WORLD CUP RUSSIA 2018 - Официална тема

  • 99 943
  • 1 205
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 1 086
мишенце, това не би ме изненадало. Всъщност, всичко около ФИФА се върти около подкупи, политика и пропаганда. Съмнително беше доколко е морално да се провежда първенство в страни като Русия и Катар, но е ясно, че са си платили много сериозно.

Това да си шампион на СП също е  пропаганда и имидж. Макрон не случайно се пънеше да участва в награждаването. Това за него е политически дивидент, вдига му акциите вътрешнополитически, а за страната му -- тласък в имиджа.
ФИФА се надявам ФБР да им диша във врата вовеки.

# 1 126
  • София
  • Мнения: 30 107
Точно за такива неща говоря и аз. Спортът отдавна е превърнат в бизнес и според мен това е минус.

На това СП силно впечатление ми направи липсата на спортсменски прояви. Какво беше това въргаляне по терените, симулиране на удари, спъвания, плюене по противникови играчи, които са на тревата, нервни изблици, юмручни схватки, тъпчене по глави и крака, неспиране на игра при контузен противников играч и т.н.?

# 1 127
  • Мнения: 1 612
На мен пък ми дойде в повече истерията около отбора на Хърватия- един бил с козите,друг го продали заради дългове,трети бил фаянсаджия....Изкараха всички социално слаби и бедни !! Сякаш ,за да будят съжаление... Айде,няма нужда чак пък толкова.Всички могат да изкарат сълзливи истории съшити с бели конци за наивници !!

# 1 128
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
А дали не е било за да отбележат, че с труд и усилия можеш да излезеш от всяка ситуация и да постигнеш успехи, въпреки условията, в които си роден? Да не би да имаше гласуване с смс на финала, че да търсят съжаление, лол.

# 1 129
  • Мнения: 1 612
А дали не е било за да отбележат, че с труд и усилия можеш да излезеш от всяка ситуация и да постигнеш успехи, въпреки условията, в които си роден? Да не би да имаше гласуване с смс на финала, че да търсят съжаление, лол.

Жалко,че го приемаш така...Това са медиини манипулации !! Същото е като бабите и дядовците на репресираните Гербаджии /Ц .Цачева,Б.Бойко Борисов,Десислава Атанасова и Д.Добрев/ Съжалявам,че влизам в друга тема,но това е самата истина.Сълзливи истории...Или как се опитват в момента да изкарат бивша Югославия враг номер 1 !!

# 1 130
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Повече емпатия и футбол, по-малко политика в тази тема. И аз имам много да кажа за Франция, но не е тук мястото.

# 1 131
  • Мнения: 1 086
На мен пък ми дойде в повече истерията около отбора на Хърватия- един бил с козите,друг го продали заради дългове,трети бил фаянсаджия....Изкараха всички социално слаби и бедни !! Сякаш ,за да будят съжаление... Айде,няма нужда чак пък толкова.Всички могат да изкарат сълзливи истории съшити с бели конци за наивници !!

по принцип много малко богати хора стават футболисти. Мбапе е от някакво гето, Балотели пък изобщо захвърлен от родителите си, оставили са го да мре.

Зинадин Зидан също е расъл в бедност. Да не говорим за гениалните Пеле и Марадона.  Те са с много беден произход.

Гениалният Меси е подписал с Барселона на 12-13 годишна възраст, защото разните отбори в Аржентина, които са проявявали интерес към него, не са могли да му платят лекарството. Той е страдал от недостиг на хормона на растежа и има какви ли не здравословни проблеми и лечението му струвало непосилни пари за семейството му или разни местни Аржентински отбори. Подписването на договор с Барселона му е дало възможност да се лекува.


Марадона пък е расъл в нещо еквивалентно на циганската махала около Буенос Айрес били са 8 деца с неработеща майка и баща тухлар/зидар нещо такова. На 25 го наричат Господ (Диос) и е смятан за най-великият играч от съвременниците си.   

