
Хората са различни, с различен темперамент и реагират различно. Но чак пък " върховен лидер"....

# 1 093
  • Мнения: 1 086
мравчица, не сме длъжни да харесваме франсетата. и те не ни харесват, споко Simple Smile

# 1 094
  • Мнения: 5 090
Ама разбира се. Никой не е длъжен да харесва никого. Но и никой не може да претендира,че харесваното от него е единствено и най-доброто. А за нас, о, ние сами не се харесваме. Как да ни хареса друг?

Общи условия

Активация на акаунт