Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"- 7

• 82 248
  • 514
  •   1
Отговори
# 510
  • София
Имам търпение, просто обичам да се подсигурявам Simple Smile Професионална деформация Simple Smile

# 511
Имам търпение, просто обичам да се подсигурявам Simple Smile Професионална деформация Simple Smile
Подсигурете се като си запазите платежното нареждане 🙂

# 512
Според мен си следят активно банкирането, защото аз плащам от ОББ по тяхната сметка, която също е в ОББ и са реагирали веднага.
Разбира се, не е лошо да платите веднага, защото някои банки бавят плащанията.
Здравейте! На Вас кога и как Ви върнаха информация, че са получили парите? Аз преведох в клон на ОББ за по-сигурно също Wink
На следващия ден беше отразено в профила.

# 513
  • София
Обаче... На първи и втори етап се записват значително по-малко деца отколкото на трети. И ако записващите на първи етаж могат да си позволят "лукса" да запишат детето когато им е удобно в рамките на обявения срок, т.к. никой не може да заеме мястото му, то това не важи за записващите на трети етап. Като си спомня преди 5 години, когато записвах голямата ми дъщеря на трети етап за курс 2 клас как бях с пореден номер след 100 при положение, че отидох около 6 сутринта, мога да си представя колко заявления са подадени на 23.6... Казано по друг начин, не смятам че са ме подвели с отговора си - умишлено или не и се надявам детето да бъде записано при преподавателя който съм си избрала.

# 514
  • София
Здравейте, моля препоръчайте ми преподавател за 2-ри клас!

Общи условия

Активация на акаунт