Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 март 2018, 18:52 ч.

До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

• 47 293
  • 653
  •   1
Отговори
# 645
Момичета кога най рано ходихте за установяване на бременност и при кого Simple Smile

# 646
Момичета кога най рано ходихте за установяване на бременност и при кого Simple Smile

Аз в 5 гс при д-р Татарова.

# 647
Здравейте, момичета. Моля за препоръка за добър гинеколог, който да работи с НЗОК. Става въпрос за преглед и цитонамазка. Благодаря предварително и лека вечер! Simple Smile
И аз се интересувам и се надявам някой да се включи. Докато проучвах попаднах на някои имена. Бих отишла при Мануелян, но не ми стана ясно дали работи по ЗК, а и оставам с впечатление, че е много търсена и сигурно ще се чака. Така ли е? За д-р Димитров от Транспортна някакви мнения?

Аз отидох при д-р Мармарова в Бургасмед в Меден Рудник и останах доволна от нея, понеже ми я препоръчаха и д-Мануелян, но тя е запълнена с бременни и приема прегледи след 14.06. Предстои ми още едно посещение при Мармарова, ще пиша отново. Simple Smile

# 648
  • Бургас

Аз в 5 гс при д-р Татарова.
И аз така - 5-6 седмица. След още 2 седмици отидох и за сърдечна дейност.

# 649
  • Където е сърцето
Аз втория път мисля, че към 7-ма-8-ма направо за сърчице отидох, защото съм с късна овулация и първия път около 6-та ме стресираха, че не се чува нищо когато уж трябваше отдавна да се чува. И двата пъти всичко беше наред Simple Smile ❤️

# 650
Здравейте, не съм писала от години тук, но прочетох много теми и се обърках. На 21 години съм и искам да си направя профилактичен гинекологичен преглед за първи път. Можете ли да ме насочите към някой, за предпочитане жена.

# 651
Д-р Милена Мануелян.

# 652
Благодаря, момичета вчера ходих при Ангел Недялков 6г.с + 3 дни чу се сърчице даже преди мен момичето било към 5г.с и пак го чули,доволна съм внимателен е обяснява ясно и кратко Simple Smile
Някой следял ли се е при него дали дава болничен след 3 м.?

# 653
Аз, дава.

Общи условия

Активация на акаунт