ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 493

  • 53 804
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Ади дано да остане за постоянно и да влезе в час че да има кой да се грижи за децата и на Филизка да и светне малко Rolling Eyes Иначе не виждам как ще може да се сближи със Сашо 33uu
Едва ли ще остане при децата, тая... не знам от заболяването ли е, но само някой да й обърне внимание и е лапнала по него...чудя се как се е задържала на едно място толкова време, че да народи толкова деца на Фикри... ooooh!
А за Сашко и Филизка вече се чудя - дали са ГГ...виждаме ги за 2 минутки в серията и те само се карат... 33uu

# 46
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
И Толга Саръташ на купона на Илка и доста други се виждат на заден план... и тортата е друга и дрехите на Илка...

https://vk.com/teammy?z=video-58199741_456244126%2F5d625817761eb … pl_wall_-58199741

В едно кръгче са оградили да си гугат Илка и Толга  на една от масите, а в друго кръгче  на съседната маса мисля че се вижда Ча Peace
https://vk.com/teammy?z=video463032223_456239044%2F9293ad828ce03 … _-58199741_489690

Пишат че и кака била там Joy

#NEW 💥 🎬 #TheProtector set #Day16
#CagatayUIusoy  #DefneKayaIar

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 17:21 от Беллора

# 47
  • Мнения: 21 201
Хааай по вечерни доби.
Ивче, коя е кака? Thinking



# 48
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Хааай по вечерни доби.
Ивче, коя е кака? Thinking

Ей че сладка Хазалка Heart Eyes

Челосаната Наде, бившето ни съкровище, нали за краткост я наричаме кака tooth

А Чачун на видеото разговаря с някаква брюнетка, сега чакаме да разберем коя е, може да се окаже и въпросната кака Joy

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 20:13 от Беллора

# 49
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мераба! Hug

Много сладка Хазалка на фотките... Heart Eyes

Аз снощи продължих ФЕмирския си маратон... Mr. Green набарах някакви серии с румънски субтитри и стигнах до 62 - ри епизод...тази вечер ще продължа със сдобряването... ooooh! Laughing Отдавна не бях лудвала така... Shocked

# 50
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Айча Peace


Илде, аз веднъж преди месеци  реших да го разцъкам на испански за да чуя дублажа.... Въпреки ужасния Емков глас и вресливия дублаж на Фера, направо така ме хвана, не очаквах такова нещо, мислех че вече ми е минало Shocked Но като се сетя за първия път и ми се изяснява реакцията ми hahaha Но сега в ЮТ е с високо качество и ще го прецъкам, поне някои сцени със сигурност Crazy

Чичо ви Абдуррахман вече изгони от Турция и Нетфликс че и ЮТ, ох как може на тоя идиот да му дават трибуна #Crazy

# 51
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Белл, Hug Heart Eyes и аз мислех, че ми е минало, но не би... Laughing

Айча е сладурана... Heart Eyes

Па тоя Абдурахман още ли съществува... ooooh!

# 52
  • Мнения: 21 201
Значи такива глупотевини е написал чичи Абдуррахман, че днес следобяд като ги прочетох дори нямах желание да ги споделя тук, но като стана въпрос за него, ето какви ги е изръсил.
Скрит текст:
#Teammy_CagatayUlusoy

👀Вы еще не забыли турецкого сказочника Абдуррахмана Баджилара? А он напоминает о себе новой порцией страшилок, которые призваны запугать турецкого (и не только) зрителя. На этот раз добрый волшебник рассказывает о том, что RTUK собирается закрывать Нетфликс и Ютуб (почему ютуб не совсем понятно, ведь он под действие цензуры не попадает), поэтому новый сериал Чагатая турецкие зрители не увидят. Но его увидит весь остальной мир. А Чагатай уедет в Голливуд, где его уже ждет работа, которую ему предложил Джейсон Джордж. И турдизи может лишиться одного из своих лучших актеров. В общем.. "шеф, все пропало, гипс снимают, клиент уезжает"...
Бактън от сетови видеа без Ча, Confused егати скучния сет. Crossing Arms

# 53
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наде, Hug Heart Eyes Ча се рее в небесата, затова камерата не мож го хване... Joy Joy Joy

# 54
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Съществува Илде и още по-големи глупости излива па и почитатели си има  Shocked Наскоро продъни ушите на аудиторията да се жалва че имал телефонния номер на Ча пък той не му отговарял на позвъняванията hahaha Разписва от блог с името на Милиет, направо не мога да повярвам че някой позволява това #Crazy

Тц няма минаване, наглеждам латините, от там събирам снимки и гифки за първа страница, но не разцъквам сериите че аман после hahaha

Аз видеата въобще не ги отварям ако не е написано че там се мярка Ча. Ай мерси от поредните сокаци и съборетини, нямам нужда да ги гледам без Ча hahaha

# 55
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 897
Умрях да се хиля с това от Диамантената ръка. Joy  Joy

И аз се чудех коя е кака. Сега разбирам, че за Дуда ставало въпрос  Mr. Green. Впрочем, нищо не различих на видеата в Контакта освен Илка на първото, че то там няма как да не я различи човек. Всичко останало е бой на негри в тъмна нощ.

