Хайде на театър 4

  • 96 279
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 059
Четох го това сутринта. Joy Едва ли ще ме огрее безплатен билет и мен, ако ме вали дъжда два часа, но ще се подготвя с чадър и дъждобран. Благодаря! Blush

# 256
  • София
  • Мнения: 1 566
Взех си билети за Клас в 199 с Вергов. На много хубави места. Дано ми хареса.

# 257
  • София
  • Мнения: 207
Ще ти хареса ... Постановката е жестока !! Wink

Взех си билети за Клас в 199 с Вергов. На много хубави места. Дано ми хареса.

# 258
  • София
  • Мнения: 9 880
Взех си билети за Клас в 199 с Вергов. На много хубави места. Дано ми хареса.

Е толкова ли наплив има...?
Аз мисля в петъка да взема.

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 26 195
До края на юли ли е сезона?

# 260
  • София
  • Мнения: 9 880
Някой гледал ли е Заешка дупка? Само на място ли се продават?
ПП: Дава през Ивентим, но случайни места и не този ред който искам. Ще звънна да питам утре или направо ще отида.
http://www.theatre199.org/index.php?p=title&name=%C7%C0%C5%D … 0+%C4%D3%CF%CA%C0

Последна редакция: ср, 04 юли 2018, 21:09 от Starrydream

# 261
  • София
  • Мнения: 1 566
Взех си билети за Клас в 199 с Вергов. На много хубави места. Дано ми хареса.

Е толкова ли наплив има...?
Аз мисля в петъка да взема.

Не знам има ли наплив. Просто имах път натам.
А за Чамкория ми казаха, че има билети за представлението им на Аполония през септември, ако някой го интересува.

# 262
  • София
  • Мнения: 9 880
Взех си билети за Клас в 199 с Вергов. На много хубави места. Дано ми хареса.

Е толкова ли наплив има...?
Аз мисля в петъка да взема.

Не знам има ли наплив. Просто имах път натам.
А за Чамкория ми казаха, че има билети за представлението им на Аполония през септември, ако някой го интересува.
Запазих 6ти ред до стената... дано да е ок.

Мисля да отидем и на някоя от тези - гледали ли сте ги?
4000 МИЛИ

ВЕЧЕРЕН АКТ по АНТОН П. ЧЕХОВ
ТЕАТЪР, ЛЮБОВ МОЯ! от ВАЛЕРИ ПЕТРОВ

# 263
  • София
  • Мнения: 1 201
Снощи бях на "Приятно ми е, Ива!" в 199 и съм приятно изненадана. Нямах кой знае какви очаквания, защото стендъп комедия не е любимия ми жанр и се прави по принцип трудно. Посмях се от сърце и смело я препоръчвам.

# 264
  • София
  • Мнения: 1 042
Снощи закрихме сезона с "Черното пиле" - моноспектакъл на Мариус Куркински. Силно препоръчвам!

# 265
  • София
  • Мнения: 9 880
Отдавна не съм гледал голо/и женско тяло на театър - има ли все още такива? Simple Smile

# 266
  • Мнения: X
Да се отчета и аз ... Тази вечер гледах " Пияните" на фестивала Аполония в Созопол. За съжаление не оправда очакванията ми. Ненужно разтеглено действие, излишни диалози, преиграване на моменти. Действително, съзвездие от актьори, но изцедени до краен предел. Имам претенции да ходя често на театър, но заклевам се, никога не бях виждала по-изтощени артисти накрая, на поклона. Всички, до един, изглеждаха съсипани и едва се държаха на краката си. Не знам защо беше нужно да ги измъчи толкова Явор Гърдев...

# 267
  • Мнения: X
 "Пияните" ги гледах отдавна, сигурно февруари е било. Тогава много ми хареса, оригинална постановка на абсурда, добри актьори, които играха много "истински" (с изключение на един, който според мен не е талантлив и се напъва, но няма да напиша кой е), дълго е, но си заслужаваше. Не изключвам обаче варианта в началото да са имали енергия за трудната напрягаща актьорите постановка, но с течение на времето енергията да се е изчерпила, и съставът вече да е уморен  Thinking

# 268
  • Мнения: X
Да, актьорите са много добри, но имаше излишни диалози, според мен. Не знам ти кого имаш предвид, но аз никак не харесах Луиза Григорова. И аз не разбирам защо изглеждаха така, но нямаше един, който да се усмихне или да изглежда добре. Дори толкова опитни и добри артисти като Светлана Янчева, Василена Атанасова, Владо Пенев бях пребледнели и имаха много стресиран вид, притеснени...може и да е заради постоянно излизащите хора по време на спектакъла. Все пак, фестивална публика, и изведнъж тръгват да се изнасят шумно един по един. Доста хора излязоха, което не е етично, но пък да седиш два часа и половина в салона, ако не ти понася...

# 269
  • Мнения: X
 Никога не съм била на Аполония, не знам как е атмосферата. Постановката гледах в Малък градски и актьорският състав беше много убедителен. Актьорът, който не ми хареса беше Бойко Кръстанов. Може да не се съгласи всеки с мен, но ми се стори много пресилен и престорен. Василена Атанасова е страхотна актриса, моя любимка. Светлана Янчева също много ми хареса. За Владо Пенев имам малко особено мнение, несъмнено е талантлив и умее да играе, но все го възприемам малко като лигльо...относно диалозите има малко прекаляване, но все пак това трябва да са пияни хора през цялото време, а пияните хора говорят с повторения и на моменти налудничаво. Така че диалозите са в духа на пияните хора. Даже си мисля, че нарочно на моменти са тегави и досадни, целта е у зрителя да се предизвика реалното чувство на досада, което изпитваме, когато сме трезви, а срещу нас има пиян човек, повтарящ досадно. Това са си мои интерпретации, не знам дали съм права. Постановката ми хареса, защото е нетипична, странна, оригинална, в същото време реалистична. Героят на Владо Пенев например тотално ми напомни на човек, когото познавам реално, и пиян има същото поведение и смях. Не е най-добрата постановка на Малък градски, която съм гледала, но не съжалявам за отделеното време за нея, хареса ми тогава.

Общи условия

Активация на акаунт