Хайде на театър 4

  • 96 500
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 639
Здравейте,

Някой да е гледал "Законът на Архимед" в "МГТ зад канала" или
"Специални поводи" в Младежкия.

Моля за отзиви.

# 391
  • София
  • Мнения: 22 923
Не знам дали сте наясно, но в Младежкия имат някакъв проблем в момента. Само в края на октомври имат три отменени представления. Аз имам билети за 08.11 и ми казаха, че има шанс изобщо да не се играе и да звънна в самия ден да питам.

# 392
  • Мнения: 639
Интересно... В сайта на Младежкия пише "здравословни причини". Ако е така - дано не е нещо сериозно.

Все пак ще чакам отзиви. Аз гоня декември.

# 393
  • София
  • Мнения: 22 923
За 31.10 нищо не пише на сайта, а ми казаха, че е било отменено и са им казали да не презаверяват за сега. Имайте просто едно на ум, ака смятате да посещавате театъра тези дни.

# 394
  • софия
  • Мнения: 66
Искам да споделя за 2 постановки, които бяха тотално разочарование - "Мъже под чехъл" и "На живо от ония свят".  Препоръчвам да НЕ се гледат.

# 395
  • София
  • Мнения: 495
Здравейте,
Искам да заведа майка ми на театър и съм се спряла на три постановки, които ще се играят края на декември и са ми удобни като дата:
Г-жа Министершата в Театър София, Красиви тела в Младежки театър и Балкански синдром в МГТ Зад канала.
Моля, споделете мнения ако сте ги гледали.

# 396
  • Мнения: 342
Искам да споделя за 2 постановки, които бяха тотално разочарование - "Мъже под чехъл" и "На живо от ония свят".  Препоръчвам да НЕ се гледат.

Потвърждавам за „На живо от оня свят”-голяма глупост...

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 40 698
Някой гледал - „NeoДачници”  Thinking

Колеги са доволни от "Аз,досадникът".

# 398
  • Мнения: 2 714
В събота гледах "Лейтенантът от Инишмор". Черна комедия, но на нас ни хареса. Доста се посмяхме, като приятното разнообразие е, че забавлението не е заради любовен триъгълник, нито породено от отношенията мъже-жени. Темата е британско-ирландския конфликт, като под формата на комедия се показва безсмислието на ирландския тероризъм.
Постановката не е подходяща за деца Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 ное 2018, 15:07 от Little Pearl

# 399
  • София
  • Мнения: 22 923
Здравейте,
Искам да заведа майка ми на театър и съм се спряла на три постановки, които ще се играят края на декември и са ми удобни като дата:
Г-жа Министершата в Театър София, Красиви тела в Младежки театър и Балкански синдром в МГТ Зад канала.
Моля, споделете мнения ако сте ги гледали.
Само не " Балкански синдром".

Не ми допадна особено " Неодачници".

# 400
  • София
  • Мнения: 6 094
Здравейте,
Искам да заведа майка ми на театър и съм се спряла на три постановки, които ще се играят края на декември и са ми удобни като дата:
Г-жа Министершата в Театър София, Красиви тела в Младежки театър и Балкански синдром в МГТ Зад канала.
Моля, споделете мнения ако сте ги гледали.
Само не " Балкански синдром".
И аз споделям това мнение.
"Г-жа Министершата" беше приятно.

# 401
  • Мнения: X
Г-жа Министершата в Театър София, Красиви тела в Младежки театър и Балкански синдром в МГТ Зад канала.
Моля, споделете мнения ако сте ги гледали.

Красиви тела не съм го гледала и нямам мнение.
Балкански синдром е пълна тъпотия!!! Социалистически хумор, смешки за другарки и партийни секретари, тъпо, вехто и антивесело представление тип халтура.
Госпожа Министершата не ми хареса, дори имам много неприятен спомен от тази постановка. Бранислав Нушич, отново балкански страсти и хумор.

# 402
  • София
  • Мнения: 6 094
И преди бях срещала в темата подобно изказване за "Госпожа Министершата", и тогава останах учудена. Ами как по-различно да звучат и пиесата, и авторът? Нушич е това, колко да е елитарно?

# 403
  • Мнения: X
И преди бях срещала в темата подобно изказване за "Госпожа Министершата", и тогава останах учудена. Ами как по-различно да звучат и пиесата, и авторът? Нушич е това, колко да е елитарно?

 Аз не бих си купила билет за Госпожа Министершата. Бях поканена, билетите бяха вече осигурени от близък човек. Който си пада по балкански хумор и представления в стила на Сатиричния театър може и да хареса Министершата. Моят вкус е доста различен от това и логично се изнервих доста по време на представлението, но нямаше как да се изнеса от залата.

# 404
  • Мнения: 38
Пропуснете "Бащата" в Народния театър. Много слаб текст, който не може да бъде спасен от присъствието на способни актьори.
А, изненада ме! Бяха такива суперлативи, реклама....благодаря за отзива!

За нищо. В Народния театър имат проблем с булевардните заглавия.

Препоръчвам ви "Дивата патица". Крис Шарков е добър режисьор а Иван Бърнев се справя много прилично.

Аз съм на съвсем различно мнение. Силен текст и силна актьорска игра, заслужава си да се гледа.

Общи условия

Активация на акаунт