# 1 132
  • Мнения: 1 945
Пропусна най гениалния -Кристиано Роналдо .
Израсъл в къща като колиба със ламаринен покрив ,
с баща алкохолик и брат със зависимостти ,
той самия намира опора и смисъл
във футбола . Не близва алкохол , няма татуировки и е най големия благотворител на пари ,
дарява и кръв често ...
В Реал Мадрид има изиграни 438 мача ..иии... 450 гола .
Откри го самия сър Алекс Фъргюсън и го показа на света едва младеж , а Пеле му връчи една от златните топки.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 12:51 от ***vasilena***

# 1 133
  • Мнения: 1 325
Ами точно бедните и онеправданите имат голям стимул да играят добре. Това им е едничкият шанс за по-добър живот. А футбол се учи на улицата, не в клубове. Както многократно бе доказано. 

# 1 134
  • Мнения: 3 494
В духа на последните няколко мнения - една интересна статия за Лукаку.
Скрит текст:

# 1 135
  • Мнения: 1 612
В духа на последните няколко мнения - една интересна статия за Лукаку.
Скрит текст:

Благодаря ти !! Обичам го това момче !! Заедно с Де Бройне и Азар се раздадоха на макс....Ех,как ме е яд,че не станаха шампиони.... Sad

# 1 136
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Световнотоо си мина и замина.

Стана си време за тема за ЕКТ и изобщо за сезон 2018-19.

За съжаление нашият Левски допълни широката география на клубове, от които наши отбори са отпадали.

Отнесе ни отбор от Лихтенщайн!

За никого не е успокоение, че това всъщност не е точно Лихтенщайн, а е отбор от долните професионални дивизии на швейцарското първенство. Има нещо много сбъркано в нашия (не само нашия де, гледам унгарци, сърби - същата мъка) модел.

Кой е мераклия и кадемлия  - да създаде тема?

# 1 137
  • Мнения: 232
С риск да не се получи, защото знам, че "и 100 пъти да кажеш 'халва" няма да ти стане сладко"само ще отбележа- фенове, които ходят на мачове на свои те отбори от много години бяха абсолютно категорични, че на такова първенство не са били никога!Обясняваха с подробности, които  с дати и години в някои случаи бяха малко досадни.Съжалявам, но примери не ми се дават, особено за "шопи с жирафи".
Интересно ми е да чета темата, жалко че не я видях по-рано,  винаги има  на какво още да се удивиш в българската душевност.Наистина са ми любопитни хора, които са категорични за неща, дето хал хабер си нямат и раздават вердикти къде кога и кой какво да провежда.Имаше две ХУИ в италианската тема преди години даваха акъл за Олимпиадите, други сега тук за СП...
Ronald, интересно ми е защо не си вярвал, че в Русия може да бъде по-хубаво от Бразилия? и ти ли като сащинец, канадец ,англичанин очакваше гладни мечки и жестоки руснаци? Все съм си мислила, че българите са по-неподатливи на пропаганда.
И последно:прочетох статията за белгиеца-аха да се разплача от умиление и се запитах -човече, как може в 21 век, в просперираща членка на ЕС дете да няма какво да яде?!И друго- човече,ако не станеш футболист какво те очаква? И защо, по дяволите, белгиец се прави на американски рап негър от Детройт,"човече"?! За хърватите и техните безрадостни детства нямам сили да чета, да ме прощава Василена-по се вълнувам от едно сръбско момче.

Успех на новите футболни теми! Ще ми е интересно,  имам много любим треньор и ще го браня със зъби и нокти  сал някой е казал лоша дума за него.

# 1 138
  • Мнения: 4 872
Скрит текст:
Световнотоо си мина и замина.

Стана си време за тема за ЕКТ и изобщо за сезон 2018-19.

За съжаление нашият Левски допълни широката география на клубове, от които наши отбори са отпадали.

Отнесе ни отбор от Лихтенщайн!

За никого не е успокоение, че това всъщност не е точно Лихтенщайн, а е отбор от долните професионални дивизии на швейцарското първенство. Има нещо много сбъркано в нашия (не само нашия де, гледам унгарци, сърби - същата мъка) модел.

Кой е мераклия и кадемлия  - да създаде тема?

Тема има : ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ

# 1 139
  • Мнения: 5 090
Neroli,подкрепям те.

Общи условия

Активация на акаунт