Хайде на театър 4

  • 96 273
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 020
Сега се прибирам от "Всичко или нищо" с Лилия Маравиля и Христо Шопов. Много ми хареса играта им, но другата постановка с тях - "Догодина по същото време" ми допадна повече.
Преди тази постановка открих сезона с Редки тъпанари в Сълза и смях. Беше ми забавна и разтоварваща. Хареса ми много играта на Александър Сано и Явор Бахаров.
Другата постановка, която изгледахме беше Крадецът на праскови. Не е комедия, но отново ми хареса. Бях изчела преди това и разказа - имаше и момента на импровизация, но ми допадна. Пък и Вергов ми е на ❤️.
Имаме билети за Живак и Дон Жуан.
Дебна билети за Лисичетата и Чамкория.
Следя темата и ми е много полезна.

ПП. Без да искам съм взела два билета за Крадецът на праскови за 29.11. мислейки, че взимам за Лисичетата - една до друга са двете постановки и толкова се израдвах като видях,че има нова дата и на следващия ден забелязах грешката. Та в този ред на мисли, ако някой има желание за билетите, нека ми пише.

# 376
  • Мнения: 35 069
В редките тъпанари и аз харесвам много Само и Бахаров. Бахаров е много добър в тази роля.
Но сега, новото с кашкавала... Танев прави добра роля. Но не е моето представление.

# 377
  • Мнения: X
Някой питаше за ТЯ, ТОЙ И ОЩЕ ДВАМА ТРИМА , язък за уникалните артисти, световна тъпотия, едвам издържах...
+1
Моето мнение е същото, добра актьорска игра,но безитересен сюжет.

# 378
  • Мнения: 35 069
Сюжетът е добър. Но няма грам ритъм това представление! За не слабото звено е Аня Пенчева. За мен тя не е на световно ниво.. била е. Ама вече не е

# 379
  • Мнения: 342
Сега се прибирам от "Всичко или нищо" с Лилия Маравиля и Христо Шопов. Много ми хареса играта им, но другата постановка с тях - "Догодина по същото време" ми допадна повече.

А от този месец започват да играят продължение на "Догодина по същото време"-"Всяка година по същото време".

# 380
  • София
  • Мнения: 1 020
Сега се прибирам от "Всичко или нищо" с Лилия Маравиля и Христо Шопов. Много ми хареса играта им, но другата постановка с тях - "Догодина по същото време" ми допадна повече.

А от този месец започват да играят продължение на "Догодина по същото време"-"Всяка година по същото време".
Да, и аз в неделя гледах гостуването на Лилия Маравиля в БТВ и чух добрата новина. Дано е отново толкова забавно като първата част.

# 381
  • Мнения: X
Имате ли представа дали първата част все още я играят? Не съм я гледала, а искам да отида на втората.

# 382
  • Мнения: 2 714
Имате ли представа дали първата част все още я играят? Не съм я гледала, а искам да отида на втората.
Играят го, но тук може да се ориентираш евентуално кога ще е в София.
https://www.facebook.com/HRISTOSHOPOVcom/?eid=ARBF_HowGCsOQFSIGN … -w9mzrb7T0iOGaWgu

# 383
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Някой с мнение за "Аз,досадникът" или "Неодачници"  Thinking

# 384
  • София
  • Мнения: 22 887
"Аз досадникът" ми хареса много. Фенка съм и на Кадиев и на Бачев. " Неодачници" не ми допадна особено. Някак си разпиляно и хаотично представление- в моите очи, разбира се.

# 385
  • Мнения: 2 779
Пропуснете "Бащата" в Народния театър. Много слаб текст, който не може да бъде спасен от присъствието на способни актьори.

# 386
  • Мнения: X
Пропуснете "Бащата" в Народния театър. Много слаб текст, който не може да бъде спасен от присъствието на способни актьори.
А, изненада ме! Бяха такива суперлативи, реклама....благодаря за отзива!

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Пак аз... Grinning
"Да се провреш под дъгата" ми изскочи като заглавие  Thinking

# 388
  • Мнения: 2 779
Пропуснете "Бащата" в Народния театър. Много слаб текст, който не може да бъде спасен от присъствието на способни актьори.
А, изненада ме! Бяха такива суперлативи, реклама....благодаря за отзива!

За нищо. В Народния театър имат проблем с булевардните заглавия.

Препоръчвам ви "Дивата патица". Крис Шарков е добър режисьор а Иван Бърнев се справя много прилично.

# 389
  • Мнения: 836
Много харесвам Талев и четирилогията. Днес видях, че в Армията ще гостува театъра на Добрич и взех билети за "Преспанските камбани". Моля за мнение, ако някой е гледал представлението 😊

Общи условия

Активация на акаунт