# 56
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Добро утро! Hug

Кака звучи в пъти по-добре, но човек може да не се досети веднага коя е. Докато тук по едно време Дуда бе малкото име на вече бившата ни снаА tooth Феми пък я нарича Дуня (май каза, че и рускините) tooth

За случая с Бел знам, Grinning  ама и ти Илдее Grinning И ти ли реши да си припомниш първопричината за попадането си в диспансера. Щото и аз така tooth Наскоро поставяйки си няколко условия Joy цъкнах върху линка на първа страница. Уж само фемирските моменти превъртах, ама още малко, още малко..... и на сутринта едвам се надигнах, че трябваше и рано, тогава пък кафето ми се видеше малко tooth

Аз подред не гледам, започнах от произволен епизод (37). И се сетих, че във фемирската ни история най-отпред това липсва. Не е късно да го сложа тука Mr. Green

 Heart Eyes Heart Eyes



Не спират да творят Laughing

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 09:04 от Маргарита Н.

# 57
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 323
Днес съм си вкъщи че заради визитата на султан Ердоган, сума и улици са затворени, а вече ми се е случвало да попадам в километрично задръстване заради наш цървулан ooooh!  Работя наблизо, но по-добре така....С тази смяна на часа как ще дойда на себе си сутринта не знам, не обичам и не пия кафе но тази сутрин се наливам с едно.... hahaha И за разсънване гледам това Mr. Green

Тука Ча е за червена точка направо  Crazy Crazy Crazy




Марги чуден колаж Crazy
И аз съм като теб, отивам за едно но не мога да се спра Crazy Когато сложих линка на новия канал на сериала преди близо месец, нямаше какво толкова да гледам обаче, защото бяха качили само 4 серии и прецъках първа и този кадър от трета, само за да видя качеството и засега съм до там Peace


Пък и дубльорът на Ча в началото ми идва леко възспиращ фактор Laughing Навремето преди да започне да говори сам, другият глас не ми звучеше кофти, но откакто чух истинския му глас.....
 
От караницата мисля че бях сложила, не съм ли newsm78
А целувката вярно не, но на мен там двамата са ми.... Докато се овикват са супер, но продължението не мога да ги приема много насериозно щото и двамата в някакъв момент се вижда че им е смешно, Хазал горе долу се сдържа но Чачун е прихнал и крие лице в нейното докато уж я целува hahaha

Последна редакция: пн, 26 мар 2018, 10:42 от Беллора

# 58
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Вай, и това добре ти е подействало за разсънване Бел Mr. Green
 
Скрит текст:
Откакто погрешка отпих  без захар преоткрих ”сладостта” му и вече без сутрешно кафе не мога Joy

Каква гореща сцена само tooth Позволих си да изрежа тази част.


Ей това е Господарят на нощта и нормалното му състояние. Не онзи свенлив Емко, който при първата целувка изглеждаше притеснен повече от Фера. Да не бяха рязали и там, то вината всъщност не е негова. Mr. Green
На въпросната сцена с Рюя не е като Емко в началото, нито пък като онзи плужек, втория му персонаж Whistling Ама той и с  Фера под пердето хич не беше плах, а Гюнеш вместо той да я приближава, тя на него директно тръгна да му демонстрира Mr. Green
Като в първото му дизи вече няма да го видим обаче newsm47

# 59
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. Party
Тая Дафне де е с Ча на смивката се оказва, че е от Прилива(лелята на сополивата Мирка).
Ето инфо по въпроса.
Скрит текст:
#Teammy_TheProtector #Teammy_Koruyucu
⚡Итак, это уже официально. Дефне Кайалар присоединилась к касту сериала Защитник. Зрители могли видеть Дефне в сериалах Прилив, Этот город последует за тобой и в фильме Дикий мед. Кроме того, она еще и жена известного режиссера телекомпании Ай Йапым Али Билгина (Прилив, Дикий мед, Маленькие преступления)

Общи условия

Активация на акаунт