Хайде на театър 4

  • 96 496
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 22 923
На мен ми хареса " Дон Жуан".

# 211
  • Мнения: 668
Предполагам, че интензивно се пекат кълки. Постановката е хубава.

# 212
  • Мнения: X
И аз много харесвам “Дон Жуан” и съм взела билети пак за 29ти.
Според мен причините са края на сезона и фактът, че е стара постановка. Ех, колко тъпо така с почти празен салон Sad

# 213
  • София
  • Мнения: 9 911
 Препоръчайте нещо нетежко за гледане, но и не с хумор тип шоуто на Слави.
"Лунатици", "Операцията",?

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 09:25 от Starrydream

# 214
  • Мнения: 1 985
"Дон Жуан" наистина е хубава постановка, с добра актьорска игра. Липсата на интерес и аз отдавам на летния сезон, а и не е нова, така че може би е нормално.

"Вражалец" за мен беше тотално разочарование. След лова на билети месеци наред и все пак добрите актьори, имах очакването да е нещо, което си струва. В действителност беше скучно, през цялото време лигавене от Рачков, който не можеше да излезе от ТВ образа си, плоски шеги и простотии... Това не може да е добър театър, съжалявам.

"Почивен ден" също ме разочарова, безинтересно, скучно, не си струва.

# 215
  • Мнения: X
Препоръчайте нещо нетежко за гледане, но и не с хумор тип шоуто на Слави.
"Лунатици", "Операцията",?
За тези две отзив не мога да дам, но бих ти препоръчала "Разделям двойки по домовете" в Младежкия
Една от малкото комедии през този сезон, които ми харесаха и които не са тип "Комиците" и "Слави"

И да не забравя - миналата седмица се отчетох с "Лисичета" и "Пияните"
"Лисичета" - в топ 3 ми е за тази година, препоръчавам с две ръце за който успее да се добере до билети. Жестока история, актьорите просто къртят - много съм впечатлена от Теодора Духовникова и Ани Пападополу - това са може би най-хубавите роли, в които съм ги гледала.

"Пияните" за мен е голямо разочарование. Идеята - група хора да казват истини за живота под влиянието на алкохола - е добра, но дотам. Видях група фиркани, клатещи се, падащи, ставащи хора, които говореха несвързано. Едвам издържах до края. За сравнение - Танцът Делхи, която е пак на същия драматург, много ме впчечатли....

# 216
  • София
  • Мнения: 10 302
Записвам се да ви следя с въпроса има ли поне минимален шанс да се играе нещо през август, ще имам гости, които мноооооого исках да заведа на театър.

Последното гледах Хората от Оз в 199, препоръчвам с две ръце, много ми хареса.

# 217
  • Мнения: X
Записвам се да ви следя с въпроса има ли поне минимален шанс да се играе нещо през август, ще имам гости, които мноооооого исках да заведа на театър.

Последното гледах Хората от Оз в 199, препоръчвам с две ръце, много ми хареса.

Оф, най-вероятно не. През юли тук-таме има още постановки, ама август...най-много на някой фестивал. Но все пак прегледай сайтовете на театрите, също сайтовете за продажба на билети - като ивентим примерно.

# 218
  • Мнения: 35 106
Аз утре ще гледам "Разделям двойки по домовете". Много се чудя на "Много шум за нищо". Много "звезди" има на плаката. Чудя се струва ли си или са го ударили на халтура в края на сезона.

# 219
  • София
  • Мнения: 22 923
Не ми  хареса особено " Много шум за нищо". Георги Къркеланов обаче е много добър. Нещо, което не ми хареса е, че голяма част от актьорите се смееха почти през цялото време- не по сценарий. За мен това показва, че са слаби актьори.

# 220
  • Мнения: X
Не ми  хареса особено " Много шум за нищо". Георги Къркеланов обаче е много добър. Нещо, което не ми хареса е, че голяма част от актьорите се смееха почти през цялото време- не по сценарий. За мен това показва, че са слаби актьори.

В Армията ли?
Гледах я постановката преди година и половина, не беше нещо особено за мен.

# 221
  • София
  • Мнения: 22 923
В Армията, да.

# 222
  • Мнения: X

Ти не забеляза ли, че вече не си  единствената “фенка” на Пияните Joy Сетих се за теб и разговора ни по време на Икарите, докато я гледах

# 223
  • София
  • Мнения: 22 923
И какво ще кажеш? Joy

# 224
  • Мнения: X
Една от най-лошите постановки, на които съм била през този сезон.

По-горе писах:

"Пияните" за мен е голямо разочарование. Идеята - група хора да казват истини за живота под влиянието на алкохола - е добра, но дотам. Видях група фиркани, клатещи се, падащи, ставащи хора, които говореха несвързано. Едвам издържах до края. За сравнение - Танцът Делхи, която е пак на същия драматург, много ме впчечатли....

Не мога да повярвам, че тази постановка спечели Икар-а. Не видях никакъв смисъл за себе си, никакво послание. Нямаше връзка между отделните части. За мен проблемът беше режисурата - хубава идея, но изпълнението....тц. Язък за актьорите, които са събрали.

Общи условия

Активация на акаунт