Хайде на театър 4

  • 96 556
  • 735
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1
Наскоро видях, че в Младежкия са започнали да играят детски представления и следобедите...Мислим с мъжа ми да отидем, понеже винаги се успиваме уикенда, докато стигнем да гледаме, пък децата наистина се омагьосват от актьорите Grinning Grinning Едно от малкото неща, с които успявам да ги разсея от технологии, телефони и всякакви джаджи Grinning

# 346
  • Мнения: X
В понеделник гледах Клонираните - импровизационен театър в кино Влайкова - с две ръце за! Талантливи млади хора. Много трудно ми изглежда да се изпровизира, без да се залита в някоя простотия, а при тях нямаше такива неща.

# 347
  • Мнения: 35 109
Вчера гледах представлението с Аня Пенчева.
Раздвоена съм.
От петимата мъже, които участват най- много ми хареса Сашо Кадиев. Игра с много енергия, много по- раздвижено от останалите.
Аня Пенчева.... Ми, не, не в харесвам и това е. Нейната игра са чупки, вечно отворена уста тип надуваема кукла и мрънкане ( защото тя няма глас за голяма зала) .
Много бяха ги прецакали и им дадоха да играят с брошки , което създаваше шум и напрягаше публиката.
Има големи паузи между откъсите, защото Аня Пенчева се преобличаше.
И ако ви се стори позната пиесата... Това е " Кастинг за мъже" , в който преди участваха Геро и Мария Сапунджиева, само че с други актьори , но със същия режисьор и почти същата сценография

# 348
  • София
  • Мнения: 9 918
Някой ако се интересува от два билета за хубави места - да пише на лични.

Сатиричният танцов спектакъл “The Bingo Project”, представен от трупата на балет “Арабеск” и актьора Ники Станоев, със специалното участие на Bingo Symphony Orchestra

# 349
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 557
Благодаря, PeacockLove! Колебаех се между тази постановка и "Нашата голяма френска сватба", че са в един и същи ден, и май ще предпочета втората.

# 350
  • Мнения: 765
Вчера гледах представлението с Аня Пенчева.
Раздвоена съм.
От петимата мъже, които участват най- много ми хареса Сашо Кадиев. Игра с много енергия, много по- раздвижено от останалите.
Аня Пенчева.... Ми, не, не в харесвам и това е. Нейната игра са чупки, вечно отворена уста тип надуваема кукла и мрънкане ( защото тя няма глас за голяма зала) .
Много бяха ги прецакали и им дадоха да играят с брошки , което създаваше шум и напрягаше публиката.
Има големи паузи между откъсите, защото Аня Пенчева се преобличаше.
И ако ви се стори позната пиесата... Това е " Кастинг за мъже" , в който преди участваха Геро и Мария Сапунджиева, само че с други актьори , но със същия режисьор и почти същата сценография
И аз разбрах, че съм гледала същият сюжет, но не се сетих за името на постановката. Благодаря Simple Smile И малко съжалявам, че си изгубих времето.

# 351
  • Мнения: 9 028
Благодаря, PeacockLove! Колебаех се между тази постановка и "Нашата голяма френска сватба", че са в един и същи ден, и май ще предпочета втората.

"Френската сватба" е много свежа комедия.С Бонини много се смях Simple Smile

# 352
  • София
  • Мнения: 1 034
Моля да ми препоръчате комедия за човек, който много се забавлява със "Столичани в повече" , ако някой се сеща нещо. Тъй като много харесва Любо Нейков, се чудех за някоя от постановките, в които той участва.  Или някоя с Геро.

# 353
  • Мнения: X
Моля да ми препоръчате комедия за човек, който много се забавлява със "Столичани в повече" , ако някой се сеща нещо.

Ако става дума за София - постановките в Сълза и смях.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 034
Да, за София става въпрос. Чудя се за "Нашата голяма френска сватба", също и за "Скакалци" , но за нея видях само лоши отзиви.

# 355
  • Мнения: X
На мен френската сватба не ми хареса, но аз по принцип не си падам по такъв тип постановки, нека другите да кажат.

# 356
  • Мнения: 35 109
Сватбата е много по- стойностна спрямо представлението с Аня. Много дълго и пеотяжно беше вчера..
Иначе за Любо Нейков- Вражалец мисля ,че се казваше това, в което играе той. Но за мен това представление е чиста халтура.

# 357
  • София
  • Мнения: 22 937
На мен пък ми допадна много " Скакалци".  Simple Smile

# 358
  • Мнения: 35 109
Аз не съм го гледала Sad

# 359
  • София
  • Мнения: 1 034
На мен пък ми допадна много " Скакалци".  Simple Smile

Някъде видях мнения, че актьорската игра е била много добра, но самата история не била впечатляваща и интересна..
Иначе за "Вражалец" и аз искам да отида, но май няма билети вече за постановката през ноември Sad

Общи условия

Активация на акаунт