Хайде на театър 4

  • 96 603
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 38
Здравейте.

Може ли да ми кажете, какви са впечатленията от постановката "Танцът Делхи" ( ако, разбира се, сте я гледали) ?

# 136
  • Мнения: 2 780
Висока топка е. Пропуснете смело ако обичайно гледате театър в Сълза и смях.

# 137
  • София
  • Мнения: 22 944
Гледах миналата седмица " Много шум за нищо". Определено имаше "смешки", които  не ми бяха смешни, но се и посмяхме. Много ми харесаха Къркеланов и Радоев.

# 138
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Здравейте.

Може ли да ми кажете, какви са впечатленията от постановката "Танцът Делхи" ( ако, разбира се, сте я гледали) ?

Не съм фен на театър Сълза и смях, но "Танцът Делхи" не ми хареса.

# 139
  • Мнения: 1 209
Давам положителен глас за постановката на Алексей Кожухаров "Брачни безумия"!

Забавлявах се изключително много, ММ беше скептичен, но много се забавлява и той.

# 140
  • Мнения: 38
Какво е мнението ви за "Кредитът" по  Жорди Галсеран?

# 141
  • София
  • Мнения: 207
На Жорди Галсеран няма слаба постановка !
"Кредитът" също не прави изключение. Остроумна, с типичния за Галсеран неочакван трилър завършек....

Какво е мнението ви за "Кредитът" по  Жорди Галсеран?

# 142
  • Мнения: 3



СЪН
Ден на детето
Varna Summer International Theatre Festival

1 юни, петък, 16.00
Варна, Драматичен театър "Стоян Бъчваров"

Един спектакъл за деца от 7 до 107, задължителен за възрастни!
Един спектакъл за възрастни от 7 до 107, препоръчителен за деца!

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 14:59 от Daniela_M

# 143
  • Мнения: 3
23 май 2018 г. от 19:00 до 20:30
Театрално-музикален продуцентски център - Варна
Основна сцена

МАММА МИА
Мюзикъл по песните на АББА
Режисьор Костадин Бандутов, диригент Ганчо Ганчев   
С участието на Варненската детско-юношеска опера

# 144
  • Мнения: 3
23 юни 2018 г. от 16:00 до 17:30
Драматичен театър "Стоян Бъчваров"- Варна
сцена Филиал

ПРИКЛЮЧЕНИЯ ОПАСНИ СЪС ГЕРОИ СЛАДКОГЛАСНИ
мюзикъл за деца и възрастни от НЕДЯЛКО ЙОРДАНОВ

# 145
# 146
  • София
  • Мнения: 22 944
Моля четете правилата и не пускайте последователни постове.

# 147
  • Мнения: 38
Здравейте.

Препоръчайте ми постановка, която по някакъв начин ви е повлияла?

# 148
  • Мнения: X
Здравейте.

Препоръчайте ми постановка, която по някакъв начин ви е повлияла?

 Г-жа Стихийно бедствие. Повлия ми да се замисля за експлоатацията на една 100 годишна жена, която едвам се движи на сцената, но трябва да изкарва пари за дъщеря си, както и ми повлия за пореден път за се зарека да не ходя на комедийни постановки в България, където хуморът е просташки, говори се за свещички в дупенцето на Стояна и да подрискване (или друга неприятна дума със същото значине), а примитивната публика се залива от смях и чак приритва на всяка простотия.

 Никога повече Сатиричен театър и Сълза и смях, зарекла съм се.

 А в положителен смисъл ми повлия ЧИСТА КЪЩА в Малък градски театър зад канала. Това и без друго ми е любимият театър в София, а постановката е чудесна, прекрасни актьори, смислено произведение.

# 149
  • Мнения: 38
Здравейте.

Препоръчайте ми постановка, която по някакъв начин ви е повлияла?

 Г-жа Стихийно бедствие. Повлия ми да се замисля за експлоатацията на една 100 годишна жена, която едвам се движи на сцената, но трябва да изкарва пари за дъщеря си, както и ми повлия за пореден път за се зарека да не ходя на комедийни постановки в България, където хуморът е просташки, говори се за свещички в дупенцето на Стояна и да подрискване (или друга неприятна дума със същото значине), а примитивната публика се залива от смях и чак приритва на всяка простотия.

 Никога повече Сатиричен театър и Сълза и смях, зарекла съм се.

 А в положителен смисъл ми повлия ЧИСТА КЪЩА в Малък градски театър зад канала. Това и без друго ми е любимият театър в София, а постановката е чудесна, прекрасни актьори, смислено произведение.


Аз също съм гледала постановката Г-жа Стихийно бедствие и мнението ми се доближава до Вашето. Безкрайно много уважавам Стоянка Мутафова, но в крайна сметка човек трябва да знае кога да спре, колкото и да му се иска да играе.

Общи условия

Активация на акаунт