Хайде на театър 4

  • 96 553
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Имам нужда от помощ - търся представление в следващите дни, което да е подходящо за дете на 8-10 години. Чудех се за "Вечеря за тъпаци", но не мога да си спомня дали имаше неуместен хумор?

# 151
  • Мнения: 31 152
Не, прекрасна постановка е. Heart Eyes

# 152
  • Мнения: X
Гледате ли Аскеер-ите? Прави ми впечатление, че са номинирани постановки на много и различни театри, включително и извън София - за разлика от Икар-ите. Там сякаш всички коминации бяха за 3-4 театъра

# 153
  • Мнения: 3 137
"Уестърн" дали е подходящ за 10-11г. деца? Теди Москов спомена в интервю, че в постановката имало "лек секс", ама като му знам чувството за хумор и се чудя доколко да му вярвам ...

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 262
Моля за отзиви за Старицата от Калкута в 199 - имам билети, но се колебая дали да не ги продам, след няколкото лоши отзива тук. Наскоро гледах Симулатор за чифтосване, пак в 199, с Геро и Йоана Буковска... Ужасна простотия, не си губете времето. Половината от публиката бяха около 20-годишни и се хилеха като надрусани, доволни останаха. Ако в Старицата от Калкута хуморът е подобен, не искам да си го причинявам.
Препоръчвам: 12 гневни, Къщата на гнева, Вересии, Човек от земята.
Допаднаха ми: Името, Прощална вечеря, Особености на руската любов, Отворена брачна двойка.
Прехвалени за мен са: Спанак с картофи, Богът на касапницата.

# 155
  • София
  • Мнения: 207
Връщам се от "Чамкория" и както обещах, споделям мнение:

Уникален Захари Бахаров = невероятно представление !!
Най-добрият моно-спектакъл, който съм гледал !
Захари заслужава на 200 % и Икар-а и Аскеер-а, които получи за 2018 за най-добра главна мъжка роля !
Талантът му да задържи вниманието на зрителя за всяка една секунда от продължаващото над 130 минути представление ( с 10-минутен антракт ) е наистина впечатляващ !
Трябва да се гледа и да се изживее !!

# 156
  • Мнения: X
Благодаря! Досега май не съм чула лош отзив за Чамкория. Надявам се есента да успея да се добера до билети, сега свърши вече

# 157
  • София
  • Мнения: 207
Благодаря! Досега май не съм чула лош отзив за Чамкория. Надявам се есента да успея да се добера до билети, сега свърши вече

Ако имах твои координати, можех да ти звънна и да те взема с нас тази вечер = един човек от нашата група от 5 човека се разболя и не можа да дойде Wink

# 158
  • София
  • Мнения: 22 937
Направо пишете като пуснат за есента и аз много искам да го гледам.

Вчера гледах " Зимата на нашето недоволство" Хареса ми, макар и сякаш да ми липсваше нещо, но не мога да определя какво  Grinning. Малин е много добър, абсолютно заслужен аскер. Асен също много ми хареса как игра. Бих го препоръчала. Simple Smile

# 159
  • София
  • Мнения: 1 020
Много благодаря за отзивите за Чамкория. Влиза в списъка ми за следващия сезон. Както и Зимата на нашето недоволство.
Ние снощи бяхме на Госпожа министершата. Лилия Маравиля много сладка и страхотна игра. Постановката приятна за неделя вечер.
Някакси финала не ми хареса ... и обръщението към публиката.

# 160
  • Мнения: 4 059
И аз снощи бях на Госпожа министершата. Посмяхме се, лекичка, може би и на мен не ми хареса финала. След това представление Лилия Маравиля трябва да взема много хапчета за гърло. Grinning

# 161
  • Мнения: X
Ако имах твои координати, можех да ти звънна и да те взема с нас тази вечер = един човек от нашата група от 5 човека се разболя и не можа да дойде Wink
Ихххх, язък!

И Госпожа Министершата го зпаисвам в постановките за гледане. На Лилия Маравиля съм й голям фен от филмите и ТВ.
В събота съм на Моята голяма френска сватба и имам огромни опасения, че ще повтори фиаското от Жена ми се казва Борис... Sad
ама ме изнудиха.,...отсега се готвя психически да не се разочаровам много.

И да не е пълен спам - преди седмица някъде бях на Дон Жуан в Народния. Гледала съм я преди доста години тази постановка и тогава не ме впечатли особено. Този път, обаче, бях във възторг! Велислав Павлов е страхотен (повече ми хареса от Захари Бахаров в тази роля) и взаимодействието му с Деян Донков е жестоко.

Последна редакция: пн, 28 май 2018, 10:44 от Анонимен

# 162
  • София
  • Мнения: 22 937
И на мен ми хареса "Дон Жуан".

# 163
  • Мнения: X
 Госпожа министершата съм го гледала още преди две години и изобщо не ми хареса! Не ми беше забавно, балкански простотии. С много неприятно чувство излязох от театър София.

# 164
  • Мнения: 2 780
Госпожа министершата съм го гледала още преди две години и изобщо не ми хареса! Не ми беше забавно, балкански простотии. С много неприятно чувство излязох от театър София.

Това е Нушич. Ти какво очакваше?

Общи условия

Активация на акаунт